V mých představách asi takhle běží Hollywood.Spousta bláznů na práškách,neustálý handrkování o niternosti,prostě jeden velkej blázinec.Film je docela povedenej,určitě jeden z lepších z tohodle prostředí,co byl natočenej.A když si vzpomenu na tu první projekci,po který musel film upravit ,protože byl brutální,tak přesně kvůli takovejm debilům já přijdu o spousty pěknejch scén.50%(17.1.2010)

Dobrá komedie, která ale není moc zábavná. Dobře se na ní kouká, ale nejenže se člověk u ní nezasměje, ale ani nepousměje. Prostě jsem koukal, koukal a bylo to velmi zajímavý, ale tak nějak natahovaný. V celém snímku nedojde k žádnému výraznému posunu v ději a sám hlavní hrdina má před sebou jen dva problémy, které musí vyřešit (+ ještě rodinné problémy, které jsou nudné a zbytečné). S postupem času se humor úplně vytratí a stane se z toho smutné drama o opuštěném producentovi, kterému nic nevychází. Přes všechnu tuto kritiku se jedná o film, který zaujme diváky, kteří se zajímají o filmový průmysl a vznik filmů. Robert De Niro svou úlohu zvládá výtečně a množství cameí diváka potěší. Škoda, že film končí tak nějak neurčitě. Byl to předpokládám záměr, ale stejně... A zajímalo by mě, jak moc se to blíží hollywoodské realitě:) PS: Srovnávání s Tropic Thunder je dost mimo.(1.8.2009)

• Schuldiner

No, nemůžu říct, že bych se nudil. Začátek mě lehce nahlodával ať film vypnu, ale nakonec jsem to shlédl celé. Několik vtipných momentů se našlo, takže jsem se i trochu pobavil. Není to rozhodně klasická komedie, ale to asi dojde každému. Takže je docela pochopitelné, že reakce na tenhle snímek budou všelijaké. Jsem ale schopen pochopit, že to někoho může vyloženě bavit. Já už se na to nikdy znovu nepodívám, ale přesto nelituji..(31.1.2012)

WJH je příjemné komediální drama v podání De Nira. Film sice není nikterak vydařený, ale humor se mi líbí. Není to taková ta zábava k popukání jako můžeme zhlédnout v ,,laciných" komedií, ale je určitě vyspělejší. Bruce Willis je zde frajer i s vousem a pupkem a celkově se předvedl dobře, i když jen v několika málo scénách. Až na některé momenty, které postrádaly záživnost, se mi snímek líbil.(12.2.2009)

• IQ Tiqe

Na tenhle film jsem se vážně těšil - Bruce Willis, Robert de Niro a komedie, to nemůže špatně dopadnout. O to větší bylo moje zklamání. Jednak se zcela určitě nejedná o komedii a pak nechápu, jak se herci jejich formátu mohli podílet na něčem, co mi připomínalo průměrné béčko a očekával bych v něm i průměrné herce. De Niro i Willis své role hráli sice dobře, ALE - odvážný nápad nechat hrát Bruce sebe samého a svým způsobem si dělat srandu ze sebe samého dle mě moc nevyšel - sice nejsem "menstruující panička", ale zkrátka mám rád klasického okoukaného Willise, s jeho perfektní mimikou a vším, co k němu patří. Tady byl zarostlý jak Usáma, takže mimika byla pasé, s jarmulkou v kostele bych ho nepoznal a navíc se na scéně objevil všehovšudy pár minut, takže jediná scéna, ve které se podobal některé z jeho typických rolí byla ta, kde nadával a rozbíjel židle. A nebýt Robert De Niro hlavním hercem, který byl téměř v každém záběru a držel alespon nějakou laťku, nedám ani těch 40%.(6.2.2009)

• - Film ukončoval v roce 2008 festival v Cannes. Byl promítán jako nesoutěžní snímek. (HappySmile)

• - Heslo filmu "In Hollywood, everybody can hear you scream (V Hollywoodu tvůj křik každý uslyší)" je hříčka na slavný titulek filmu Vetřelec (1979) "In space no one can hear you scream (Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet)". (HappySmile)

• - Po filmoch Spáči (1996) a Vrtieť psom (1997) sa jedna už o tretiu spoluprácu Roberta De Nira a Barryho Levinsona. (sWONDER)