Satirické komediální drama, v němž Robert De Niro hraje upadajícího hollywoodského producenta,který se snaží ubránit ponížení ze strany Hollywoodu.Při natáčení svého nového filmu prochází doslova peklem.

Film je natočen podle knihy What Just Happened? Bitter Hollywood Tales from the Front Line od Arta Linsona, ve které autor popisuje své zkušenosti jako producent v Hollywoodu. (Worissek)

jasanka

Ani vlastně nevím proč, ale od tohohle filmu jsem čekala docela dost. Možná to bylo hereckým obsazení. O to bylo moje zklamání větší. Celý film je prostě nuda a nic zajímavého se v neděje. ()

merigieren

Usmál sem se jen dvakrát, když spadl ten agent do hrobu a při holení Bruce. Zato nudy ani ne nudy jako prázdnoty sem si užil, mě ten příběh prostě nezajímal a ničím nezaujal. Jen sem si při něm vzpomněl na smutný konec psa vraha z Olivera Twista... ()

agassi68

Pohľad do zákulisia natáčania filmov v Hollywoode, tentoraz zo strany producenta. Keďže tu hrali moji obľúbení herci a nie zle, celkom sa mi to páčilo. Akurát mi trochu prekáža to pretláčanie židovstva. Ale čo už, keď to majú v rukách.. ()

Olík

Satirický pohled na lesk a špínu práce hollywoodského producenta. Do něčeho štourat, to je poloha, která režiséru Barrymu Levinsonovy více než svědčí. Role sluší i Robertu DeNirovy, ale film jako celek je dost nuda a komedie, tak to ani náhodou. Jediným světlím bodem je vyšilující Bruce Willis hrající sám sebe. ()

BOURQUE

Teraz to Barrymu nevyšlo. Asi väčšina z Vás so mnou súhlasí. Film podľa mňa obsahuje príliš veľa megahercov a osobností (De Niro, Penn, Willis, R.Wright, Tucci), ktorí sú ozaj dobrí a skvelí, ale tu sa im spoločne nejako nedarilo. Ja som „trošinku“ bol sklamaný, dúfam, že knižka je lepšia. Ako satira celkom OK, ale určite sa by to dalo ešte vylepšiť. Možno nabudúce. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

sadlokan

Hollywood nastavuje zrcadlo.Ó pes střelený do hlavy,nikdy!Sexytvrďák co vypadá jak Krakonoš(i když F.Peterka byl chlapa kus...)?Tak to žertujete!Business je business.Chtěl bych napsat,že by tam ten režisér takovej konec nenechal,ale ve filmu o nenechání konce ho tam nechal,takže by ho tam vlastně ve skutečnosti nakonec i mohl nechat,že... . ()

Faila

Tohle mi přišlo tak zamotané, že po pár dnech už fakt nevím, co se vlastně stalo. Herecké obsazení ale perfektní a vyložená nuda to pro mě určitě nebyla. ()

R!ngoSt!x

Filmový průmysl je tvrdý oříšek, kde si člověk musí obhájit svoje názory, postoje a činy. Tento film je tím narvaný až po uši. Vůbec to ale neni komedie jak se píše v titulku. Je to pouze drama, které mě bohužel ničím neuchvátilo (krom hudby), pouze ukázalo jak to vůbec v tom filmu chodí. ()

bakeero

Komedie jako taková to není, trhat smíchy se totiž nebudete. Ale pro milovníky filmu je to krásná a sebeparodující podívaná za kulisy, která příjemně ubíhá... ()

ER

Což o to, parodie slušná (zabitý pes způsobí pozdvižení,zatímco po zastřeleném Seanu Pennovi neštěkne ani pes). Jenže koktejl parodie a dramatu nefunguje zcela přesvědčivě a u scén z rodinného života producenta si nikdo nemůže být jistý, oč tady kráčí. Takže popojděte,ještě vlevo,no...ještě doleva.Cvak. A producent je "vymazán" stejně,jako bude vymazán tento film s paměti kohokoliv, kdo ho uvidí. ()

Petulka88

Docela zajímavý a vtipný pohled do hollywoodské kuchyně pohledem zkušeného producenta. Jednoznačně největším trumfem filmu je jeho hvězdné obsazení, kterému vévodí producent Roberta De Nira, mimózní režisér Michaela Wincotta a vousatý tloušťík Bruce Willis. Bohužel je film zbytečně natahovaný, vůbec by neškodilo, kdyby byla stopáž o 20 minut kratší. Ale už jen kvůli těm hercům stojí tenhle film za pozornost. ()

waska

Občasné zábavné momenty, jinak ale taková nemastnost neslanost, nezachrání to ani De Niro, ani Willis.. ()

Inozuka

Ač nemám filmy o filmařině nijak zvlášť rád, u Co se vlastně stalo jsem se nad očekávání dobře bavil. S nadsázkou napsaná a dobře natočená satira na Holywood s výbornými dialogy a citem pro reálné absurdno. Je vidět, že si autoři i herci tenhle film užili a s gustem si udělali srandu sami ze sebe. Úplně nadšený jsem byl z tlustého a vousatého Bruce Willise a civilního herectví Roberta De Nira. Příjemný a vtipný film, kterému k dokonalost chybí jen hodně málo. ()

Sollozzo

Takový lepší tři hvězdy. Možná jsem měl nadsazená očekávání, ale prostě filmu chyběl nějaký šmrnc. Dobře, několikrát jsem se zasmál, role Bruce, Seana a Johna Torturra byly opravdu zábavné, ale i to mě nepřinutí dát tu čtvrtou hvězdu. De Niro je dobrý, ale je to herec dělaný na dramatické role. Tam je s jeho kolegou Al Pacinem nepřekonatelný a tam si ho budu vždy škatulkovat. Takže i přes snahu o originální satyru (ve které je Levinson opravdu mistr) musím dát 65 procent. ()

sWONDER

Mám veľký problém ohodnotiť túto satiru, ktorá je na jednej strane prkotina o ničom, ale na druhej naozaj trefná a miestami veľmi vtipná, plná dobrých hercov, ktorým vládne De Niro, avšak najvtipnejší je jednoznačne Willis. Tuším mi to vychádza na zlatú strednú cestu. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech