Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

foundation

Raimi nesklamal ani neoslnil..aj kd to mohlo byt z jeho strany este urcite o stupen lepsie konecne je to film ktory vybieha z tej tupej fadnosti vsetkych tych kvazi hororovych filmov co sme tu mali za poslednu dobu..a bolo ich fakt dost.. ()

bif

Opravdu skvělý horor starého horového experta Raimiho, i slepej by poznal od koho tahle lahůdka pochází. ()

Shona

Nedokážu říct, jestli Sam Raimi natočí ještě někdy něco stejně dobrého jako Jednoduchý plán. V tomhle případě se podle mě pokusil propojit dva naprosto rozdílné žánry, a i kdyby byl sebevětší mistr řemesla, tak se mu to prostě nemohlo podařit. V případě béčkových amerických hororů, i když to tvůrci v úmyslu obvykle nemají, člověk většinou smíchy prská. Stáhni mě do pekla mělo určitě větší ambice. ()

ann8

Vykrádačský počin se spoustou nechuťáren, lekaček a nadsázky. Třetí hvězdu dávam za skvělý závěr :) ()

Dimo

Aha, tak si začínám potvrzovat, že moderní horor není ani kapku pro mne. Tohle byla nehorázná trapnost kombinovaná s přehlídkou nenápaditých lekaček a rádobynechutných scén. Trapnost. ()

Kalimero13

Pokud by u popisku bylo napsáno parodie, klidně bych tomu ty 3-4 dal. Když si ale film hraje na seriozní horor, jeho trapnost a totální klišoidnost nevyvrátí ani fanoušci režiséra, kteří si honí ego tím, jak na to kápli. Nekápli. Kam to spěje, když kraviny jako toto jsou v červených číslech. ()

Broxigar

Nechutné scény a stupidní příběh jen podtrhují nekompetentnost Raimiho k režírování absolutně čehokoliv. Při téhle hovadině jsem se dokázal akorát jen smát jejímu směšnému zpracování a "pahororovým" prvkům. ()

Pacek

LOOOOL tak to byla síla.Dlouho jsem se u hororu tak nezasmál.Pár lekacích scén taky nezklamalo a k těm 5 ti hvězdičkám pomohlo aj to,že jsem konec uplně do puntíku odhadl.Nevím proč,ale straší mě jen babičky.A mluvící kozel mě jen dorazil :-D ()

Manhattan

Drag me to Hell je ultimátní Raimiovský nářez, který si frčí na vlně svých bratříčků Evil dead jedna a dva. Raimi v tomto svém kousku za se opět ukazuje, jak krásně dokáže skloubit černý humor a děsivé scény, které jsou velmi dobře zpracovány, a proto film nemá praktycky žádná hluchá místa. Dle toho jak film skončil soudím že mu nejspíš přibyde ještě sourozenec, tak že jen tak dál. ()

Mr.FreeZer

Sam Raimi opravdu horory umí a toto je jasný důkaz. Za poslední dva roky z tohoto žánru vyzdvihuji Jezero smrti a tento snímek. ()

Pekisan

A miss mokre tricko vyhrava: Alison Lohman. Skvely zaciatok (bitka v garazi bola urcite najlepsia aku som kedy videl:)), zaujmave prostredie(pocet krasnych slnecnych dni bol na horor jednoznacne prekvapujuci), a par nezabudnutelnych scen (nakova). Lenze chvilami to bolo malo a pripadalo mi to trosku hlupe. Za pozretie to vsak urcite stoji. A keby ste nevedeli tak demoni hovoria po cesky: PRISEL TVUJ CAS!!!:)) ()

Ygnor

Obrovské zklamání. Normálně bych dal za slabé tři, ale Raimimu tohle nemohu odpustit. Skloubení digitálu s "old schoolovou" zápletkou, nemastnými herci, topornými dialogy a provařeným scénářem nefunguje. Neleká ani nebaví. Pokud se chceš zavděčit všem, nevyhovíš nikomu. Lesní duch je jen jeden. Klidně si dám raději Spidermana, tam je jasné, že je to pro děcka. Tady to asi pro požírače popcornu. (Kterému samože neholduji.) ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)