Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

AngiS

Jojo, Pravda nikdy není pěkná :D A to nic nemění na tom, že tohle byla pohodová komedie, u které jsem se chvílema zasmála.. Navíc Katherine.. netřeba slov :) ()

thorewi

Katherine Heigl tedy vůbec nemusím, za to Gerard Butler je můj šálek kávy již od 300. Příjemná komedie na nudný večer, na druhou stranu stereotypní romance s opravdu omšelým závěrem. Co se tedy mě týče, jsou zde pro i proti a ve výsledku jsem zůstal někde v půli cesty. ()

Paity

Tři hvězdičky a to jen proto, že GErard Butler je vcelku frajer nad věcí. Naopak v každém filmu upjatá Katherine Heigl už mi trochu začíná vadit. ()

Scevola

Romanticka komedia natocena sice podla znameho vzorca, ale prekvapenim je ze sa na to celkom dobre pozera, hlavne kvoli vykonu Gerarda Butlera. 6/10 ()

ti88na

Moja srdcová záležitosť z pomedzi romantických komédii tohto druhu. Už som to videla viac ráz a vždy som sa zasmiala na tej ošklivej pravde. Naviac Gerard Butler tu vyzerá skvelo a hoci trochu preafektovaná Katherine Heigl sa k nemu pekne hodí. Body strhávam za spackaný záver, ktorý v porovnaní so zvyškom filmu bol akoby mimo koncept. ()

Ripley

Katherine Heigl zde hraje producentku,která si neumí najít chlapa,neví jak na to a pomáhá jí v tom Gerard Butler.Všichni víme jak Katy Heigl vypadá.Kdo ne,tak ve zkratce:sexy postava a krásný obličej...škoda jen že není bruneta.No a já měl problém uvěřit tomu,že tak krásná a inteligentní žena si neumí najít chlapa.To slovo neumí je zásadní,protože to opravdu neuměla.MINI SPOILER:Chovala se jak 15letá holka a Butler jako odborník ji pomocí dálkového našeptávání diky sluchátku v uchu musel radit co dělat,jak mluvit a jak se chovat.Tohle jsem jim nebaštil.Baštil jsem jen Katy.Ta byla nadprůměr(vzhledově ne herecky).Film je lehký podprůměr. ()

Janega

Mike alias Butler je tak strašne cool postava, atraktívny, charizmatický, výborný tanečník a ja... jeho úplný opak, preto ma tak tá postava štvala. Z čoho, ale komplexy nemám, tak to sú tvorcovia tejto klišé zlátaniny. Prvá polovica filmu sa niesla ešte celkom fajn komediálnom duchu, no potom sa to zvrtlo v to, čo sme všetci od začiatku čakali. Celé je to zakončené vášnivým sexom, pri ktorom má tá žena podprsenku?! ()

danielosbourne

Jako by v tomhle filmu nic nefungovalo. To co má vyznít rádoby sexy, zní úlisně, to co má být vtipné, je jen úsměvné, a to ne ve všech případech. Dokonce ani Gerarda Butlera jsem tu nemohl vystát. Jediné, co trochu fungovalo, byla Katherine Heigl, ale i tak jsem si na ní musel zase chvíli zvykat. Tenhle film si znovu pouštět nebudu. Slabší průměr. ()

jakeer

Generická romantická komédia. Na začiatku ma nepríjemne prekvapila tá štylizovanosť scén, ktorá mi pripomínala rané deväťdesiate roky. A hoci tá romantická linka mi prišla aj naďalej hlúpučká, musím uznať, že napriek môjmu odporu komediálne scény mi prišli vtipné a zasmial som sa na nich. ()

jasiska

Je strašná sranda, že námet toľkokrát prepracovaný, natočený, znovu aplikovaný a znovu spracovaný môže byť stále svieži. Podľa mňa za to film vďačí očarujúcej Katherine Heigl, skvelému Gerardovi Butlerovi a vtipným dialógom. ()

Mauric

První polovinu velmi vtipné, druhou již žánrový (nudný) standard. Velkým kladem je obsazení Butlera, který je, do doby než ukáže psí oči, téměř dokonalý. Katherine Heigl též nehraje špatně, přec to mezi ní a Gerardem moc nejiskří. Naštěstí druhá polovina je tou kratší a film k vaší spokojenosti odsýpá jak písek v přesýpacích hodinách. Mezi romantickými komediemi rozhodně nadprůměr. ()

L@cy

Přemýšlel jsem jak tento film ohodnotit .... vzhledem k tomu že se jedná o romantickou komedii, ale pozor, ne tak zcela běžnou a tradiční.... Do hlavní role je obsazen můj oblíbený herec pan Butler, který mě zde opět nezklamal... role mu sedla úžasně, a docela sem se bavil.... ve filmu se totiž ani chvilku neřeší nějaké zdlouhavé dialogy a takové ty klasické romantické zápletky.... naopak, se snaží vás bavit . . . díky těmto důvodům mi nezbývá než dát 4*, a snímek vřele doporučit.... HEZKOU ZÁBAVU!!!!! ()

Ynés

Současná podoba romantické komedie upadá a hloupne, tak jako hloupne a upadá vzdělanost většiny národa, takže se vlastně jen přizpůsobuje většině. Nudné a primitivní, nezachrání ani charisma Butlera a jeho dvojčata. ()

vodafone

Lehce s předvýdatelným koncem, ale přesto si myslím, že to mělo o kapku více šťávy než běžné filmy tohoto typu. ()

Prochy38

Nehrát tam G. Butler, asi to vrazím rovnou do odpadu. Trapná, nepříjemná, nevtipná a hlavně neromantická tzv. "romantická komedie". Nezasmál jsem se skoro ani jednou. Film je jen o pitomým tlachání o ničem jiném než o sexu. Nehledě na to, že to vlastně ani není možné. V tv asi v ranním vysílání nic takového pustit nemohou. Nechápu a hlavně nedoporučuji. Fanynkám GB určitě ne! K. Heigl nevyužila ani 0,5% svého sexappealu... Nuda a děs! ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami