Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Ewík

Potřebovala jsem se odreagovat a odreagovala jsem se. Nejspíš to není nic extra nového, ale svůj účel film splnil, extrémně nepřekombinovával a hlášky byly vtipné. V jednoduchosti je krása. ()

m0lL!sS

Jedna z mých dalších návštěv kinosálů Palace cinemas, která dopadla poměrně nad očekávání. Ale abych pravdu řekl, nebýt toho, že v tehdejší nabídce nebylo nic zajímavějšího, je možné, že bych tento film nikdy neviděl (čehož bych dnes s největší pravděpodobně litoval). Chceš mě, chci tě je jedna z těch lehce předvídaltených pohodových amerických romantických komedií, vhodná pro odreagování po náročeném dni v práci, či škole. Já se celkem dobře bavil a proto dávám čtyři hvězdičky. ()

TommyDiamond

Dobrá podívaná,skvěle jsem se bavil. Abby(Heigl), která svého nového kolegu Chadwaye(Butlera) nemůže ani vystát a odpuzeje ji naprosto vším. Ale jak to tak je správných hollywodských romantických komediích bývá i oni dva si k sobě najdou cestu. Ale nelze jim upřít,že ta cesta,kterou si k sobě našli byla dosti vtipná... Celkově 80% ()

DadysGirl

V porovnání s ostatními komediemi viděnými v poslední době zvedám o hvězdičku a povyšuji to tak na nadprůměr... Vtipné, svěží, sexy... ()

Izz

Jedna z nejvkusnějších a nejzábavnějších romantických komedií posledních let.Mezi Gerardem a Katherine to neskutečně jiskří,Luketic zvládá jak komediální tak dramatičtější situace,ve výsledku prostě moc fajn film se sympatickými herci. ()

TEKAS

Zábavná romantická komedie, krásně vybočující z šedi a vzorce tohoto žánru. Ke konci se mírně navrací do zajetých kolejí happy endu, ale i přesto velice příjemně prožitý večer. ()

Bastinka

Je sice pravda, že člověk hned ví jak to dopadne, ale v tomto případě to nevadí. Super ftípky,super narážky a aspoň jsem zjistila, že je vlastně zbytečný když se mě chlap zeptá jak se mám :-) ()

Margerie

Jsem více než příjemně překvapena. Na film jsem narazila náhodou a jsem ráda, že jsem se opět jednou nenechala ovlivnit zdejším hodnocením. The Ugly Truth je svěží romantická komedie, která samozřejmě sází na klasické a stokrát obehrané schéma "ona příliš upjatá, on příliš free, nesnáší se, ale potřebují se a nakonec se do sebe zamilují". ALE! Je opravdu vtipná a některé scény (např. restaurace a dálkové ovládání) jsou naprosto originální. Plus okouzlující Katherine Heigl s nádherným úsměvem, který jí samozřejmě závidím... Už dlouho jsem neviděla tak příjemný a zábavný film. 90% ()

jadran90

Pro tvůrce filmu to asi bude ošklivá pravda, ale nemám sílu tady předstírat orgasmus. Ne, nechci tě. Další tuctovka v žánru romantických komedií. Až jsem se musel smát nad super egem experta na vztahy Butlera a jestli si o údajnou ošklivku Heigl nikdo neopřel kolo, tak to při mém vzhledu vypadá dost bídně.:-D Její přerod v idol mužských srdcí byl dost jednoduchý. Těsně před tím, než mohla být zase zbouchnutá, se na scéně objevuje Butler, aby jí vlastně nic neřekl. Ze silného sebevědomého muže, který by mohl svým šarmem odzbrojit tisícovky Peršanů, se najednou stala holka. Nemůžu se zbavit dojmu, že k sobě nepasovali jak hlavní role, tak ani její představitelé. Režie je nevýrazná. Hudba občas vytáhne film do průměru. Některé hlášky se povedly, jenže se musím přiznat, že vinou toho hrozného guláše okolo jsem si jich buď nejprve nevšiml, nebo vyšuměly do ztracena. Různé erotické vtípky jsem přežil bez úhony. Vlastně mě nejvíc bavilo samotné natáčení onoho pořadu Ugly Truth. Hodnocení: 35% ()

ilovebritain

Začínám mít averzi k Heigel. Naštěstí pro ni to mezi ní a Butlerem jiskří tak moc, že by se neměli pohybovat poblíž stodoly. Ovšemže nebylo možné vynechat řadu klišé a stejně tak trapasů, na které si amíci z mně nepochopitelných důvodů tak potrpí. Dobrý nápad, dobrý Butler. Čím to, že jsem mu tu roli šovinisty tak moc věřila? Pokud k tomu přidáme romantiku v balónu, dostaneme se lehce nad průměr. ()

Nelishka91

Jednoduchý a zcela prostý příběh o dvou lidech, kteří se ze začátku nesnáší a poté se do sebe zamilují. Klasická červená knihovna ve filmové verzi. Ničím nepřekvapí a ani neurazí. ()

dwyane

Na zadek jsem se z toho neposadil, ale do koše jsem to taky nevyhodil. Heigl a Butler jsou v klidu a nebýt tam zrovna oni, asi by to tak nefungovalo. Párkrát jsem se i upřímně usmál, což se často nepovede ani pravověrným komediím. ()

Nufa

Ale ale, copak to tu máme. Dva lidi, kteří se nenávidí a pak se do sebe zamilují v miliontém podání. Bravo tvůrcům, že si dali práci za tak neoriginální námět, který by dnes zvládlo vymyslet i děcko. Jediné pozitivum vidím v humoru, který občas pobavil a ve volbě hlavních postav., které nakonec vylepšily finální dojem. Nicméně v tomto rybníku romantických komedií pluje spousta ryb a tahle je rozhodně podmírák. ()

TaNya_

Romantický komedie bývaj často stokrát ohraný sračky. Jak je z toho příkopu dostanete? :D Hoďte tam Butlera s perverzním humorem a odkrytým srdíčkem na konci a výsledek je zaručen. Alespoň u mě. Myslím že si film zaslouží červenou barvu rozhodně víc než těch několik milionů slaďáren stejnýho typu a bez sebemenšího nápadu. Na tu jeho show bych se klidně dívala :D. ()

himor

Mám rád Katherine Heigl. Je jasné že ako žena nebude hrať v akčňákoch, ani v metalových klipoch. Takže som si celkom zvykol na jej romantické komédie. Butler ma už prekvapil kadečím, takže toto nieje nejaký veľký šok. Šok je, že je to tuctová chobotina s totálne slabým scenárom a predvídavým dejom, kde už stačí vidieť názov filmu a viete si ho od A po Z vyskladať a to ho ani nieje treba vidieť. Bohužiaľ to nebolo ani milé, ani vtipné, ani zábavné, iba trápne. Neviem prečo sa drsňák Butler nechal nahovoriť, možno za posteľnú scénu mu to stálo, aj keď som ešte nevidel sexuálne hrátky s oblečenou podprsenkou, ale proti gustu, žiaden dišputát. Nuž čo...40% ()

RobbieM@N

Gerard Butler je tím nejzábavnějším elementem tohoto filmu, jeho role mu až nevěřícně perfektně sedla, a proto shlédnout po tomto filmu následně trailer na jeho další film Law Abiding Citizen je dobré k pochopení jeho hereckých kvalit. Ranní show Škaredá Pravda se trefuje do černého. Všechno ostatní ve Škaredé Pravdě je nezajímavé a zbytečné, typicky nudná režie atd. atd. atd., občas i patetické scény a hlavně do nebe volající předvídatelnost hlavní pointy. ()

jns

Kvalitní a zábavná romantická komedie. Hvězdička navíc za Katherine Heigl, která se vypracovává ve stále lepší komickou herečku. ()

JajinkaBec

Nejsem si jistá, co přesně jsem od tohohle filmu čekala, takže ani nemůžu říct, jestli mě zklamal či nikoliv. Že trailery působí v dnešní době dojmem, že film je asi tak o 50% lepší a zajímavější, než jak je tomu pak ve skutečnosti, jsem si už zvykla, takže... Ale jo, líbilo se mi to. Ačkoliv Katherine Heigl moc nemusím, tady mi nijak zvlášť nevadila. Vlastně mi byla docela sympatická. Gerard Butler u mě docela zabodoval, oproti Gamerovi (který jsem viděla nedávno) a dalším filmům, kde hrál, a kde šlo především o jeho svaly, ukázal lidštější část svého já. A překvapivě jsem mu to opravdu věřila. Konec byl typicky americký - nejdřív "uštěkaný" a pak přeslazený. Ale dalo se to zkousnout. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami