Velká akce. Dobrá zábava. Skvělý film! Malí válečníci je opravdu ohromné dobrodružství. Seznamte se s elitním komandem - postavičkami jako dělanými pro akci. Ze svých krabic utekly společně s Gorgonity, dobrosrdečnými, ale podivně vyhlížejícími bytostmi. Právě teď se jim teenager Alan Abernathy pokouší pomoci a také chce zachránit dívku svých snů. Podaří se mu to dříve, než bude celé město vzhůru nohama? (Universal)

otík

Animovaných akčňáků není mnoho a tak tenhle filmeček je příjemným zpestřením animovaných filmečků. Výtečná hudba Jerryho Goldsmitha dodává vážnost této akční pohádce. ()

URBAN

Mě se to líbilo a kdybych to viděl před pár lety tak bych to určitě miloval ikdyž to byla taková prvoplánová blbost , ale uměla zabavit . ( 1.12.13/MAC ) ()

lennyd

Velká firma zabývající se výrobou všeho možného pro armádu koupí menší firmičku, která vyrábí hračky. Takže do nových hraček (Vojáci vs. Gorgonauti) jsou zabudovány nejmodernější vojenské čipy, schopné se učit a tyto hračky jsou rozdistribuovány po celé zemi. Jednu sadu dostane i Alan, který se stará o otcův obchod s hračkami. To ale ještě neví, že hračky, které mají velkou část svého vědomí jsou naprogramovány na vzájemný boj... Super zábavný snímek, kterému se ale leckdy budete smát víc vy, než vaše dětí (narážky na různé válečné filmy, ideologický proslov majora Čipa Hazarďáka, atd atd), perfektní hudba Jerryho Goldsmithe - celkově s tímto filmem nemůžete být zklamání.. ()

neoBlast

1998? Devatenáctsetdevadesát osm a Joe Dante opravdu zastydnul v 80s pubertě, hrozně mu vždy jako hlavnímu pohunkovi Stevena Spielberga fandím, ale Malí válečníci jsou konceptuálně tolik pozadu. Triky stále vypadají slušně ale celé to hračičkovství ve spojení s opravdu divným příběhem mi nedělalo dobře na libidle. Snad jsem z tohohle ještě nevyrostl... 50 % ()

Brandon

Elitní komando, samí tvrdí chlapi, s nikým se nemazlí, nepřítele nekompromisně zlikvidují. To, že mají třicet cenťáků na výšku, jsou z plastu a v hlavě mají místo mozku čip, není podstatné. Jsou tu, aby vyhladili bojácné Gorgonity. Nevím čím to, ale u souboje hraček jsem se výborně bavil. Spousta vtipnejch hlášek, boj za hudebního doprovodu "Spajsek" a jejich Wannabe, prostě paráda. No možná jsem se zcvokl, ale jestli chce mít Čip Hazard válku, bude ji mít! Na frčky jim dávám 3,5 hvězdy. ()

VanTom

Jak mi tohle "militaristické Toy Story" přišlo zpočátku dobře rozestavené, ke konci už mě svou přeplácaností nudilo. Tvůrci si totiž vyloženě hráli, jak s efekty, tak s parafrázemi na filmové klasiky, ale nějak toho bylo všeho víc (a delší), než by švih jednoduchého dětského příběhu unesl. Přestože rozpohybování akčních figurek vypadá stále výborně, ostatní praktické triky – modýlky a výbuchy – již nikoliv, navíc si s nimi a jejich dynamikou režie nijak extra neporadila (viz bezkrevná honička na skútru). ()

iXtr3m3

Pre mňa určite už trošku aj nostalgickejšia pecka. Dobré efekty, dobré spracovanie, videl som to v kine, nie v TV, takže zážitok určite lepší ako pre ostatných... :) ()

Ripley

Smíchejte Gremlins,Toy Story a Team America,přidejde nudný scénář a kvalitní hudbu(Jerry Goldsmith) a vzniknou Small Soldiers.50%. ()

TheDude

Jednou jsem si tento film dostal do rukou...asi tak v 9 letech...doslova jsem ho žral.Jen čistě ze zvědavosti jsem se na něj koukl opět a mé nadšení opadlo...i když...pořád si rád hraju s vojáčky.5/10 ()

lucijelucije

Animovaný a akční jsou malí válečníci, a neberou si servítky. Nevím jestli je to pro malé dětičky, místy je to dost drsné, ale ti co mají tento druh animáku rádi, si asi pošmáknou. Mě to přišlo hodně uhozené a to řezání na pilu je strašně cítit. ()

Asmodin

Dejte filmu příležitost. Má sice pomalý a trochu nudný rozjezd, ale potom je to docela příjemná podívaná pro děti. ()