Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

fiLLthe3DD

Líbil se mi námět a zasazení do prostředí reklamní agentury - škoda jen, že scénář a režii neobstaral někdo schopnější a šikovnější. Po filmařské stránce snímek dosti připomíná televizní produkci (těžko uvěřit, že šel vůbec do kin), anebo hóóódně blbou reklamu. To by samo o sobě ani až tak nevadilo, problém však je, že tahle (tragi)komedie neobsahuje ani dostatek vtipných hlášek. Od nižšího hodnocení tuhle katastrofu zachraňuje sympatické obsazení a skutečnost, že jako kulisa je to jakžtakž stravitelné. ()

Thurin odpad!

No a mně klidně taky... Tohle bylo vážně strašné. Ostatně podle očekávání. Otřesné herecké výkony. Neuvěřitelně tupý scénář. Nemám, co bych dodal... ()

ArdathBay

Někdo se tady snaží být český Uwe... Je mi trapně za ty "herecké výkony", ve filmu nevybouchnutý favorit, hloupý děj až to bolí. Ale nedivme se logo N@va mluví za vše : je to blbý ? Bude se to líbit. Chybělo pouze cameo Michala Davida. Ale zastoupil ho mladý Kraus. CO jeden zpívá , druhý TO hraje. ()

BMAJTZ

Jak to vidím já, tak tenhle film sráží k zemi hned několik věcí. Totální televizní look je snad to nejhorší co jde v televizi vidět. Jsou to klasicky kulisy typu Ulice a podobných sraček na které se normálně v televizi koukat nedá. Druhou věcí jsou herci neherci, kteří vzali role jenom kvůli tomu, aby na ně někdo nezapomněl. Jinak si dovolím tvrdit, že se o kariérní sebevraždu v pravém slova smyslu opravdu nejedná. Je tu pár vtípků, které si dovolím označit za povedené, ale oproti tomu celých 20 minut na konci je otázkou nervů diváka zda je schopen ještě na něco takového vůbec koukat. Ať už je to jak chce pár hlášek se zde dobrých našlo s vyloženě jsem se nenudil. Na poli komedií je to samozřejmě hrůza hrůzoucí, ale když si řeknu co se v dnešní době dostává na televize z tuzemské produkce musím konstatovat aspoň jistou zábavnost. Co jsem ale nepochopil byla závěrečná postelová scéna, která je ve filmu jenom kvůli tomu aby navnadila diváky kteří ji očekávali z traileru. Tak asi tak. ()

Zemi11 odpad!

Divák se nabaží Vydrou, Janžurovou a Langmajerem. Neschopný protekční duet David Kraus - Anna Polívková si zase něco málo přivydělá. Producenti se díky orgasmické dávce product placementu nemusí strachovat o to, jak moc bude slátanina úspěšná. A inteligentně průměrný člověk zvrací... ()

joora1

Martin Kotík opět "nezklamal", ale tak co se dalo čekat.Film, který vlastně celý stojí na product placementu a ještě se odehrává v reklamní agentuře nemohl pod taktovkou tohoto režiséra dopadnout jinak.Tvůrci se snažili do filmu vložit i nějaký příběh, což je pozitivní, ale realizace už byla trošku horší.Jinak vtipné scény byly většinou trapné a herci film rozhodně nezachránili.Za zmínku ale stojí povedená reklama na XBOX v podání Marka Vašuta:-).Nakonec z toho vznikl spíše klasický televizní film, na který se každý v TV koukne, když nemá co dělat a nikde nic jiného nedávají. ()

joylis odpad!

Jeden z řady českých filmů, u kterého po pěti minutách začnete mlátit hlavou do stěny a ptát se: jak to ku*va mohl někdo natočit?! Spolu s těmito filmy se zvětšuje peklo! ()

keoma26

...ale největší legrace bude, až se z toho za 100 let stanou úspěšný a uznávaný filmy - komedie pro pamětníky, tady rozhodně bude dost kvalitního historickýho i hereckýho materiálu. Třeba i procenta se tady budou časem zhodnocovat stejně jako byty v panelových domech;-) ()

Lisabellla

Snad nikoho nerozzlobím, ale já musím - ačkoliv zdejší "kapacity" film rozervaly na kusy, takže hodnocení na prvních stránkách jsou víceméně odpadová, já považuji snímek za celkem uvolňující srandičku, kterou snad nikdo nemůže brát vážně. Samozřejmě, že herci přehrávají co se dá, samozřejmě, že monology a dialogy jsou hloupé a průhledné a samozřejmě, že "seriálový" standard neunikne srovnání, ale proč na to nahlížet tolik kriticky? Z hlediska spracování stojí film kvalitativně za hovno. Podívat se ale na příběh a pobavit se nad hloupostí druhých .. copak to stejně tak netočí v USA, kde jim to zobeme z ruky pro tu jejich hollywoodskou kvalitu? :) Hlouposti se meze nekladou. Každá druhá parodie nemá ani zadaleka tolik myšlenky a přesto je hodnocena o polovinu lépe jen proto, že kamera nestřídá záběry - budova, pohled zvenčí> prolínání + hloupá znělka > budova, pohled uvnitř. (A tento způsob hodnocení zdá se mi být poněkud nešťastným:) ) ()

Hanys_

Ta hvězda je za pár podařených reklam (xbox) a sympaťáka Zadražila Btw - paní Janžurová snad takové role nemá zapotřebí. Připadala mi jako Blbec Sobota v sukni. Jo a v kinech tohle vážně nemá co dělat :) 3/10 ()

Paity odpad!

Naprostá pitomost, hloupost, zbytečnost, nesmysl a mnoho dalšího cenného, co ale nemělo nikdy vzniknout. Jen snad zamrzí, že se tam ukáže i taková Paní herečka, jakou bezesporu je Iva Janžurová. A o čem, že to je? O politikovi, sukničkáři, podnikateli, neschopných zaměstnancích, ze kterých se ale vykloubou skvělí zaměstnanci a spoustě dalších idiotismech, které ve filmu najdeme. ()

EKLEKTIK

"Promiňte, ale mně to všechno připadá, naprosto nechutné." Podle mého názoru, to tak špatné zase není, ale celé to na mě působí tak nějak obyčejně a lacině, asi jako televizní film. A to, že je v tom spousty "Produkt placementu", je vzhledem k prostředí, ve kterém se film odehrává, zcela pochopitelné, akorát mohlo být divákovi toto atratkivní místo, představeno trochu podrobněji. ()