Reklama

Reklama

Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (762)

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Pokud si ještě před koupením lístku pořádně uvědomíte, do čeho jdete, nemůže vás tahle záležitost zklamat. Že se pojede podle obehraných žánrových pravidel musíte vytušit už z traileru a jedinou zásadní otázkou večera tak zůstane, zda-li bude fungovat chemie ústřední dvojice. A v tomhle případě oba palce nahoru, protože Butler je si svého macha užívá stejnou měrou, jakou je Katherine Heigl úžasně přirozená a okouzlující. Že jsou fóry plné sexuálních poznámek a narážek prvoplánové vem čert, smál jsem se s celým sálem a od srdce těm dvěma přál, aby jim to nakonec klaplo. V lehkém pomatení smyslů čisté čtyři nepředstírané orgasmy… eh, hvězdy. :) ()

larelay 

všechny recenze uživatele

Hlupucke, predvidatelne, bez napadu, preafektovane a hlavne... Paneboze, co sa stalo s Katherine a Gerardom??? Izzie nech zostane Izzie a Gerard by sa mal drzat filmov ako Dear Frankie. Netvrdim, ze to nebolo vtipne, pri niektorych scenach som sa vyborne bavila, ale ja neviem, nieco mi na filme strasne vadilo. Proposalu to nesiaha ani po paty. And thats the ugly truth, vazeni! UPDATE: Po druhom vzhliadnuti musim zmenit nazor, nerobim to casto, ale prvykrat ma film asi nezastihol v dobrej nalade, preto mi usli vsetky dobre hlasky. A niektore boli naozaj skvostne :) ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Robert "Legally Blonde a šmitec" Luketic se ani tentokrát nepřekonal. Pokud jsem u PS: I Love You měl problém s jeho chladnou vykalkulovaností na efekt, tak u Ugly Truth jsem naprosto znechucen záplavou triviálních rádobygagů stojících na jednak mně nepochopitelném, druhak zde ještě hustofrajerskoklátičskopozérsky přepáleném, charismatu Gerarda Butlera a půvabech Katherine Heigl. Nic víc to opravdu netáhne. Jakýkoliv náznak originálna je s železnou pravidelností přebit návratem k osvědčeným šablonám, které dělají z celého "ideového pozadí" filmu trhací kalendář a zbavují ho jakékoliv elementární dějové logiky - to vše proto, že "to tak přece musí být, protože lidi to tak chtějí". Ugly Truth je jednak identifikátorem tohohle omylu, ale především skrze něj podávanou výpovědí o kvalitách současné scénáristiky na poli romantických komedií - o to víc je potřeba cenit si těch skutečně dobrých. Shrnu-li to, je tato na první pohled přitažlivá věc čistě o tom, jak si upjatá trapka hledá mládence, s čímž jí pomůže nesnesitelný "mačo grande" kolega - moderátor relace na téma "chlapi jsou sexem posedlá zvěř, a vy to tak vlastně taky chcete" - aby se velmi překvapivě ukázalo, že on vlastně takový není, a ona zase nechce to, co si myslela že chce, ale jeho (ačkoliv on vlastně pod tou slupkou je takový jako vždycky chtěla, ehm...). Že to má asi stejně smyslu jako český název? No, to má. A to si ještě počkejte na závěrečnou scénu, která je opravdu z jiného světa, ať už je ten váš jakýkoliv.... Tohle je prostě stejná liga jako Leap Year, tudíž UŽ NIKDY VÍC. 50% ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Nicole Eastman, Karen McCullah Lutz, Kirsten Smith .. Zoufalé. To je dnešní úspěšná a sexy žena tak naivní a hloupá (jak nám jí představuje trio scénáristek), že si musí nechat radit od šovinistického kolegy, který se nakonec stejně změní v poplatného prince jejich snů? Kalkul v podobě sympatických herců, líbivých písniček a občas i dokonce vtipných místeček už moc nezabírá. Když k tomu připočtu nevýraznou režii, nudím se, neberu. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $38miliónovTržby USA $88,915,214Tržby Celosvetovo $205,298,907Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,010,424 //počet predaných kusov 54,899 Tržby za predaj DVD v USA $31,934,968 //počet predaných kusov 1,827,703║ Príbeh neponúka dohromady nič nové, nesie sa v klasickej šablónke nastavenej dnešnou dobou, čiže dej obohatení z veľkej časti o šťavnaté vulgarizmy a narážky zo všetkých smerov na sex, lásku, vzťahy, balenie... našťastie film má nesmiernu výhodu v obsadení a v spojení dvoch rozdielnych hercov, a to na pohľad drsňáka Gerarda Butlera a nežnej Katherine Heigl. Táto súhra vychádza a minimálne prvú polovicu neskutočne odviazaným humorom zabáva. Potom sa prepnú klapky na čisto romantickú notu a film začne strácať spád ale zas to vynahradí napätie medzi ústrednou dvojicou. Príjemný oddychový film. /80%/ ()

Galerie (23)

Zajímavosti (3)

  • Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)
  • Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)

Související novinky

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už…

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi…

Reklama

Reklama