Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Uživatel darthvader77 smazal svůj příspěvek.

senin

senin (hodnocení, recenze)

zajímalo by mě, jestli bude příběh stejně generický jako questy ve WoWku, nebo ještě horší...

senin

senin (hodnocení, recenze)

to nemůže konkurovat ani produkci od Asylum... a že to bude klesat, tím si buďte jistí, hned jak budou moc hodnotit všichni lidi a né jen banda mastných sádelníků z WoWka...

jumptheshark

jumptheshark (hodnocení, recenze)

Pokud to zůstane na ČSFD v červenejch číslech s hodnocenim aspoň okolo 75 %, budu spokojenej, protože to bude znamenat, že je to dosud nejlepší film natočenej na motivy PC hry. Těžko by mohl někdo chtít víc, např. že to bude konkurovat Pánovi prstenů...

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

einar

tady už se o pár trollů taky jeden uživatel postaral a v real life to taky nejsou žádní drsňáci 

einar

einar (hodnocení, recenze)

Darkies

Kedysi som to čo píšeš bral ako stereotyp, ale raz si na jednom fore dalo pár ľudí takýchto noliferov vypátrať a eden mal fakt 20kg 5 chlpov na fúzoch a 4 na brade , druhý mal popolníky a jediné čo podľa fb robil bolo varenie gulášu a tretí bol mastný stokilový matfyzák. Chlapci sa razom prepli z hero terminator modu na ufnukancov čo chceli aby boli zmazné ich foto. Hold... :)

Inak nechápem ked niekto hovorí o kvalitnej fantasy tvorbe môže dať game of thornes episodam bezhlavo 5 hviezdičiek ked oproti knihe je to hodne slabé.  A Kriegel má recht už na tých panicov nereagujte ked niekto považuje za vrchol dňa to že si dokáže pravdu na csfd diskusii pri filme ktorý ho ani nezaujíma hovorí to za všetko.

na příspěvěk reagoval PhilTesi

Darkies

Darkies (hodnocení, recenze)

Nejvtipnější je, že tady tito drsňáci na internetu jsou ve skutečnosti dvacetikilový vychrtlíci utlačovaní ve společnosti :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69, einar

XxRasixX

XxRasixX (hodnocení, recenze)

Automaniak je dobrý týpek má to v oblíbených a dá tomu odpad, bych čekal že tam bude mít filmy s podstatně vyšším hodnocení :-D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

ESNYR

ESNYR (hodnocení, recenze)

senin

"...... co ale nechápu je, jak se může zmrdcraft líbit někomu, kdo již ochutnal kvalitní fantasy tvorbu"

 

Já zase nemůžu pochopit takový lidi jako jsi ty. Film se jim očividně nelíbí, nemají k tomu žádný vztah, ale neustále budou prudit v diskuzi.

-------------------------------------

Hru (nebo spíše celý ten svět a vše okolo) znám jen tak že se o tom mluví. Jednou jsem to zkoušel hrát a i když by se mi asi i hra líbit mohla, tak jsem dojel na neznalost jazyka.

Co se týká filmu, tak na něj zajdu (jen nevím kdy, protože poslední dobou se nám v partě nějak blbě kříží směny) už jen proto že mám fantasy rád a tak si klidně koupím lupen na pořádný plátno, než abych čuměl na notebooku na roztřepanej kinorip, kde 20% stopáže zabírají procházející lidi, divný úhel a nebo rozmazané záběry z kterých nepoznáte ani jestli je to ve dne nebo v noci + si klidně nechám ujít i vymazlený zvuk a nejlépe strojové titulky ze kterých se hovno dozvíte.

Filmu docela věřím. Blizzardi by si nenechaly zprasit svůj nejlepší počin.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Kriegel

Ono to je ale docela těžký, ignorovat je, no. Vždy se o to nějakou chvíli snažím a pak zase selžu. Ale máš pravdu.

Zkus napsat taky Pomovi, ať dá oběma ban, nebo taky do Napište nám. Já to už udělal :)

Kriegel

Kriegel (hodnocení, recenze)

Omg lidi, dva tro(t)lové, a vy díky nim zasíráte celou diskuzi naprosto zbytečnýma příspěvkama, za odpoledne tu akorát přibyde 100 příspěvků o hovně a já každý z nich čtu abych se něco dozvěděl, ale kde nic, tu nic... Proč je jednoduše neignorujete?

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

senin

senin (hodnocení, recenze)

že existují děcka bez vkusu co nikdy nepoznaly dobrý lore a líbí se jim tento trash je sice smutný, ale dá se to pochopit (a možná z toho vyrostou)... co ale nechápu je, jak se může zmrdcraft líbit někomu, kdo již ochutnal kvalitní fantasy tvorbu. To je jako kdyby si člověk mohl dle libosti zajít do 5* restaurace, ale přesto místo toho žral doma jídlo ze sáčku... prostě tupost jak vrata...

na příspěvěk reagoval j.linhi, ESNYR, Gladiator15

Céčko

Céčko (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Proč si někdo udělá polívku s játrovýma knedlíčkama bez knedlíčku s paštikou podle Ládi Hrušky, když může mít normálně játrový knedlíčky? Protože jsme Češi. :D

ErikM

ErikM (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Ja poznam cloveka co si to normalne stiahol po rusky a pozeral to :D a ze "aspon usetrim na kine' no fakt nechapacka :D 

Céčko

Céčko (hodnocení, recenze)

cuish

Už se dá onlajn kouknout na film s ruským dabingem v shit kvalitě. :D
Pár dnů zpátky tady proběhl odkaz, kdybys chtěl, pošlu ti ho, ale moc to nedoporučuju. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

 (hodnocení, recenze)

cuish

přesně jak píší Shaman1135 a TheDarKnig... promiň, že se mi nechtělo čekat na české datum premiéry :D

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama