Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  *****

  Jak zvednout klesající sledovanost prestižního televizního kanálu? Najměte svérázného moderátora Gerarda Butlera, který se svou neobvykle vystavěnou show o partnerských vztazích dokonale přitáhne diváky, a přihoďte k němu sličnou produkční v podání Katherine Heigl. A úspěch i milostné vzplanutí je zaručeno. Tahle originální romantická komedie sršící břitkými a jadrnými dialogy a s hutným erotickým podtextem si servítky moc nebere, a tak se dá u ní hodně prominout, že scenáristé vrhají hrdinku Abby do nepříliš pravděpodobných situací, které vyústí do nepříliš pravděpodobného rozuzlení. Tvůrci to celkem solidně přepálili, a tak lze jen těžko uvěřit faktu, že taková přitažlivá žena, jako je Abby, se obtížně seznamuje, a nota bene potřebuje si nechat od někoho radit, jak správně v počínajícím vztahu s mladým doktorem pokračovat. Jenže duo Heigl/Butler je natolik dobré, že by snad ustálo v pohodě i tornádo. Jejich lásku jsem jim přál a proměnu Heiglové z upjaté a odměřené ženy v sexy dračici jsem jí bez problému uvěřil. Vzájemné špičkování Butlera s Heiglovou pak patří k jednoznačným vrcholům filmu, stejně tak jako scéna s vibrujícími kalhotkami v rozkroku v luxusní restauraci, které se mršky ne a ne zastavit...Zkrátka tak trochu netradiční romantická komedie mě nadchla.(19.2.2010)

 • lamps
  ***

  Krásná Katherine Heigl, která má ten nejroztomilejší orgasmus ze všech hollywoodských hereček, a svérázný týpek Gerald Butler jsou jedinou ingrediencí, která nějak rozlišuje tuhle nezávaznou romantickou báchorku od dobrých 70% jejích žánrových vrstevníků. Pobavíme se, odreagujeme se a zásluhou Butlerovy životní filozofie i poměrně zmoudříme (teda my chlapi), ale jinak jsou ambice a vyznění snímku stejně nulové, jako budoucnost vztahu odsouvajícího sex až na druhou kolej...(24.1.2013)

 • pm
  ****

  Nevím čím to je, ale většinou když celý sál mlčí, já se nemůžu přestat smát. Mělo to několik sice hodně slabých a trapných míst, ale dokážu ocenit filmy, které si nehrají na víc, než čím jsou...a mají nakonec i přidanou hodnotu. K mému velkému překvapení jsem se výborně bavila, což v žánru konverzační romantické komedie už léta není samozřejmostí.(28.10.2009)

 • Arachneuss
  ****

  „I'm going to make this guy your bitch." Guilty pleasure od prvního plácnutí přes zadek po poslední orgasmus. Film do puntíku splnil mé očekávání, ať už se jedná o nadsamce Butlera či vibrující kalhotky Katherine Heigl. Zastánkyně feminismu mlátí hlavou o zeď, romantičky to raději po deseti minutách vypnou a já se při sledování směji na celé kolo. Suck it!(6.10.2009)

 • Nathalie
  ***

  Spartský král Butler hraje mužskou verzi Samanthy z SATC, opinion leadera pro čtenáře Maximu. Zbouchnutá Katherine Heigl je za naivní snaživou Popelku v džungli moderního randění. Jejich interakce v prostředí televizní zábavy má pod palcem Pan Pravá Blondýnka. The Ugly Truth je jednou z oněch příjemných, byť zapomenutelných a předvídatelných romantik- konverzační humor neskřípe, válka mezi pohlavími příjemně jiskří, ústřednímu duu to na plátně ladí a uši vydatně krmí atmosférický soundtrack. Co naplat, ošklivá pravda je taková, že u žánru, který v poslední době střídá šedý průměr a šeredný podprůměr, je charismatem vydřená šedesátka darem z nebes. Vtipným paradoxem jest, že volnomyšlenkářský liberál radí milé blondýnce starosvětské balicí metody- kombinaci dr. Plzáka a Jane Austen- držet se zpátky, být nedostupná jak husitská tvrz a obdivovat muže až do skonání hlasivek. A radí správně-zdrženlivost pochopitelně funguje- kromě New Yorku, kde připadá jeden ucházející exponát s oběma chromozomy na osm žen, ale pro tento speciální případ je tu Sex and the City. (projekce)(16.8.2009)

 • - Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)

 • - Postava Gerarda Butlera je ve filmu pozvána jako host do pořadu Noční show Craiga Fergusona (od r. 2005). Butler a Ferguson jsou ve skutečnosti velmi dobří přátelé a Gerard se v Craigově šou objevuje poměrně často. (Ajka1)

 • - Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace