Producenti jsou taky lidi – s ničím objevnějším Levisonova adaptace knihy Arta Linsona (povoláním producent) nepřichází. Prolínání nezdařeného filmu (děti a psy nezabíjet) s Benovou snahou dát vše do pořádku je nápadité leda užitím nenápaditého soundtracku, ale již nedokáže využít analogie mezi sebezahleděností umění a některých lidí. Absentuje pořádný začátek i konec, film se ubírá po spirále a neměnným postavám dovoluje chovat se jenom tak, jak bychom od aktérů hollywoodské komedie čekali. Problém tkví v povaze díla, která není výhradně komediální, více hraje na ne přímo smutnou, ale jaksi smutně hluchou strunu. Podřizuje se tomu také unaveně hrající De Niro, jehož Ben nebudí dojem ryby dost dravé, aby dlouhodobě zvládala proplouvat rybníkem přetékajícím konkurencí. Filmy z filmařského prostředí mám rád, ty kousavé, dokazující, že ani hvězdám z nejzářivějších nechybí smysl pro humor, obzvlášť. Tahle satira je ale bohužel vybavena jenom nejistě nasazenou zubní protézou. 65% Zajímavé komentáře: StarsFan, Satan(16.11.2011)

Nevedel som do čoho idem. A moje hodnotenie je ovplyvnené záľubou vo filmoch z filmárskeho prostredia. Tento film patrí predovšetkým De Nirovi, ktorý nezlezie z plátna a je proste civilne báječný. Príbeh je satirou na hollywoodske maniere, rozmaznané hviezdy, kompromisy či pochlebovačské prispôsobovanie sa, pretvárku, cynizmus, ale predovšetkým je o krehkej umeleckej dôvere v seba samého. Prínosom sú i odkazy na hudbu slávneho Morriconeho či Pink Floyd.(13.11.2010)

• IQ Tiqe

Na tenhle film jsem se vážně těšil - Bruce Willis, Robert de Niro a komedie, to nemůže špatně dopadnout. O to větší bylo moje zklamání. Jednak se zcela určitě nejedná o komedii a pak nechápu, jak se herci jejich formátu mohli podílet na něčem, co mi připomínalo průměrné béčko a očekával bych v něm i průměrné herce. De Niro i Willis své role hráli sice dobře, ALE - odvážný nápad nechat hrát Bruce sebe samého a svým způsobem si dělat srandu ze sebe samého dle mě moc nevyšel - sice nejsem "menstruující panička", ale zkrátka mám rád klasického okoukaného Willise, s jeho perfektní mimikou a vším, co k němu patří. Tady byl zarostlý jak Usáma, takže mimika byla pasé, s jarmulkou v kostele bych ho nepoznal a navíc se na scéně objevil všehovšudy pár minut, takže jediná scéna, ve které se podobal některé z jeho typických rolí byla ta, kde nadával a rozbíjel židle. A nebýt Robert De Niro hlavním hercem, který byl téměř v každém záběru a držel alespon nějakou laťku, nedám ani těch 40%.(6.2.2009)

Scénář: Art Linson .. Fajn záležitost, chytrá, ale místy mi přišly situace a postavy až neskutečně vyšinuté, přitažené za vlasy. Měl jsem tak obdobný problém, jako u předešlé Barryho satyry, Wag the Dog. Nebo je tak dokonalou? ___ Částečně podobně zaměřené jako Tropic Thunder, ovšem proti ní se bojí skutečně říznout a rozhodně tak famózně nebaví. Dobrou vzpomínku na What Just Happened? tak obstarává především výborný Robert De Niro a spousta menších byť někdy nevýrazných roliček, kde v čele stojí otrávený Bruce Willis či roztomilá Kristen Stewart. 70%.(3.2.2009)

Skvelá a roztomilá satirka. Pri Tropic Thunder som sa "na plný plyn" bavila s projkeciou no. 2, s What Just Happened? mám dojem "plnoplynnosti" (?... no trebárs :-)) už pri prvotnom mítingu, čo je moc, moc a moc cenné..... Áno, cením si to a už okolo polky som mala o 2. projekcii jasno, po skončení mám jasno, že sa na ňu tak nejak dosť luxusne teším (!) Najviac ma samo bavili scény s Bruceom a s rejžom. A to čakanie na Brucea Willisa- bude sa točiť? vs. nebude sa točiť? / bude Bruce, čo rozpáli každú menštruujúcu ženu či nebude Bruce, čo rozpáli každú menštruujúcu ženu? Tak bude či nebude? .-) No nič, každopádne husté!, sťa čakanie na armagedon predvádzajú tvorcovia, z toho jeden normálne striasa úzkosť...!!!(16.2.2009)

• - Přestože je kniha "What Just Happened: Bitter Hollywood Tales From the Front Line (Co se vlastně stalo: Hořké hollywooské příběhy z první linie)" biografickým souhrnem zážitků Arta Linsona jako filmového producenta, rozhodl se Linson film vyvést jako fikci a knihou se pouze inspiroval. (HappySmile)

• - Film ukončoval v roce 2008 festival v Cannes. Byl promítán jako nesoutěžní snímek. (HappySmile)

• - Zápletka týkající se Bruce Willise a toho, že si nechtěl oholit vousy kvůli filmu, je založena na incidentu, který se stal producentovi Artovi Linsonovi s Alekem Baldwinem při natáčení filmu Na ostří nože (1997). (HappySmile)