ghatos

Pro mě těžce hodnotitelná záležitost. Pro malé děti je to asi dobrý, ale pro starší mi to příjde, až moc dětinské a zpitvořené. Slabé gagy a všeobepínající otravná myšlenka rodiny - to ne! Jako chápu, jaké cílové skupině je to určené, jenže té lacinosti je tam moc. 39%. ()

J-o-k-e-r

Kouzlo prvního dílu, první shledání s hlavními hrdiny a první pohled na veverku :), se těžko překoná. Ovšem - vzhledem k mému rozčarování při shlédnutí druhého dílu, jsem měl obavy i z tohoto filmu. Naštěstí se obavy nevyplnily. Na scénu přichází nový svět, starý několik milionů let obývaný prehistorickými dinosaury a o zábavu je postaráno. K ústřední skupince přibývá nová (asi nejlepší postava filmu) - lasičák Buck! Na rozdíl od dvojky je zde plno vtipných momentů, hezkých postaviček a hlavně se tu nenudíte...s čistým svědomím hodnotím jako díl první! ()

Ravi

Film začíná jako nefalšované milionté repete, které máte chuť vypnout po pár větách, ale pak jsem se nechal unést vyprávěním, které svým tempem zachraňuje někdy až hrozné dialogy a nesympatické postavy. Celkový dojem mám na 50% = 3/5, což na 3. díl není zas taková katastrofa. ()

mrx.friend

Že je třetí díl příliš dětinský? No nevim, ale nemyslim si, že do rodinný komedie patří nadávky typu "pošuk", kdejaké narážky na velikost a přítomnost "předních partií" nebo mluvení o vlivu hormonů v době těhotenství. Ani u dospělých tyhle džouky nemůžou zabodovat, nehodí se sem, tenhle animák přece neni South Park... :( ()

Autogram

Vďaka občasným naozaj vtipným hláškam a záverečnej lietacej akcii v štýle Avatar je tento animák asi prvý celovečerný, ktorý ma dokázal trochu zaujať. Nie však bezvýhradne, stále neviem pochopiť, či je takýto film pre deti, pre dospelých alebo niečo medzi tým. ()

Koryntos

Říká se do třetice všeho dobrého a u Doby ledové to opravdu funguje. Promyšlenější děj, než ve dvojce, Sid je tady cool, za to z vačičáků Crashe a Eddieho, jsou tady připostraní trotlové, historka s masožravou kytkou mi polechtala bránici a love story našeho smolařského veverčáka, to je opravdu třešnička na dortu a dost se divím, že ještě nenatočili animák jenom o něm v hlavní roli. ()

faraon

Tretia dimenzia a jurský park spolu s novou postavou zaistili 4* --- nieco cez 70% Proste everybody wants a dinosaur! ()

Mackin

Doba ledová 3 je samozřejmě primárně určena pro mladší publikum, ale myslím, že rozhodně nezklame žádného fanouška animovaných filmů. ()

pugs

"Ou je to chlapček!" - "Sid, to je chvost." - "Ou, je to dievča!" O 3x lepšie ako dvojka. O 2x horšie ako jednotka. To bolo počítania:-) Po dvojke som si myslel, že Ice Age 3 už nič nezachráni a stalo sa. Ja som sa smial a celá sála so mnou. Sid ako leňochod je úplne perfektný, Manny ako starostlivý tatko, Diego ako starý lovec a dve vačice Crash a Eddie, ktorý lezú na nervy napríklad ako Dvojičky Skids & Mudflaps v druhých robotoch. + Napodobenina (ako píše POMO) Sparrowa Bug, či Buck(?), ktorý paroduju aj Homera Simpsna mi síce v Dobe III nesedela, ale zase nevadila ako tie vačice. Po viuzálnej stránke to nie je geniálne ako novšie animáky, kde neviete, či je to reálne alebo nie, no podzemie ála džungla je veľmi pekné. Ešteže v kinosále neboli len maminky s dieťaťmi, pretože by som počul legendárne : "WOOOOOOOOW". 7/10 ()

Madlene

... řídké vtipy, vyčerpaný námět s prodlouženým uvolňováním - jako Celaskon, akorát ty účinky nejsou tak očividné... ()

VooDoom

Díky tomu, že jsem nedávno viděl Vzhůru do oblak, tak musím konstatovat, že Doba ledová mi přišla více pro děti, než dospělé.Samozřejmě tam byly vtípky, kterým mladší diváci nemusí porozumět, ale Vzhůru do oblak bylo pro mě více přirozenější.Citové vztahy mezi hlavními hrdiny mi lépe přirostly k srdci a dostali mne, naopak v Ice Age to bylo takové chladnokrevné.Hurááá, jdeme zachránit kamaráda, po cestě zažijeme nějaké dobrodružství a možná ještě porodíme mamuta :) Více jak tři * ode mne nedostane... ()

jenik71

Osobně se mi tenhle díl líbil asi nejvíc. Je to vtipné, dějově pestřejší, animace jsou povedenější a celé je to tak nějak barevnější než předešlé díly. Líbil se mi hlavně frajer Buck. A povedený je i dabing, přišel mi lepší jak originál. ()

jefff

V rámci dětské zábavy je série Doba ledová to nejlepší co tenhle boom animovaných 3D filmů přinesl. Párkrát jsem se i docela zasmál, ale přece jenom jde o pohádku pro mladší diváky. ()

spikey1

A co tam hodíme dneska? chce to nějakou novou postavu a hm... no šoupneme tam dinosaury ne? trochu tam necháme blbnout toho trapnýho lenochoda a vždyť ten mamut s mamuticí mohou mít něco jako partnerskou krizi a čekat malý to bude bžunda... naštěstí to tvůrcům narozdíl od lidí stojících za Shreckem docela vychází, ale pokud někoho napadne dělat čtvrtý díl, už to asi nebude koukatelné. ()

Vercinix

Spousta věcí už byla ohraná, ale přesto to mělo takous jakous novu šťávu! No jak to říct lépe, než že jsem se docela bavil! ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016