Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty… (TV Nova)

JohnCZ

Seagala jako herce kdovíjak nemusím, ale na Under Siege jsem se chtěl mrknout už jen kvůli Tommy Lee Jonesovi. A je to nakonec i docela slušný akčňák, který si nehraje na kdoví co, ale rychle odsýpá a baví. Akorát asi hodně rychle vyšumí, scenáristicky je to jen snůška klišé bez výraznější hloubky, ()

Torision

Tohle je ten Steven Seagal jak ho známe spolu s jeho brutálním lámáním končetin ! Pokud máte tohodle týpka aspoň trošku v lásce,pusťte si to,protože nic lepšího s ním v hlavní roli už nenajdete. ()

corpsy

Steven Seagal sa rozhodol zaútočiť na ešte mainstreamovskejšie publikum a po vzore DIE HARD prišiel s týmto vydareným akčným hitom, plným kultových hlášok a neodmysliteľného seagalovského násilia. ()

ConanVJ

Výborná akční klasika, která patří ktěm nejlepším filmům S. Seagala. Vždy se rád na tento film plný skvělé akce a vtipných hlášek podívám. Za mě 100% :) ()

berny2468

Je to sice nejlepší film se Seagalem, ale že by byl nějak úžasný, to rozhodně ne. První polovina filmu je hodně povedená, ale od té doby je to klasická americká slátanina. Tommy Lee Jones zahrál psychopatického revolucionáře luxusně, ale to je tak všechno co se mi na filmu líbilo. Seagal je tragický jako vždycky a hudba ještě horší. Málem bych zapomněl na důstojníka Krilla , který byl též světlou stránkou tohoto filmu. 55%. ()

Kryton

Seagala jsem neměl a nidky nebudu mít rád. Nesedí mi a nevěřím mu jeho mačo drsnou hru. Hvězdy za mě dostavá Tommy Lee Jones a zachranářka z Baywatch Erika Eleniak. ()

Ellmariachi

Ne, tenhle film Seagal neměl natočit. Byla to jeho největší chyba v životě. Že nesouhlasíte? No... 4 filmy před tím byly prostě hodně nadprůměrný akční kousky, ale s Přepadením přišel zlom a Steven natočil pecku první kategorie akčního žánru. Casey Kur*a Rybak byl klasickej nesmrtelnej a prakticky nezastavitelnej hrdina. Nic nového pod sluncem. Jenže kosení teroristů mu sakramensky šlo a vypadalo stylově. Kdyby Casey Rybak byl tenista, byl by to Roger Federer. Ti dva mají společné to, že v době top formy a největší slávy, odcházeli jako vítězové z bitev po hodině, v suchým triku a divák tleskal a křičel nadšením. . Jenže Roger se na úplné špici držel několik let. Zatímco Seagal už nikdy post akční špičky neobhájil. Od dob Přepadení se už od Steveho očekávalo víc. A tím se vracím na začátek. Vše po Přepadení, už bylo tak trošku srovnáváno právě s tímto dílkem. A bohužel pro Stevena a bohužel pro nás fandy tohodle žánru se už nic ani nepřiblížilo kvalitám představení na lodi. Každopádně PvP si zaslouží místo v síni slávy pro akční žánr. 90 procent ()

Vojcl

Jedno z nejlepších akčních béček 90. let!!! Seagal v nejlepší formě, přesvědčivý záporák T.L. Jones a sexy Erika Eleniak!!! Co víc chtít? ()

blackrain

I obyčejný lodní kuchař může mít bohatou minulost, zlvášť, když ho hraje neobyčejný Steven Seagal. To už je klasika akčního žánru. Podle mě asi nejlepší Seagalův film, který jsem viděla. O akční scény tu rozhodně není nouze. Já jsem se nenudila ani jednou. Klidně se na něho podívám znovu a znovu. Film jsem prvně viděla, když jsme jeli na dovču do Itálie. Tenkrát v autobuse nikdo ani nedutal a všichni upřeně sledovali Stevena, jak likviduje své protivníky. ()

K.I.N.G.

Kdo dá tomuto filmu víc než 3 hvězdičky, tak bud nemá oči nebo mozek, nebo ani jedno. Jasný důkaz, že v áčkovém filmu můžete vidět něco tak hrozného, co nikdy v žádném béčku neuvidíte. Superman je oproti Seagalovi nula. ()

stration

Vrchol Seagalovy kariéry a jeho životní role. K tomu odporný Tommy Lee Jones, okouzlující Erika Eleniak (teda vzhledem, herectvím nikoliv) a trochu vyšší rozpočet a máme tu asi jediný opravdový "A" film se Seagalem. ()

Derek

najlepšia seagalovka. je tu pomerne dosť akcie, seagalovské vychvalovanie funguje (naviac má skvelé akčné meno), busey a lee jones sú skvelý záporári. ()

Petroff

Z dob pubertálních si vybavuju komentář, kterej mi tenhle film bude provázet do skonání věků: "Shauni a ty její kozy!" Tak se jmenovala postava Eriky Eleniac v Pobřežní hlídce. Tenhle filmek je bezpochyby jeden z těch lepších Seagalovek, ale stejně na to opakovaně v telce všichni čumíme jen kvůli tý scéně, kdy vyskočí Erica z dortu a zatřese s nima. Casey, Kurva, Ryback ()

dyfur

...možno najlepší film S.Seagala.Výprava,herecké obsadenie,scenár ...-možno hovoriť ,že je to už "Á-čko"...ozaj dobré.... ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)