Britská tajná služba je znepokojena, zločinecká auta z celého světa se spojila a plánují kriminální akce. Závodní auto Blesk McQueen se vrací z vítězného tažení po světě zpět do Kardanové Lhoty, aby strávil prázdniny se svým nejlepším přítelem, starým odtahovým autem Burákem, ale i s přítelkyní, sporťákem Sally. Okolnosti ho však přimějí zúčastnit se celosvětového závodu Gran Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světě. Na cestě ho doprovází Burák, který se v Tokiu zaplete do mezinárodní špionáže. Stane se z něj tajný agent s důležitým posláním, kterého čeká náročná jízda plná nebezpečí. (TV Nova)

marek29

Jak to jenom říct.. Film jsem shlédl jakožto čtenář biografie Steve Jobs od Waltera Isacsona a tedyd osoba, která ví, kdo byl John Lasseter. Tady se ovšem stal krok vedle a nerad bych vytahoval srovnání s Kameňákem ale Auta dvojka prostě nedosahuje kvalit toho prvního neokoukaného podání. Bavil jsem se, prvky napodobení reálných situací byly taky fajn ale žádné WOW. Možná jako malý špunt bych hodnotil jinak, ale stárneme všichni a tohle je prostě opakování tématu takže 4 z 5 :) ()

Guran

Tak tenhle animovaný film je hrozný. Pokračování skvělých Aut je úděsný. Styl Jamese Bonda je ubohý a Burák totéž. Jiný děj vás napadnout nemoh? Bondovek už jsme viděli tolik, že už nemáme zájem je vidět v animovaných autech. Pěkné zklamání. ()

adamix

Síce to nie je ako Autá 1, ale stále sa na to dá pozerať. Dej sa tu ako-tak ustojí, hudba sa dá počúvať a nájdu sa tu aj vtipné chvíľky. Jedine čo ma štve je to, že takmer celý dej sa tu točí len okolo Matera a agentov. Chyba je tá, že tvorcovia akoby odradili starú kamarátsku dvojicu Matera a McQueena . McQueen vám tu príde len ako menší doplnok k deju. Keby sa dej točil okolo oboch, ako to prevažne bolo v jednotke, bolo by to super. Dávam 75%. ()

Kubi21

Pro mne zhruba na stejné úrovni jako jednička. Tady mě potěšily veškeré odkazy na bondovky a špiónské filmy vůbec, docela dospělé a vážné téma i s nějakou tou obětí a hlavně ta hravost, která z toho filmečku vyzařuje po celou dobu. Na druhou stranu je to strašně dlouhé a pár vtípků zaměřených na nejmladší si mohli tvůrci odpustit. Dávám čtyři a tím pádem stále pro mne je nejhorším Pixarem Rebelka. ()

JosefTomas

Dvojka najíždí na styl Jamese Bond a já osobně s tím nemám problém, ale přiznejme si, jednička je (až na pár vyjímek) vždycky lepší než pokračování a to samá platí u Aut 2. 70% ()

AgnesDee

Kdyby do jinak zajímavého nápadu se závodama v Japonsku a Evropě nepřidali podzápletku se špiony, nemuselo by se jednat o takovou kravinu. Mohlo se jednat o skvělý příběh, kdy by si McQueen s Franceskem šli po krku a ukázali by i jiné značky aut (což se teda stalo). Koho napadlo dát tam špiony? A koho napadlo udělat z Buráka hlavní postavu? P. S. - tento film jsem viděla po opravdu dlouhé době a hlavně po třetím dílu, a je krásné, že třetí díl nádherně navazuje na první a dělá, jakoby tento vůbec neexistoval. ()

Seal269

První díl mi přišel založený na nejtypičtějších klišé. Dvojka mě oproti tomu bavila mnohem více. Měla spád i vtipné momenty. ()

Pete

Mission Impossible s autama, neskutečná přeplácanost, a Burákova povídačka natažená na 106 minut. Bondovské vtípky jsou fajn, ale asi ne pro pětileté prcky, kteří nic takového neznají. A ani já nechápu, proč po sobě ta roztomilá autíčka musí střílet. ()

Veskoslav

Dvojka? No spíše takový slabý datadisk k jedničce. Auta byla fajn film, který příjemně utíkal a člověk se nenudil. A dvojka?Bohužel během představení v kině jsem se musel několikrát podívat na hodinky, protože film mě nudil. Samozřejmě, že jsem nešel sám a "dobrovolně", ale vytáhl dítka, ale i tak jsem chodil na filmy od Pixar rád. Bohužel Auta 2 jsou zklamáním. Nejhorší film od Pixaru a v poslední době i animovaný film v našich kinech. Co naplat. Pixar musí udělat další Wall-E a člověk bude spokojen. Tak je aspoň rád, že děti byly rády. ()

White-Man

Humor byl vystřídán trochu vážnější tématikou, ale dle mého názoru to filmu neublížilo. Naopak, dodalo mu to jistý šmrnc. Obecně mám slabost pro filmy se špionážní tématikou. Všechny ty vymoženosti a technická udělátka jsou fajn a v podání aut mají vcelku nový náboj. ()

BradleyT

Ale jo, dalo se to prezit, ale na jednicku to nema, coz se ovsem dalo cekat, takze zadne zklamani. Myslim ale, ze mladsi deti nepochopi moc ten pribeh kolem-detektivka holt neni pro deti. ()

Barysek29

Jsem docela zklamaná, čekala jsem mnohem víc. Tento film má být pro děti, tak proč se tam furt střílí a mluví o věcech, kterým děti ještě tolik nerozumí? Ke konci filmu jsem se už opravdu nudila, protože to bylo moc zdlouhavé. Ne, nelíbilo se mi to ()

Meikyo

Sice už nejsem dítě, ale skoro celou dobu jsem se smál nebo aspoň usmíval, dobře, možná to taky z části bylo tím, s kým jsem na tom byl v kině, ale i tak. Celý film plyne velmi svižně, střídá se hodně lokací, jedna zábavnější než druhá. A vláčky s očima jsou dokonalý :-) ()

Vimrak158

V poslední době jsem byl k filmům od Pixaru velmi skeptický.Ovšem vždy jsem se,díkybohu,mýlil. Ratatouille byla úžasná podívaná a Toy Story 3 také.Proto jsem se i přes špatné recenze na Auta 2 těšil, a udělal jsem dobře.Šlo o zábavnou podívanou se zajímavým příběhem,plnou opravdu legračních hlášek,parádních závodů a slušného 3D.Blesk se tentokrát musí vydat na závody v různých koutech světa,aby porazil svého italského rivala, a bere kámoše Buráka s sebou.Ovšem Burákovy v tomto díle připadla hlavní role,což si myslím,že je dobře.O to víc si pak vážíte parádně udělaných závodu s Bleskem.Určitě doporučuji všem lidem,kteří se rádi zasmějí a rozhodně na to vezměte své děti.Ti budou v sedmém nebi. ()

Creedum

Ve srovnání s jedničkou naprostý propad. Nestává se mi, že mám v kině nutkání usnout, ale u tohohle jsem si prostě nemohl pomoct. Hvězdičku za mojí oblíbenou dvojici Hipíka a "Generála" džípu. ()

praethoria

ok, takže o môj názor na tento film ma požiadal náš kolega victim42, (čo ma potešilo) a proste ma ukecal tak nechtiac na to, aby som to tu publikoval :), tak tu moja odpoveď v plnom znení hádam ma milovníci autíčiek nezabijú... ahoj Jaroslave, na animáky/pc mám veľmi z kopca a musí to byť fest niečo dobré, čo ma zaujme vtipnosťou alebo prepracovanosťou deja. Uvediem ti príklad niečoho čo je u mňa na špičke : http://www.csfd.cz/film/253387-mary-a-max/ a ak si videl tento film tak čo i len porovnávať tento film s Cars by bolo hriechom. Proste film cars 2 ma vôbec nezaujal. A ešte horšie, bola tu jednotka, ktorá bola na svoju dobú veľkou peckou z čoho dvojka sa znažila vyťažiť, avšak skoro nič nové nepriniesla iba sa zviezla na celosvetovej vlne slávy jednotky. Som detailista, puntičkár nezapasovalo mi to vôbec...ale to neznamená zase , že tebe alebo niekomu inému sa nemôže páčiť tento film. Ak si ceníš svoj čas, nájdi si lepší film, toto je taká malá strata času :) skús ten mary & max ..na forach sú linky aj na verziu v 1080 HD s českým dabingom. pekný deň :) ()

elanista1

Prilis tupe pre dospelych a zaroven prilis zlozite pre deti. Scenar pritiahnuty za vlasy s mnozstvom nudy.Vtipnost a aj vsetka originalita co robili prvy diel fenomenom odviali prec. Zival som, pozoroval hodinky, ocakaval zaverecne titulky. Ked si dam dole 3D okuliare (za 107 minut som spozoroval dokopy dva strihy, kde som si uvedomil, ze mam na sebe 3D okuliare), jedno oko prizmurim a druhe si vypichnem tak tie 3* s odretymi usami dam. Dufam, ze nebude trojka. ()

muttant

Mater je strašná postava. Uráža moju inteligenciu. Rozhodne to je ale fajn film, zabával som sa dosť. Čo sa týka pekných slovných hračiek, drobných cool nápadov a vtipných scén, je to stále starý dobrý Pixar, len chýba nejaký presah, niečo, čo chytí za srdce. V rámci bežných animákov úplná špička. ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby