Komentáře uživatelů k sérii (4)

 • castor
  ****

  Máme tady delší prodlevu. Pátá série startuje ve znamení toho, že Hank měl evidentně delší dobu v New Yorku známost a Karen je naopak „šťastně“ vdaná v Los Angeles se starým známým: spisovatelem Richardem Batesem. Hank se ve městě andělů, zdá se, na nějakou dobu usadí, protože od Charlieho přišla nabídka od pološvihlého rappera. Ten ani další nové postavy ovšem nejsou nijak zvlášť zajímavé. Což je docela velké zklamání. Takže nejvrstevnatějším nováčkem je Beccy záletný přítel. Becca dospěla, ovšem párkrát by zasloužila pár facek. Rozjímání nad životem místy moc fajn, jindy se docela opakujeme a natahujeme nijak zářivé nápady. Dění kolem jednoho nevychovaného pisálka prostě místy chybí vývoj i tah na bránu. A boj o Karen už postrádá kouzlo. Nakonec si to ale všechno hezky sedlo, Bates pochopil kde a s čím mu bude nejlépe, a Hank má volnou cestu, ale...(13.10.2018)

 • Eliott
  ***

  Bohužel už je tu spousta postav které nesnesu a v jejich čele je Becca, její přítel a Karen.(29.11.2020)

 • Luxocculta
  **

  S pátou sérií pro mě nastal zlom a velké zklamání. Děj přestal být zajímavý, postavy i dialogy hodně zhlouply a chvílemi to dokonce sklouzávalo na úroveň uhozeného sitcomu a amerických kravin, kde si všichni navzájem happyendově tleskají a jsou hromadně dojatí a pospolití. Jakoby tvůrcům došly nápady a začali si myslet, že dál už postačí jen vézt se na tom, co rozjeli prvními sériemi. Škoda dobrého a pohodového seriálu.(28.9.2016)

 • Toka
  ***

  || 5. série – 65% Nejslabší část Californication. Nudný dialogy, nezajímavý děj, nula vtipů. Jediný dobrý díl je The Party, kde se klasicky sejdou všechny aktuální postavy na jednom místě. Snaha o získání Karen už začíná být lehce otravná.(6.9.2017)