Krásná Katherine Heigl, která má ten nejroztomilejší orgasmus ze všech hollywoodských hereček, a svérázný týpek Gerald Butler jsou jedinou ingrediencí, která nějak rozlišuje tuhle nezávaznou romantickou báchorku od dobrých 70% jejích žánrových vrstevníků. Pobavíme se, odreagujeme se a zásluhou Butlerovy životní filozofie i poměrně zmoudříme (teda my chlapi), ale jinak jsou ambice a vyznění snímku stejně nulové, jako budoucnost vztahu odsouvajícího sex až na druhou kolej...(24.1.2013)

• CheGuevara

The Ugly Truth je ukázkový příklad toho, jak moc je současná romantická komedie v krizi a jak moc bychom si měli vážit příchodu Juda Appatowa. Nevyčítám filmu žánrové škatulky, ani sladkobolné dialogy. Vyčítám mu, že nepokrytě nadržuje chlapům, zatímco chuděra Katherine Heigl to odskákala ze všech nejvíc. Myslel jsem, že si tu budeme dělat legraci z genderových stereotypů, šovinismu a kdo ví ještě čeho, ale že právě tento status quo tu budeme naopak utvrzovat, jsem tedy nečekal. Já bloud!(28.10.2009)

V průběhu filmu jsem se modlil, aby režisér měl koule na to, aby nám nenaservíroval ten milionkrát omletý hollywoodský konec. Nevím, jestli to způsobilo to, že jsem ateista, nebo to, že jsem se nemodlil dostatečně, každopádně nevyšlo to. Z tak slibného námětu, z tak slibně rozjeté komedie, která mohla být konečně jiná, než ty kvanta před ní, se nakonec stala úplně průměrná rutina. Je štěstí pro film, že je tady Butler, jinak bych šel ještě níž (protože jsem si uvědomil, že nemám rád Heigl. Jo, je sexy, ale nesedí mi a IMHO neumí hrát). Bohužel, jak moc jsem nechtěl, abych tyhle slova napsal, tak je musím napsat… Chceš mě, chci tě je další tuctová komedie, která mi v hlavě zůstane o něco déle hlavně kvůli pár scénám (večeře) a právě kvůli tomu potenciálu. Je zajímavé, jak se ze slibných 70 % za nějakých 15 minut stane sotva 60 %… P. S. Aniž bych o tom tušil, tak právě tímto filmem jsem uzavřel filmy od Luketica do roku 2009. Zajímavé… :-)(3.6.2010)

To mě teda pose...! To jsem nečekal, že to pro mě bude taková jízda, bavil jsem se celou dobu. Co se mě na tom líbilo nejvíce je to, že je tam plno bolestivé pravdy. Doporučuji všem dívkám, které čekají, že si pro ně přijede princ na bílem koni...nebo možná v bílem BMW. Božský BUTLER! Totálně jedna z mých nejoblíbenějších komedií.(28.10.2009)

Jedna z tých príjemnejších romantických komédií dneskajška. Prirodzené, zábavné, s niekoľkými slovami, ktoré sa do TV nehodia. Obaja hlavný predstavitelia sú veľmi veľmi dobrí v takýchto úlohách a dobre sa zohrali.Hlavná hrdinka nepôsobí ako krava a dokonca som ju mala rada. Priemerný soundtrack a výborný scenár film len doplňujú. Rovnako ako aj veľmi príjemne vybraté vedľajšie postavy, ktoré neustále hádžu nejaké vtipy. Celkom pekný náhľad do tvorenia takej relácie. Film vás určite nesklame 70%(26.12.2009)

• - Postava Gerarda Butlera je ve filmu pozvána jako host do pořadu Noční show Craiga Fergusona (od r. 2005). Butler a Ferguson jsou ve skutečnosti velmi dobří přátelé a Gerard se v Craigově šou objevuje poměrně často. (Ajka1)

• - Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)

• - Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)