Satirické komediální drama, v němž Robert De Niro hraje upadajícího hollywoodského producenta,který se snaží ubránit ponížení ze strany Hollywoodu.Při natáčení svého nového filmu prochází doslova peklem.

Film je natočen podle knihy What Just Happened? Bitter Hollywood Tales from the Front Line od Arta Linsona, ve které autor popisuje své zkušenosti jako producent v Hollywoodu. (Worissek)

Trailer

Falko

70%. V podstate je to dialogova blbina o producentovi, ktoremu mu v zivote nic nevychadza, ale nie je to taka drama, ako by sa na prvy pohlad zdalo. Najlepsie to vystihol uzivatel Enspigl, ze riesia sa tam take blbosti ako bradka Brucea Willisa alebo brutalne zabity pes, pricom su ludia viac sokovany psom, ako mrtvym clovekom. Ale najlepsie boli vydarene De Nirove ksichty, ked bol sokovany, ze s kym spala jeho dcera. V tej chvili mi pripominal tatku exspiona, ktory hadzal ksichty na Bena Stillera v komedii FOTR JE LOTR (2000), ale toto je samozrejme uplne o niecom inom, z prostredia filmovych producentov, kde ide vzdy len o peniaze a trzby z filmu. Zavisi len od vas, ako budete tento film brat, len netreba mat nijak velke ocakavania. _______ Robert De Niro - (Ben) +++ Sean Penn - (Herec) +++ Catherine Keener - (Lou Tarnow) +++ Bruce Willis - (Herec) +++ John Turturro - (Dick Bell) +++ Robin Wright - (Kelly) +++ Stanley Tucci - (Scott Solomon) +++ Kristen Stewart - (Zoe) +++ Michael Wincott - (Jeremy Brunell) +++ Produkcia: Barry Levinson, Robert De Niro +++ ()

dr.fish

BARRY LEVINSON UŽ V BRANŽI DĚLÁ NĚJAKÝ TEN PÁTEK A TAK VÍ, ŽE VÝROBA FILMŮ JE VELMI TVRDÝ SPORT. ROZHODNĚ ŽÁDNÁ ROMANTIKA. UMĚNÍ- TO JE AŽ TÉMĚŘ NA POSLEDNÍM MÍSTĚ. V PRVNÍ ŘADĚ JDE O PRACHY A PAK HODNĚ DLOUHO NIC. Má dost zkušeností a schopností nám tu honbu za penězi popsat a když si do hlavní role vezme de Nira, nemůže se to podělat. Mnoho dalších hvězd si v té židovské čtvrti zvané Hollywood také přihřálo svou polívčičku. Tak nám pan Levinson prostě jen předestřel, jak to v těch studiích vlastně chodí. Mě se to líbilo. 80% ()

robbiee

[imdb: 6.1/10] | me: Celkovo sa na to dobré pozerá. Hoci miestami je to trošku pritiahnuté za vlasy a dej by mohol byť vykreslený viac pútavejšie tento film zaujímavo poukazuje na veci spojené s filmovým biznisom. V celku ale nezanechá žiadnu trvácnu stopu. Škoda, pretože herecké obsadenie a teda aj potenciál je silný. ()

Jara.Cimrman.jr

"Filmovej průmysl je krutej a mělkej rigol na prachy, kde si kurvy a zloději žijou jako v žitě a dobrý lidi umíraj jak psi ..... ale má i stinný stránky." Filmovým producentem jsem nikdy být nechtěl, protože jsem tak nějak intuitivně vytušil, že takový jedinec nemá čas ani na koupání se v penězích, neboť musí seřvávat agenty, klanět se hvězdě, usměrňovat režiséra a ještě co nejhladším způsobem pronikat do zadku šéfky studia. To jsou příliš velké komplikace na to, abych chtěl jeho moc nebo jeho prachy, i když kdybych byl mladší a nadrženější, tak by mne určitě přesvědčily ty zástupy slečen zažívající orgasmus již při letmém pohledu na jeho výpis z účtu. V každém případě trvám na tom, že producent Ben měl k filmové zábavě skvěle nakročeno, ale nakonec mě pobavil o dost méně, než mohl. ()

jojinecko

1,5*/5...Satira (a ešte chytrá)??? Chcela byť a možno knižná predloha aj bola!!! A ak satira, tak silná ako dvojtýždňový čaj (ale niekomu stačí aj to... som si spomenul na film Hráč- to bol kopanec do hollywoodskej riti!)...Bruce Willis s briadkou je cool, aj cameo Seana Penna, ale aj to trvá chvíľku, všetko okolo toho je tak stráááášne silené a tak strašne sa to snaží byť vtipné až je to úbohé a hlavne NUDNÉ, pozitívne momenty a záblesky sú doslova utopené v šedi a podpriemere... A De Niro a jeho posledné role- no comment!!! ()

• Film ukončoval v roce 2008 festival v Cannes. Byl promítán jako nesoutěžní snímek. (HappySmile)
  • Heslo filmu "In Hollywood, everybody can hear you scream (V Hollywoodu tvůj křik každý uslyší)" je hříčka na slavný titulek filmu Vetřelec (1979) "In space no one can hear you scream (Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet)". (HappySmile)

Související novinky

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech

11.06.2008

Samozřejmě ne na koupelní léčbě, ale na letošním 43. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Herec, režisér, producent a dvojnásobný držitel Oscara převezme na slavnostním zahájení festivalu… (více)