Yes Man

• USA Yes Man (více)

vyfuk

Jim mě okouzlil s Lhář, lhář a tam se projevil jako úžasný herec. Toto to nevyvrací, ale potvrzuje. Komedie s romantickým nádechem na mě přes skoro dvě hodiny působila hezky a pohodově. Příběh, který má v sobě trochu nadpřirozena a dokáže vám připomenout seriál Jmenuju se Earl. Nicméně, se jednalo o krásný film na středeční večer. Carrey ze stárnul, ale dokonale. ()

Autogram

Tu bol Jim Carrey v charakterovej roli niekde v strede medzi Blbým a blbším a nejakou vážnou rolou. To mu plne vyhovuje, na úplne vážne dramatické postavy pri svojej histórii naozaj nemá a divák by jeho tvári neuveril. Film po jeho premene z No-Mana na Yes-Mana získal šťavu, ale tá postupne vyšumela až do priemernosti. ()

BuryGol

Jima Carreyho jsem žral už v dobách kdy hrál Masku, cáklýho Ace Venturu nebo přiblblýho Lloyda Christmase. Gumovej ksicht, plná huba fórů a hereckej um ho udělaly nesmrtelnym. Nicméně v týhle komedii nedostal tolik prostoru než co by dokázal kdyby to neměl takhle ohraničený. Bylo to takový vážno-romanticko-komediální. Ale tak proč ne, holt se projednou nemusel vracet do let dávno minulejch. Sám film je lehce nadprůměrnej, ale mě tam zaujala jiná věc. Teď čert vem herce, rejžu a kamery. Ta myšlenka že marníme naše životy je fakt silná a hlavně pravdivá. Kdo z nás by chtěl žít svůj život stylem "vstát-práce-večer-spát" a to do konce života? Já teda rozhodně ne! A sám jsem si uvědomil že ten svůj život tak trochu marnim. Že si od něj neberu to, co mi všechno nabízí ale líně se v něm, jakože v talíři, přehrabuju pomyslnou vidličkou. A možná bych s tim měl fakt něco udělat. Samo že ne až tak drasticky jako to bylo v tomhle filmu. Ty jejich blbinky ve stylu letět někam na blind, skákat z mostu a tak stojej zase prachy. Což je ta odvrácená strana takovýho akčního života. Ale pomalu začít tak, abych si ve stáří moh říct, že jsem žil dobrej život, to bych snad moh. No a v neposlední řadě, ta Zooey Deschanel je fakt tak krásná a sladká, že se obávám, že jsem se do ní zabouch. Takže další do sbírky mejch platonickejch lásek. Amen! :) ()

P1tr

Ano! Tohle se Jimovy a partě kolem něj povedlo. Yes Man poměrně dostatečně ždíme nadějné téma, jehož komediální stránka, která převažuje, je na jedničku s hvězdičkou. Nechybí samozřejmě i romantická linie, která už tak silná není, nicméně výrazně nepřekáží. Jim dokáže pobavit i bez přílišného ksichtění, které tu ale také má svůj prostor. Kvalitní scénář připravil celému štábu jednoduchou úlohu v jeho převedení na plátno. Těžko říci, jak moc byl Jimovy scénář psán na tělo, každopádně je jisté, že mu sedl jako ulitý. Byl jsem překvapený, kolikrát jsem se u filmu smál nahlas. Yes Man na mě zapůsobil přesně tak, jak si tvůrci přáli. A jsem za to velice rád a děkuji jim za příjemnou komedii. ()

pugs

Carrey - Jeden z majstrov humoru, ktorý nás presvedčil už v minulom storočí a ešte stále patrí k elite. Yes Man je film, ktorý určite nikoho neurazí a má príbeh podobný Seagalovkám (nemyslím, že to smrdí céčkovosťou). Chlapík, ktorý niečo robí zle za niekým zájde, ten mu poradí nech to robí dobre, z počiatku sa mu to darí, nájde svoju životnú lásku, potom sa mu to začne vymykať z pod kontroly - drb - Happy end! Jim dokázal, že aj vo svojich najlepších rokoch zo seba dokáže urobiť blázna, ako ho máme radi. Zppey Deschanel poteší, taktiež Cooper a moja milovaná Sasha Alexander z NCIS ... taktiež:-) Yes Man sa u mňa vyšvihol na pekných 8/10. Bavil som sa o dušu? ANO! ()

Pecival

Ne úplně špatné parkrát jsem se zasmál, ale bylo to vysloveně bez chuti, občas trapné a brutálně nalinkované podle šablony. Vlastně - snažím se u filmů moc nepředvídat, ale tady to fakt bilo do očí. Aspoň, že herci byly OK, ale taky žádný zázrak. ()

Kangaxx

Jim má stále veľkú časť svojej charizmy, avšak 20-ročné grimasy už nie sú čo bývali. Niektoré scény ma úprimne rozosmiali, avšak film ako celok nepobavil. Viac sa mi rozhodne páčil Večný svit, možno by mohol skúsiť znova zahrať na vážnejšiu nôtu. ()

jenik71

I když má v této "komedii" Jim Carrey pár světlejších okamžiků, nemůžu se zbavit dojmu, že mu již nějak dochází dech. Námět nic moc a hlavně jsem se moc nezasmál. Alespoň že při pohledu na Zooey Deschanel můžu říci "YES". ()

IMPAIRED

Já prostě miluju ty lidi co ve filmech hledají vyšší smysly místo aby se bavili. Pustte si antické drama, proč ho hledáte ve filmech s mistrem Carreym? Škoda, Jim už stárne. ()

Josefin

Ale nebylo to vůbec špatné, slušný scénář. Sice se tentokrát nedalo uválet smíchy, přesto to bylo slušné a decentní. Co se týká Jimma Carreyho, měl tam hrát negativistického, depresivního muže což plnil dokonale. Je to kvalitní herec. Ovšem sama si kladu otázku v jakém psychickém rozpoložení se v soukromí cítil Jim, neboť oči neskryjí nic, dle mého názoru sám měl jisté osobní problémy a na to to zahrál na výbornou! Depresivní pohled očí se prostě nedá hrát. ()

zolo23

Priemerná "Carreyovská" komédia, ktorá nejak zvlášť neoslní ale ani neurazí. Jednoducho keď potrebujete vypnúť tak Yes Man je to pravé. ()

spikey1

Jim se vrátil tam kde ho všichni milujeme, do role bláznivého extroverta. Když mu v roli pomáhá božská Zooey a sekunduje Cooper je jasné, že obsazení ho jistě podrží. Scénář není úplně originální, koncept dává prostor pro taškařice, které díky námětu může Carrey prožívat a volně směřuje tam kde má každý americký film skončit - u Happy endu. Po cestě ho ale zpestřuje jak se jen dá, Zooey není jen sidekickerem ale rozjíždí tu také svou show například při svém hudebním vystoupení. S Carreyem se bavíme a necháme ho i jemně moralizovat, protože, proč neříct na něco bláznivého konečně taky někdy ano? ()

jefff

Na Jima Carreyho velmi povedená komedie, která je svým příběhem sympaticky odlišná od tuny jiných komedií. Carrey se příliš neksichtí a opravdu hraje, i když ta jeho grotesknost mu občas stejně ujede. Zooey je velmi zvláštní a zajímavá herečka, která mi sice na stoprocent úplně nesedí, ale zde hraje vcelku dobře. Yes Man je povedeným filmem a možná i na vícero zkouknutí. ()

venca163

Tak a teď už mu fakt začínam nadržovat. Koho mam asi tyvole vyhodit z topky, aby se mi tam vešel Jim Carrey?! A je mi uplně jedno, že to podporuje nezodpovědnost a zvrácenou morálku a že spontánní výlety do Nebrasky většinou nedopadnou tak zábavně. (75%) ()

kisha

Jeden nápad, kterej Carreyho vrhnul zpátky do jeho mladých let, snad si to užil, ale teď už s nim prosim opět jen a pouze do vážnější filmové tvorby ()

BMAJTZ

Rozhodne jsem se bavil a Carrey se vratil tam kde mu to slusi docela dobre a to do zanru komedie. Po druhé projekci přidávám hvězdičku. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí