Reklama

Reklama

Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (768)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Ze začátku naprosto nesnesitelná sračka, ale pak to začalo býti jaksi sympatické a chytnul jsem se. Konec překvapí jen člověka, který předtím žádný film neviděl, ale v rámci žánru tomu toho zas nelze moc vytknout. Gerard Butler je fakt dobrej a Katherine Heigl mě ze začátku iritovala, ale pak už taky dobrý. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Po oponě mi zůstala na jazyku zvláštní pachuť. Jednoduše jsem se nemohl přenést přes myšlenkové vyznění filmu. Chápu, že spousta diváků tuto rovinu rovnou vypla (chtěla se prostě bavit), ostatním to tak možná nepřišlo, ale já prostě nesnáším tyhle posrané klišovité fráze typu "chlap chce radši lesby zápasící v želé než romantickou večeři" či "chlapa vůbec nezajímá, co děláte, chce vám akorát svým ptákem vyplnit všechny vaše otvory", kterými je film doslova prošpikován. Butler sice z počátku baví, leč míra zábavy je přímo úměrná množství sprostých slov a vulgárních "ošklivých pravd". Film snad každému připomene mnohem zdařilejšího Hitche, který působil mnohem lidštěji. Tam totiž sympatický Hitch radil neohrabaným a nesmělým mužům, jak získat ženy svých snů. V Chceš mě, chci tě radí týpek, který si myslí, že ženy jsou chodící otvory na penisy, sexy kočce, jak dostat svůj seznam požadavků. Taky v tom vidíte ten rozdíl? Chápu, že málokdo asi bude souhlasit, ale nedokážu se nad to jednoduše povznést (ač to byl dozajista předpoklad tvůrců)... 20% ()

Reklama

Ant 

všechny recenze uživatele

Nějak nechápu tu kolektivní nechuť, která se k tomuhle filmu chová. Já jsem viděla jednu z nejsvěžejších romantických komedií tohoto roku. Neustálé sexistické poznámky a dvojsmysly jsou originální berličkou k ne až tak originální zápletce. A ikdyž je konec debilní tak, až to bije do očí, tak jsem se díky hláškám a hercům bavila skvěle. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Veskrze průměrná romantická komedie, která nijak nevybočuje ze zajetých žánrových kolejí a standardů. Scénář drží hlavní postavy po celou dobu dostatečně od sebe - s výjimkou jednoho "úkroku" vedle ve výtahu - dokonce to celé zdánlivě komplikuje i výskytem další mužské postavy, ale v závěru vše samozřejmě dojde do předem dokonale předvídatelného rozuzlení, kdy si Abby a Mike padnou kolem krku - psát to u takového filmu snad ani nemůže být považováno za spoilerování, navíc to už stejně každý dávno viděl, to jen já jsem dostal po čase chuť vidět nějakou romantickou komedii, kterou ještě neznám, abych ovšem zrovna v tomto případě zjistil, že bych o nic nepřišel, kdybych ten film dál ignoroval. Myslím, že mě nejvíc iritoval tím, jak je odtržený od reality - způsob, jakým jsou zde vykresleny jednotlivé postavy a jak jsou zde prezentovány nejrůznější stupidní představy a stereotypy o mužích a ženách, mi přišel v podstatě nesnesitelný - tím, jak je zjednodušující, povrchní a lakující realitu na růžovo. A tak pro mě jen zůstává otázkou, zda je to celé tak nepřesvědčivé proto, že scenáristi byli tak neschopní, nebo žijí v nějaké alternativní realitě, ve které fakt věří těm sračkám, které do toho filmu narvali. Navíc mi přišlo, že na to, že od premiéry uběhlo "jen 12 let, ten film nějak rychle stárne, a za chvíli přestane být pro současného diváka zajímavý a ztratí se v záplavě podobné romantické produkce - pokud se tak už dávno nestalo. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Jedna z tých príjemnejších romantických komédií dneskajška. Prirodzené, zábavné, s niekoľkými slovami, ktoré sa do TV nehodia. Obaja hlavný predstavitelia sú veľmi veľmi dobrí v takýchto úlohách a dobre sa zohrali.Hlavná hrdinka nepôsobí ako krava a dokonca som ju mala rada. Priemerný soundtrack a výborný scenár film len doplňujú. Rovnako ako aj veľmi príjemne vybraté vedľajšie postavy, ktoré neustále hádžu nejaké vtipy. Celkom pekný náhľad do tvorenia takej relácie. Film vás určite nesklame 70% ()

Galerie (23)

Zajímavosti (6)

  • Náklady na výrobu byly zhruba 38 milionů amerických dolarů. (NIRO)
  • Tržby ze severoamerických kin byly 88,9 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových 205,6 mil. (NIRO)

Související novinky

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi… (více)

Reklama

Reklama