Abych řekl pravdu tak dvojka Cars se hodně povedla velká akční podívaná trochu mi to připomínalo ( fantomas nebo James Bond ) na dětskou pohádku hodně zajímavé téma ale budiž burák svoji legrační scénku zvládl na jedničku o prostě v tenhle schrumáži nesmí chybět zvlášť jeho zuby :-D a pokud se někdy v budoucnu plánuje pokračovaní jenom to schvaluji.(28.6.2011)

Hlášky jako kulometry v honině, místo tajný služby odtahová služba, to mě přeparkuj, je to v toaletě apod. mě vyloženě dostaly, ale jinak sem se po většinu času nudila, všechno to bylo přitažený za vlasy a po absolutně boží a dokonalý jedničce zkrátka tvůrci nemůžou čekat, že jim konzumní společnost bude žrát uplně všechno.(8.10.2011)

Tohle je zábavný agentský animák, který v sobě patrně skrývá víc nebezpečí, než se na první pohled zdá. Předkládá totiž dětem myšlenku, že stará rezavá auta jsou zlá či pitomá, kdežto nová drahá auta jsou charakterově úžasná. Na mne to již nemá vliv, protože si každý rok pořizuji k narozeninám nový model Porsche, ale bude to dalším generacím stačit?(25.6.2012)

Jednotka ma väčšiu stopáž, ale pri dvojke to bolo utrpenie. Film sa utápa v ničnehovoriacich dialógov a je až infantilne ukecaný, pribudlo mnoho akcie a rýchlosti, ubudlo poetiky a humoru ( zábavná scéna pred WC je ojedinelým zjavom ). Osobne ma prekvapila absencia silnejšieho príbehu. Kladom tak zostáva pixarovská geniálna animácia.(8.7.2011)

Nedělní odpoledne, venku šedo, na stole rozdělaný puzzle a na zemi se mi válí hromada načatých letáků na rozvoz. Během přípravy jsem tedy zkouknul pokračování animáku, který se mi moc líbil. Přesto dvojka doplácí na klasickou dvojkovost. Tedy v tomto případě je nejhorší fakt, že příběh je o dost slabší než u jedničky. Klasicky se z původního nápadu ždímá, co to dá a musím říct, že český dabing tomu naštěstí neskutečně pomáhá. Ať už si lidi nadávají na co chtějí, dabingy ke kresleným příběhům od Pixaru vždycky zvládnou naši dabéři na jedničku. Díky tomu jsem také film samotný dokoukal a nemůžu být jinak, než spokojený. Nebýt horšího příběhu, vše tu funguje stejně tak dobře, jako v jedničce.(20.11.2011)