Tak královsky som sa už dlho nebavil. Fajnový príbeh, ktorý končí síce klasický ale stopáž je tak krátka že ten klasický koniec moc priestoru nedostane, čo je rozhodne plus. Prvý krát sa mi ale ľúbil príbeh, ktorý nie je zas tak klasický nudný a je to celkom sranda pozerať ako sa teraz žena snaží a radí jej pritom sympaťák Butler. Skvelá kombinácia, skvelé nápady, hlašky, herci kde všetko klape ako má a pri čom sa moc nestihnete nudiť. Rozhodne odporúčam skvelá (vulgárna) romantická zábava. 90% - 5*(3.3.2012)

Nevím čím to je, ale většinou když celý sál mlčí, já se nemůžu přestat smát. Mělo to několik sice hodně slabých a trapných míst, ale dokážu ocenit filmy, které si nehrají na víc, než čím jsou...a mají nakonec i přidanou hodnotu. K mému velkému překvapení jsem se výborně bavila, což v žánru konverzační romantické komedie už léta není samozřejmostí.(28.10.2009)

Katherine ho má v ruce, Gerard mezi nohama. Ale ne, myslím srdce, vy čuňata :) I když je pravda, že někdy je hormon rychlejší než mozek (někdy i o půl hodiny), takže se není čemu divit, že to svádí k téhle...ehm myšlence. Zaregistrovali jste někdy svou gestikulaci, když jste před někým koho fakt máte rádi a zálěží vám na něm? Je ohromná, že jo?! Já se kupříkladu houpu dopředu a dozadu, což zavdá lidem tezi, že jsem buďto mentálně postižený nebo to, že mě rodiče v dětství příliš často nechávali v houpačce. A je paradox, že si to člověk uvědomí až po aktu (druhej dvojsmysl!). Právě proto pro mě byla Katherine v roli poskakující fešandy ohromným zadostiučiněním. Její radost z prvního vydařeného dialogu s protějškem byla ohromně upřímná, byť mi její role přišla z počátku až extrémně extrémní. Možná si to nebudu pamatovat za pár neděl, ale jako tableta na záhnání smutku, je to výtečná pomůcka! P.S. A Gerarde, proč maš tak nateklé tváře?(19.10.2009)

Nečekal jsem vůbec nic, ale nakonec jsem se vcelku bavil. Geraldovi Butlerovi to bude sice vždycky víc slyšet v sandálech nebo s pistolí v ruce, ale minimálně tato komedie se dá v klidu snést. Spolu s Katherine Heigl tvoří "harmonický" pár. Některé vtipy jsou možná někdy až za hranou, ale občas jsem se i smál, zvlášť když u toho byl přímo Leonidás. Jinak je to ideální film pro zamilované páry, které zřejmě divný scénář řešit nebudou...70%(19.5.2013)

[imdb: 6.6/10] | me: Ďalšia pohodová komédia z kategórie On - Ona :) Tentokrát s K. Heigl a G. Butlerom. Obom im to pasuje výborne - chémia funguje a vlastne film je už potom len o vzájomných situáciách a konfliktoch, ktoré sú fajn a funny. Heigl (Knocke up) je veľmi príjemná, asi tak ako vždy a Butlerovi rola frajera zarezeala. Tým pádom sa na film pozerá fajn a vďaka celkovej myšlienke sa s jeho podstatou stotožnia aj chlapi :), čo môže byť u žánrovo podobných kusov problém. Ako to už u týchto komédii chodí, všetci vieme čo a ako :) a tak ide len o to ako to bude podané. Táto dvojica je veľmi prirodzená (zladená) a tak je aj film celkovo veľmi príjemný. Ako som už odporúčal pri filme The Proposal :), ... tak ja toto je kúsok vhodný pre pohodový večer vo dvojici. Celkovo: úplna pohodka.(19.10.2009)

• - Postava Gerarda Butlera je ve filmu pozvána jako host do pořadu Noční show Craiga Fergusona (od r. 2005). Butler a Ferguson jsou ve skutečnosti velmi dobří přátelé a Gerard se v Craigově šou objevuje poměrně často. (Ajka1)

• - Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)

• - Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)