KimmyJ

Hlavní linie příběhu už je po dvou dílech dost stereotypní, ovšem linie veverčákova románku neměla chybu :D :D :D ()

JohnSmith

To už panáčkové trošičku přehnali. Ústřední čtveřice je naprosto nudná. Sice se objeví pár zábavných chvilek,jako třeba ta se záhadným plynem, ale jinak je to rodinná výchova pro děti. Sem tam trefná narážka na ženský,vztahy a páry,ale nebýt roztomilých trojčat a především veverčího páru, tak bych nedal ani ty dvě hvězdy. ()

sahe

Na jedničku to nemá, to zajisté... viděla jsem to v 3D, takže nějaké ty plusy z toho vznikly, ale jinak už to tak nějak vaří z vody, tak snad nebudou už v tom pokračovat.... ()

Petr23

Po druhém díle to je příjemná změna, více vtipu, rozmanitosti prostředí, nové skvělé postavy. Jenom škoda že jsem film neviděl ve 3D, ale i tak to byl nářez. ()

SkyHawk

Bál jsem se, že hlavním tahákem filmu bude "nová" technologie 3D a byl jsem mile překvapen. Příběh se vyvedl určitě lépe, jak druhé pokračování a tak tak se vyrovnává i prvnímu dílu. Naše krysoveverka dostala ze všech dílů nejvíce prostoru a dokonce i společnici, lež narozdíl od předchozích snímků dnes trochu strádala. Zato ostatní přátelé se ukázali v lepším světle a dokázali nejednou rozesmát. ()

Aven

Potřetí to stejné, jen v trošku odlišném balení. Veverka je pořád skvělá, počtvrté už bych ji ale vidět nemusel. ()

Danny F.

Pokračující dokonalý animák plný dobrodružství, humoru i trochu napětí. Pěkný příběh který je vyzralejší a střízlivější. 80% ()

Timak

Mno kvality jedničky už asi nepřekoná nic. Částečně se jí to ale přiblížilo. Nasmál jsem se víc, jak u dvojky ()

sskrblik

Já vím, je to infantilní zábava, ale občas se člověk rád navrátí do dob, kdy nad filmem nemusel přemýšlet a nechal se unášet dějem a vteřinu po vteřině hltal ubýhající film. Třetí díl je návrat ke kvalitám prvního dílu a krom toho ta dobrodružná výprava za dinosaury mě okouzlila. Jiný svět, spousta nových postav a Scrat je víc obsazený do děje. ()

Trustme

Třetí putování čtvrtohorních savců je prozatím nejvíce hyperaktivní a crazy díl. Ten taky naštěstí neřeší už tolik různé psychoanalytické a sociální projevy jako předešlé díly a je převážně nonstop akcí plyšácky vypadajících zvířátek. Tvůrci přesto zařadili rodinný motiv, mateřství v podobě březí mamutice a tikání biologických adopčních hodin pomateného lenochoda. Přežít se dají i kecy (dialogy) většiny hlodavců. Animace je roztomilá a většina postav má podobu spíše hraček než reálné tvary. Skvěle je proveden "ztracený svět", kde se animátoři vyřádili a divák se baví faunou a florou nebo žasne nad grimasy některých animáků. Kultovní veverka Scrat zde má více volnější prostor nejenom k oříškovému fetiši, ale prožije i romantický úlet. ()

zdenny

Tři hvězdy dávám především z nostalgie po úžasné "jedničce". Co se týče tohoto dílu, zjevně byl vyroben jen proto, aby se na popularitě této série svezl. Nešlo v žádném případě o jakoby pokračování "jedničky" - "dvojku" jsem ještě neviděl. Bylo ale opět zdůrazněno kamarádství a spolupráce. A to je myslím to, co by se dnešním dětem mělo vštěpovat. Co se týče samotného filmu, animace jsou nádherné a postavy taky, včetně samozřejmě malého mamutka. ()

VanTom

Na nesmyslném ději nesejde, ale zacílení na ty nejmenší špunty je až příliš zjevné a prvoplánové. Neustálé žvatlání, pitvoření, padání, narážení, zakopávání a jiné trapné dětinské fórky, které dospělejšího diváka jen nudí a nebaví. Přesto výsledný pocit není úplně špatný, protože v závěru snímek přece jen po akční i emoční stránce zafunguje. ()

Prekarkar

Viděl jsem už podruhé a čekal jsem na závěr, zase mě to pobavilo. Jo, po technické stránce profesionální dílo a... dál nehodnotím, páč dle mého je to jednoduše dobře odvedená práce. A na hlavní hrdiny mám slabost :-))) ()

Bagr_007

Určitě lepší než shitózní dvojka, ale ani zdaleka tak vtipné jak bych si představoval. Co ale určitě potěší je, že film nenudí a občas má i dost fajn atmosféru, např. Buckova vyprávěcí sekvence je parádní. Největší překvapeně jsou pro mě akční scény, které i částečně díky 3D fungují na jedničku. Jinak příběh je dle očekávání hloupoučký, ale dejme tomu, alespoň že v závěru to dostane grády. Sečteno, podtrženo dobrý animák, ale letošnímu létu bude naprosto s přehledem vládnout Up. 60% Mimochodem český dabing je až na pár drobností skvělý a to neříkám často. ()

D28

Napriek tomu,že som už "veľmi dospelá",vadili mi tu len dospelácke záležitosti.Pretože takýto film vždy pozerám 3D okuliarmi-čo neznamená,že som videla 3D projekciu,ale použila detské oči,rozum a srdce.Takže narehotala som sa dosýtosti hlavne na svojom príbuznom Sidovi,ale i na vevericiach,vačiciach,tyranosauriatkach v milo-vtipných scénkach.Hviezdou bol však jednoznačne Buck a pri jeho héliovom" Rudy,Rudy..."som už slzy smiechu neudržala. ()

Ichabod

Opět lehce roztaženej animák jako dvojka, takže z hodiny a půl udělat hodinu - byla by to fakt mrda. Úsvit dino´s totiž potenciál má. Dinosauři jsou zase jiné hřiště a nejen další ledovce a sníh. Na pohled je Trojka lepší , navíc technologie je zase dál (Diego jak loví srnku!!!) a humor tentokrát je MNOHEM lepší jak u dvojky, opravdu jsem se několikrát zasmál a to přestože Ice Age už převážně jen recykluje, ale dinosauři jsou neskutečně fajn a Buck coby nová postava taky. Veveřice a Scrat bohužel míň. Kdyby odpadnulo plácání se ve vztazích a poučkách bylo by to na pět. Pokud nás čtyřka zase zavede do jiného světa (tenhle pod ledem je mnohem atraktivnější než na povrchu) nebudu se jí z křesla bránit. ()

blackJag

Hned na začátek vás známé postavičky, na kterých jako by nebyl znát vývoj animace, téměř ukolébají ke spánku, taková nuda to celé je. Přechodem do ztraceného světa dinosaurů a nástupem uletěného Bucka se to trochu spraví a děj získá potřebný švih, ale nic tak převratného se neděje, lepších fórků je poskrovnu a stopáž se zdá nekonečná. Důkazem budiž i šavlozubá veverka Scrat, jejíž eskapády jsou jen stínem těch z minulých dvou dílů. 50% ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016