• kolodej1
  ***

  nebylo to špatné, poměrně zajiímavý pohled do zákulisí příprav v posledních dnech před zahájením války v Iráku. Narozdíl od popisu v obsahu jsem neviděl samotné zahájení války, to ve filmu nebylo. Filmu by se dalo vyčíst, že pro člověka, který se o tuto problematiku celkem zajímá jako jsem já, tu moc objevného k vidění nebylo. Myslím, že tato událost byla dostatečně medializována a už těžko k tomu dodat něco překvapivého, o čem se nemluvilo.(29.9.2014)

 • BoKo_CzT
  ****

  Ľudská pamäť je krátka. Čo viac dodať?(5.1.2015)

 • Aky
  ****

  Dokumentárním stylem vyprávěné drama o událostech, které předcházely útoku na Irák. S odstupem času možná ještě zajímavější, než kdyby o těchto věcech v zákulisí člověk věděl přímo, když se dály. Člověka znovu překvapí, jak banální a nicotné mají světodějné události příčiny a jak nedostateční lidé o nich mnohdy rozhodují, o náhodě nemluvě.(17.4.2011)

 • nascendi
  ***

  Dobre a zaujímavo priblížených posledných desať dní pred dňom D. Môj problém spočíva v tom, že udalosti z filmu ďalej pokračovali, boli prekrývané inými obdobnými udalosťami z iných kútov sveta a tak sa z tohto filmu stáva historický (pseudohistorický) dokument, ktorý má stále menšiu výpovednú hodnotu. Preto "iba" tri hviezdičky.(25.7.2014)

 • Danny88
  ****

  Vynikajuci film, ktory nam ukaze poslednych 10 dni pred invaziou do Iraku...(30.1.2012)