Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Zyne

tak, hned ze zacatku zacnu ne o filmu, ale spis o kine - bohuzel v palace cinemas si asi mysli, ze dobry film udelaji tim, ze daji zvuk naprosto na maximum. bohuzel vysledek je jiny a diky tomu si clovek film uzije min, protoze to cele skoro dve hodiny neskutecne rezalo do usi. pohlavek tedy palace cinemas, protoze to neni poprve co jsem to tam takto zazil. k filmu samotnemu - nejsem extra fanousek sama raimiho a tak nejsem ani pri tomto filmu zatizeny nejakou interni aurou tohoto tvurce a mam moznost fil hodnotit relativne vice objektivne. je fajn, ze po dlouhe dobe je zde trochu jiny horor nez tradicni americke vyvrazdovacky a zdimacky a ze je tu horor trochu inteligentnejsi. nicmene, neni to nic extra. film sice dobre odsypa, napinave a lekaci sceny jsou taky fajn, ale troufnu si tvrdit, ze minimalne dve hvezdicky navic da kazdy fanousek sama raimiho a film je tak diky tomu trochu precenovany. pokud by tento film natocil kdokoliv jiny nebo nejaky zacinajici filmar, byl by to vydareny debut, ale nebyl by tak vysoko hodnoceny a bylo by to klasicke becko. takto, diky jmenu a dlouhodobe ocekavanemu navratu sama raimiho k hororu, je tento film razem takto vysoko. takze dobry, k shlednuti doporucuju, ale urcite ne v salech palace cinemas... ()

El_Rabbit

Naprosto super, nic jsem neocekaval, jelikoz jsem krome traileru o filmu nic extra nezjistoval, i kdyz jsem o nem vedel dlouho a rozjel jsem se naslepo do kina a byl jsem nadsen. Bylo tak akorat silenosti k zasmani, ale jen tak lehce, aby to nebylo prilis a nezaclo to otravovat. Ale hlavne byl film napinavej a pomerne strasidelnej s paradnim koncem, to jsem proste necekal, i kdyz se to cekat dalo. Skvela vizualni i zvukova stranka filmu, stejna tak byli dobri herci i scenar. Ja byl po dlouhe dobe s hororem VELMI spokojen. ()

4everMan

Komedie+horor=dobrá kombinace. Některé scény byly nechutné, některé nechutně vtipné, některé s chutí hororu. Já jsem se docela bavil. 65% ()

colapso

Raimiho návrat ke kořenům dopadl téměř dokonale,kombinace komedie a hrůzy,tak jak ji vynalezl sám režisér.Již teď se těsím na Evil dead 4. ()

Zombi

Cože? nejlepší horor posledních let? to určitě ne, zvlášť když se tu spíš budete potutelně usmívat a čekat čím vás Raimi zase pobaví, ano, vtipných scének tu je dost, těch opravdu strašidelných naopak málo. Filmu by prospělo mnohem větší tlačení na pilu, hustší atmosféra, cisterna krve a Bruce Campbell. Finále trochu vyšumnělo do ztracena, čekal jsem pořádný souboj, tohle bylo předvídatelný. I přes kritiku dám stejně slabší 4 hvězdy, protože jsem se stejně bavil, ale mohlo to být o dost lepší a to zamrzí. ()

Sagara

Pri hororoch mám veľmi prísne kritéria. Ak som sa pri ňom nebál, päťku dostať nemôže. Tento však aspoň poriadne bavil. ()

ottis

Jako fanda Evil Dead sem byl na tenhle film hodně zvědavý.Přece jen už to je nějaký pátek co Raimi dělal naposled horor a je to celkem znát.Rozjezd měl hodně slušnou atmosferu a souboj cikánky s hlavní hrdninkou patří k nejlepším scénám filmu.To co na mne zapůsobilo v první půli se v té druhé tak nějak vytratilo,druhá půlka mi připadá odfláknutá.Očekával sem aspoň nějaké velkolepé finále,ale nic se nekonalo.Myslím si,že Raimi měl mnohem víc tlačit na pilu a to doslova.Kdo se těší na něco ve stylu Evil Dead tak si může nechat zajít chut´. ()

Mírouš

Musím říct, že na to jakej byl kolem toho reklamní humbuk, tak žádná sláva, nemůžu si pomoct...Některý "vtipný" vsuvky mi přišly směšný (slintající babka a její zubní protéza, atd) Čekal jsem strašidelnej nářez, ale kromě spousty lekaček žádný extra napětí, atmosféra...Holt další film, kde reklama a jméno režiséra natáhla davy lidí na film, kterej není až tak suprovej. ()

evil_ryu

Veľmi napínavé, veľa lakacích scén, štipka humoru + trochu predvídateľný no konečne riadny koniec. Mal som veľmi veľké nároky na Raimiho, ale nakoniec ich všetky splnil. Dal by som 4*,no keď porovnávam DMTH s ostatnými horrormy čo v poslednom čase vychádzajú, je to jasných 5*. ()

willis

Pár Raimiovských žertíků nezakryje spoustu klišé lekaček a očekávaný konec. Jasně nejhorší Raimiho horor. Není to vyloženě cesta do pekla, spíš cesta do průměru. ()

Ricky_CZ

Raimi vrací hororu jeho zacházející lesk a naservíroval nám po velmi dlouhé době materiál, na který není problém se podívat vícekrát. Mám velkou radost, že se mi může líbit i snímek, ve kterém mi hlavní hrdinka nepřipadá ani trochu atraktivní. 85% ()

1945

Nic kvalitního neočekávejte. Vtipné jsou jen scény, ve kterých Ganeshová oslintává Christine bradu :-D ty se opravdu povedly. Silně mě zklamala zápletka - nemám rád filmy, ve kterých už od poloviny vím, jak vše na konec dopadne. ()

Pájusha

Tak zase jednou proti davu! Co tohle má sakryš bejt?! Horor? Komedie? Návod na to, co a jak zvracet? Celý film provází neustále blití (omlouvám se za ten výraz, ale tohle jinak napsat nejde) - jednou, krev, pak zase červi, jakási další odporná tekutina a tak dále a tak dále a pořád dokola. Strašidelný? Ani omylem. Nechutný na nejvyšší míru! Pro fajnšmekry je tu spousta opravdu poutavých scén, kupříkladu když koza mluví, každýmu, do koho vstoupí zlý duch, se vcukuletu zmodernizuje a naostří chrup, hlavní hrdinka vykope za pět minut hrob, kterej by trval hrobníkovi tejden a tak podobně. Prostě celej film jede na efekty, ale to je pro mě prostě málo. Pokud to však někomu stačí, přeji příjemnou podívanou ;) ()

Yoss

Očakávanie boli veľké, dostal som z toho iba časť. Atmosféricky zaujímavý počin, pri ktorom pár krát prebehnú zimomriavky pri chrbte. V súčasnej hororovej produkcii je to však nadpriemerný počin a dúfam, že svitá na lepšie časy v tomto žánri. Alebo nie? ()

Kopin

Pan Raimi se zřejmě do posledního záběru nerozhodl, jestli dělá horor, komedii, nebo film pro teenagery plný laciných lekaček. A já se doteď nerozhodl, jestli se mi ten film líbil nebo ne. Je to tak nějak půl na půl, čili 50%. Čekal jsem od tebe víc, strýčku Same. ()

gumolit

Brať tento film ako horror alebo nejak važne to sa nedá!Sam Raimi má svoj štýl a proste toho čierneho humoru ale aj klasické trhačky strachu do toho patria takže parkrat som sa zasmial tá hovoriaca koza alebo ten tanec vo vzduchu nemal chybu a zoparkrat ma od strachunaj riadne trhlo to bol presne režiserov štýl! Neviem kto tu pisal že Sam upadá s horrormi neupadá ale Evil dead to neprekoná!Ono vlastne sa o to ani nesnažil! Skvelý zabavný a strašný film na večer vlastne nie radšej cez den v noci som fakt nevedel zaspať!Sam to ešte stále dokáže! ()

sona123

Ach božínku, já se snad dívala na jiný film?! Tak předně, byl to opravdu horor? Mně to přijde na pomezí komedie (parodie) a to druhé už nedokáži identifikovat - thriller ne, horror též ne, i když pár lekaček tu je, ale dost slabých, vygradovaných úplně klasicky - pauza, dlouhý pohled, uširvoucí hudba - takže se člověk stěží lekne. Jak to dopadne, to je taky jasné od momentu, kdy to jen jde. Slečna je hodná, to ano, ale to stěží vystačí na jednu *. Ach jo. ()

Zeke001

Podle těch komentářů tady jsem čekal zklamání a přitom to nakonec nebylo tak špatné, jak jsem čekal. Jen je škoda, že to bylo strašně předvidatelné, ale co už....... ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)