Darker than Black: Kuro no keijakuša

• Japonsko DARKER THAN BLACK 黒の契約者 (více)
Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Mysteriózní / Psychologický / Sci-Fi
Japonsko, (2007–2009), 15 h (Minutáž: 24–25 min)

Misato Fukuen, Ikuja Sawaki, Masaru Ikeda, Hidenobu Kiuči, Nana Mizuki, Šin'ičiró Miki, Hidejuki Tanaka, Iemasa Kajumi, Nozomu Sasaki, Čika Sakamoto (více)

Série(2) / Epizody(37)

Li Shunsheng - mladý student, který přijíždí z Číny do Japonska. V žádném případě. Li je kontraktor. Muž bez citů, který má zvláštní schopnosti. Jeho prací je likvidovat další kontraktory podle přání lidí. Kontraktoři jsou totiž bezcitné loutky, které udělají pro lidi cokoli. Jenže, je to opravdu tak? Odkud se vlastně kontraktoři vzali? A co jsou zač Loutky? (Lulubell)

Recenze uživatele arctican k tomuto seriálu (2)

Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007)

Tak, Darker than Black dopozerané, teda aspoň season 1, má to ja pokračovanie, na ktoré som zvedavý keďže S1 zlá nebola. Bolo to tak trocha mystery/action/powers a hlavne strašne komplikovane co sa deju týka s tým že počas celý čas nebolo dokopy nič vysvetlené, vedeli ste kto tam je a čo robí ale prečo a ako k tomu došlo ste sa nedozvedeli. V posledných 2 častiach sa niečo objasnilo asle stále málo takže dúfam že s2 to vysvetlí pretože takto je z toho menší chaos a veľa vecí si treba iba domýšľať. Za mňa ma Kuro no Keiyakusha (S1) 4/5*. ()

Rjúsei no Gemini (2009) (S02)

DARKER THAN BLACK: RYUUSEI NO GEMINI (aka season2) dopozerané. Brutálne sa to začalo a celkom si to udržalo "tempo" až do konca, aj keď koniec je tak trošku zvláštny ale na to som si už zvykol. Celkovo s2 je dynamickejší, akčnejší zamotanejši ale aj viac vysvetlený ako s1. Záver sa dá považovať za happyend, ktorý je tak povediac neukončený čo je dobre. Za mňa to má 4/5*. ()