Averelli

JO! JO! a ještě jednou JO! Tomuhle se říká pokračování.. Příběh celkově slabší, ale zpracování na absolutní jedničku, smála jsem se od začátku až do konce.. Shreku, vem si příklad jak má vypadat pokračování :) ()

Dragonessa

Vynikající, úžasná zábava!!! Super hlášky... už dlouho jsem se tak u filmu nenasmála... Škoda jen, že jsem film neviděla v kině a 3D... ()

BROADPEAK

Normálně bych hodnotil Ice Age ****,ale bohužel za plakající mamutí mládě musím jednu hvězdičku strhnout,to už mi přišlo až příliš dětinské.Malí dinosauři u Sida byli vtipní a roztomilí,ale to malé mamutí mládě...každý už posoudí sám. ()

Dinsberg

Pořád je to víceméně soustředěno na mladé diváctvo. Rozhodně neuraz, ale dva dny po shlédnutí mám problém si vybavit jakýkoli moment, scénu nebo hlášku z filmu. ()

Maica

Třetí pokračování Doby ledové už mi přišlo trochu moc ve stylu: První dva filmy měly megaúspěch, uděláme třetí! Zábava byla i teď docela dobrá ale něco bylo trochu přestřelené jako např. když pod normálním světem je svět dinosaurů nebo ten Scratte mi byl trochu nesympatický. Ale něco se mi líbilo. Takže takový normální průměr a 3*. ()

darthvader77

Hustej nářez. Z tohohle výletu do pravěku se naší partě pořádně zatočí hlava a Scrat zde má svou novou sokyni a nejlepší je Buck nová postava se kterou je fakt sranda. Sid opět v podání Jiřího Lábuse nezklamal( hádka s T-Rex mámou) a já se opět nenudil. Takž do třetice všeho skvělého: 90% ()

maoc

První shlédnutí asi jedné třetiny bylo pro mne bezmála utrpením (předvídatelnost, trapnost chování postav a gagů), ale po druhém shlédnutí vcelku musím říct, že to taková hrůza není. Animace je opravdu velmi detailní a pěkná, místy film pobaví a trapnost? Hm, ta trochu zůstává, ale protože nejsem cílovka, tak je to asi OK. Film je taky tradičně pozitivní a vychovává k hodnotám (rodina, odpovědnost), což v době, kdy 13leté děti holdují různým goráčům (od SAWů až po http://www.csfd.cz/film/262684-zivot-zvirat/), musím chtě nechtě hodnotit kladně. ()

yaqwsx

Dobá ledové je můj oblíbený animák. Když chci napsat hodnocení k tomuto filmu, musel jsem se zamyslet proč - vždy mě pobavila, vynikala sympatickou animací a měla příběh. Pak jsem ale přemýšlel dále - příběh měla hlavně jednička, dvojka trochu pokulhávala. A trojka? Takhle cáklý příběh jsem už dlouho neviděl. Film jse mi však přesto líbil - nešlo tu o příběh - stejně jsme všichni věděli, jak to dopadne. Příběh a vlastně i celý děj byl jenom prostředek k tomu ukázat divákovi spoustu gagů - a povedených. Jenže pak přišly závěrečné titulky a já trochu přemýšlel - co se v tom filmu vlastně stalo? Vím, že jsem se u něj celkem nasmál, ale už si z hlavy napammatuji ani jednu hlášku. Film mi neuvízl v paměti - proto dávám 3 hvězdičky. PS: Líbila se mi narážka na tento film ve čtvrtém pokračování, kdy Sid říkal bábi: "Zažil jsem neuvěřitelná dobrodružství - např. jsme v době ledové bojovali s dinosoury - ano, byla to strašná blbost, ale bylo to tak" ()

nula87

Po slabší dvojce se Doba ledová vrací alespoň na úroveň jedničky. To znamená, že se jedná o solidní zábavu, která ale bohudík netrvá moc dlouho, a proto relativně rychle a v dobrém tempu uběhne. Za zlepšení oproti dvojce ale nevděčí kupodivu dinosaurům, ale jednoznačně Buckovi, který je tou novou osvěžující esencí. 60% ()

helrohir

Po miernom kvalitatívnom prepade v Dobe ľadovej 2 nás tvorcovia opäť obdarili animákom s vydareným humorom a napínavým a zaujímavým príbehom. Hlavným ťahúňom vtipných scén je ako vždy veverička Scrat, ale mňa dosť často rozosmieval aj Sit a nová postava Buck. Naproti tomu ma trocha iritovali vačice a ich trápny humor. Príbehová stránka filmu je prepracovanejšia než v nudnej dvojke a má aj desivejší nádych v súvislosti s veľkým dravým dinosaurom, ktorý je počas väčšiny filmu ukazovaný len neurčito a zahalene, a to drží diváka v napätí. ()

kubilov

Po hloupé dvojce opět zásah do černého. Dinosauři jsou dost prozíravé řešení, protože už od Jurskýho Parku vždycky zaberou, takže když se k tomu přidá už klasicky obrovská nálož vtipů, fretčí Indiana Jones Buck a slušný tempo, vznikne animák jak má bejt. Dokonce i Krysoveverka si našla partnera! Jednička zůstala nepokořena, zato dvojka zmizela v propadlišti dějin. ()

Brano

Tretie pokračovanie je približne na úrovni dvojky, čo nieje žiadna výhra. Jednotka bola proste top a ostatné časti sú až príliš slabé. Príbeh chabý, zábava minimálna a atmosféra žiadna. Nová "rodina" ma nebavila. Zbytočnosť nabrať do nových pokračovaný toľko nezaujímavých postáv. Tá veverička na konci ma snáď pobavila viac, ako celý film. Jediná vtipná scéna bola v jaskyni, v ktorej sa nachádzalo hélium. Takisto ako aj dvojka, tak i toto je skôr zábava určená pre deti. Pre mňa to bol iba nudný animák, ktorý nieje nijak výnimočný a iba ťaží z vydarenej prvej časti. /45%/ ()

Renie42

Bylo to plné vtipných scének, hlášek a Sid s adoptovanými rexíky, to bylo roztomilé. Líbil se mi ten svět dinosaurů pod ledem. A otázka za bludišťák. Proč dinosauři nemluvili, za to ostatní zvířata ano? ()

ostravak30

Tak toto je tutovkově nejlepší Doba Ledová. Je vyzrálá jako dokonale zralý Hermelín. Začnu Scratem, jehož krátká lovestory je nesmírně zábavná. Vidíme v ní prvky moderních vztahů 21. století a jejichž problémů. Ale je to strašně vtipné. Ořech jde na chvíli stranou a pak, v pravý čas, zase přijde na scénu. Ostatní hrdinové ale nezůstávají pozadu. Zapojení nové postavy v podobě lasičáka Bucka je vynikajícím nápadem. Je značně osvěžující postavou. A jeho humor je obřím přínosem. Samozřejmě i Sid touží po rodině, a ač jen na chvíli, získává ji. A i to je spojeno s velkou porcí humoru. Vypadá to, jako by tvůrci s každým dílem získávali zkušenosti a tady je proměnili ve zlato. Třetí díl je prostě, jak jsem již uvedl, nejvyzrálejším dílem. Nejvtipnějším, nejnapínavějším a nejzajímavějším. Filmaři ovšem mají velký problém. Dle mého názoru laťku pozvedli příliš vysoko. Tak vysoko, že její hrany nelze dohlédnout. A já se velmi obávám, že čtvrtý díl bude těžko konkurovat něčemu tak skvělému. Snad se mýlím, ale sami sobě postavili do cesty velmi silného soupeře. A překonat třetí a rozhodně nejlepší díl celé série bude možná nadlidský úkol. ()

PlayEasy

Další super díl, ale tentokrát úplně jiný... Tentokrát do doby ledové přidali DINOSAURY!!! Možná příjde dětem tento díl nejlepší, protože je "nejstrašidejnější" :)) Každopádně super hudba, mezi dětmi kultovní hlášky a prima rodinná zábava. P.S. Těšíme se na pokračování. 75% ()

OJan

Asi nejlepší díl této série, grafika je dobrá, příběh má podobné grády jako v jedničce a je to opravdu vtipné. |85%| ()

JosefTomas

Po špatném druhém díle se vrátilo vše do normálu. Samé zajímavé zvraty, skvělý scénář, perfektní příběh a Buck, který si mě dostal nejen vizáží, ale i perfektními a trefnými hlášky. Třeba: "A zabil tě?" "Bohužel jo, ale přežil jsem." To prostě musíte vidět sami. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016