Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Imune

Podle mě docela pěkně vytvořená atmosféra hororu zachránila podprůměrnej děj a nehorázně nezapadající hudbu. Co se týče Megan Fox, tak ta se tak pěkně usmívala, až z ní šel strach, ale záchranou pro film určitě nebyla. Každopádně s tak primitivním námětem to o moc lepší být asi nemohlo. 55% ()

VanTom

Megan se svůdně vlní a vilně pomrkává tak snaživě, až z toho nejeden uhrovitý uctívač dostane stání, škoda ale, že tento film by měl být pro mužskou část publika snad i zakázaný. Počáteční zhovadilost zápletky i nesnesitelnost obou teen slepic aka "až za hrob" kamarádek se sice postupně výrazně zlepší, zacílení hororové látky na pubertální divačky žánrem nepolíbené jí však podtrhává nohy. Aspoň nějaká nahota a větší množství krve zde prostě citelně chybí. ()

Ichabod

Sympaticky originální filmeček, jakých se moc nevidí z pera Diablo Cody (která napsat dobrý scénář zvláda hravě), se pustila do i celkem fajn soft hororovýho tématu, který jen tak s něčim zaměnit nejde., Za což jsem rád. Frontman skupiny, který velmi vtipně a vpravdě popíše osud popmusic boysbandů, obětuje pannu (Megan Fox) čímž z ní udělá démonku, která se ale nepřestane kamarádit se svojí BFF Amandou Seyfried. Tyhle dvě roštěnky na plátně, pár dalších xichtů co bylo možný zahlídnout už i jinde a fajn hudba i rozumně natočená látka mne bavila. Navíc i brutálnějším scénám se film nebrání... Nechápu co se stalo, že film tak ohromě propadnul. Asi honimírky chodí na Pattinsona zatímco honimíři sedí doma u PC (ačkoliv tohle je trochu friendly fire :-)). ()

s.e.p.p

Čekal jsem úplnou šílenost pro mladé, kteří touží po troše střev ale hlavně Megan Fox v každém druhém záběru. Osobně moc nemusím když herečka těží hlavně ze svého vzhledu, pro film se to stává hlavním nosníkem a vypadá jako by chtěl ukojit všechny od celkem normálních nadržených teenagerů (vyzývavé oblečení, lesbická scéna atd.) až po ty největší perverzáky ( Megan se rochní v krvi, všechny ty ,,dirty" řečičky...). Takže vlastně můžu říct, že moje očekávání se vyplnily. Ano je to místy docela zábavná záležitost, celé mi to ale smrdí vypočítavostí a mě, který k Megan moc velké sympatie nechová, tohle prostě nestačí. 45% ()

Guzo

Silně nevyvážený film, který je chvílema naprosto skvělý po všech stránkách - zejména režie (scény, kdy běží Amanda Seyfried za svým přítelem s Megen jsou naprosto "alenkovské" a dokonalé), obě hlavní představitelky, které toho ukáží přesně tolik, aby to film neshodilo, ale aby bylo na co koukat, a pak hudba včetně ústřední písničky a celé cool devil kapely. Na druhou stranu tyhle klady vyvažují některé efekty a v podstatě i zbytečnosti a slabší scénář (normálně bych to teenage filmu nevytýkal, ale prostě bych v něm udělal drobné úpravy :-) 6.5/10 ()

blackJag

"PANNA? COŽE? NEJSEM PANNA UŽ ANI VZADU. A MIMOCHODEM, BOLELO TO. NEMOHLA JSEM POTOM ANI NA KOLOTOČ. MUSELA JSEM DOMA SEDĚT NA PYTLI MRAŽENÝHO HRÁŠKU." Ano, podobná slova vkládá do úst obletované hollywoodské krásky Megan Foxové oscarová (Juno) scénáristka Diablo Cody, ale celé je to o dost temnější, než naznačovali trailery, které se z filmu snažili udělat snad lehkou hororovou komedii nebo co. Proto je škoda, že se tvůrci ještě víc neodvázali. Celé to mohlo být o dost brutálnější a taky víc sexy, ale pořád lepší než ufňukaní upíří bolestínci ze Stmívání. Nenudil jsem se, což z Jennifer´s body - Bacha, kouše! (opravdu, počeštěný název hodný práce nějakého ultra génia) dělá v mých očích příjemnou žánrovou jednohubku, jakou svého času byla třeba Rodriguezova FAKULTA. Hudba: Stephen Barton, Theodore Shapiro. 65% ()

zigíš

chcela byt asi kúsavá karyn kusama ale výsledok je nakonec dost bezzubý ..nyštmenej, megan je rajcovní mrška ..chramst vrrr:) ()

ghatos

Osud je nevyzpytatelný, a proto mi postavil do cesty tento kousek. Co na to říct....tohle je puberťácký, nedomrlý pokus o horor-komedii. Je to fakt kokotina. PS: Kamile tvůj bratr je divný, jak tohle vůbec mohl stáhnout? Kam na tohle chodí? :) ()

R´Hell

Na tento film se dá dívat dvěma pohledy. Ten první, kritický a vyčítavý, si vezme na paškál především chybějící atmosféru. Jak se může nazvat horor něco, co udrží pořádné napětí slabých pár minut a poté se jen stále opakuje? Škoda také té nepropracovanosti příběhu, vše se točí kolem hlavních dvou postav, oběti Megan jsou jen dostrčené postavičky, divákovi je tedy upřímně jedno, jestli umře ten nalevo nebo napravo, což vede k celkové lhostejnosti k příběhu. Ačkoliv se plakát filmu chlubí slovy "Bez cenzury", cenzuruje se až příliš. Stínová vražda přes prostěradlo, k čemu to, stejně se na to vzhledem k množství sprostých slov mladiství v Americe nedostanou. Pak je tu ale ta druhá stránka věci. Ono to totiž překvapivě docela funguje. Ač neznalec filmů druhé kategorie, troufám si říct, že je to solidní béčko. Chytlavé, docela zábavné a přístupné i těm, kteří se skutečným hororům obloukem vyhýbají. ()

Luteka

Jedinou hvězdu si tento brak zaslouší za Amandu Seyfried ... Když se teď dívám, kdo film natočil, je mi vše jasné ... Po naprosté břečce Aeon Flux, někdo svěřil ne uplné nejhorší scénař jedné z nejhorších režisérek ... Prosím, prosím, doufám, že už jsi dotočila ... ()

Styxos

Čekal jsem od toho trochu víc. Nakonec se z toho vyklubal film, ze kterýho bych rozhodně radostí z okna neskákal. Na druhé straně je tu Megan Fox, která je asi jediným důvodem, proč budou diváci (hlavně pánové) tenhle průměrný brak koukat. ()

LondonGirl

:-D Toto bol pokus o čo? Okrem Megan Fox, ktorá zaujme hlavne mužov, sa nie je na čo pozerať. Úbohý scenár a zároveň s ním aj celý film. ()

Anticque

Jedna hvězda za tělo Megan Fox, jedna hvězda za líbací scénku s Amandou Seyfried a jednu hvězdu za film samotný. 3 hvězdy a to mám dobrou náladu. ()

Soweek

Dávat hvězdičku za to, že je hlavní herečka sexy, je zvrhlost, ale prostě to musim uděat. Cucačka Megan s Amandou je neuvěřitelně sexy, jinak kvalita filmu dosahuje kvalizy Aeon Flux a posílá tak Kusamu na uplné dno vedle Uweho Bolla. ()

BMAJTZ

Megan je kočka o tom žádná (pominu teda poznámku, že značně vyretušovaná). Co se filmu ale týče, už to tak žhavé není. Nápad sic ucházející, ale jinak nepříliš zajímavý a ani natočený. Dalo by se říci, že docela hovadina. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)