Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Lateef

Po shlédnutí jsem se cítil jako kdyby mě MJW narval do palice svým Guyver kickem. Otřesen a na blití. Takový zklamání, nechápu! Tak dlouho v postprodukci, nechápu! A pozor, špatný souboje, NECHÁPU!! Tohle se nedá s druhým Undisputed vůbec srovnávat, zdejší borci předvádí něco jako pouliční wrestling, kde všechny chvaty, kopy a rány jsou předem domluvené a celé je to nahrané. Kamera navíc mnohokrát zabírá souboje tak, aby nebylo vidět jak a kam údery dopadají (protože ony nedopadají). Dobře, MJW s vyseparovanou svalovinou pořád umí, ale s blížícím se koncem začíná vypadat a hlavně se pohybovat těžkopádněji a pomaleji. Ne, na toto nebudu vzpomínat v dobrém, spíš budu vyhlížet lepším zítřkům: vždyť nás čeká Tekken, Undisputed 3, Ninja, The Tournament. Jo, jedině Scott Adkins to může letos zachránit. ()

Adrian

Osuchanejsi pribeh sa asi ani neda najst a nepomoze tomu ani pokus o lacne moralizovanie nad temou rasizmu. Najvacsim sklamanim vsak pre dany typ zanru s bijcom Michael Jai Whiteom je nizky level bojovej choreografie. Vsetko prilis strojene, umelo precvicovane a navyse aj samotny White ako keby siel iba na pol plynu - je tazkopadnejsi, pomalsi a celkovo menej vykonny :) Jemnymi variaciami predvedie zo svojho "best of the best" arzenalu"iba" svoj stvorkop - vsetko ostatne v cele so zaverecnym borcom malo presvedcive. Proti Undisputed II. zial razny krok dolu kopcom... . ()

Superpero

Michael Jai White je totální bad motherfucker a ten film je dobrej už jen kvůli němu. Bohužel na to kolik tam hraje skutečnejch MMA zápasníků tam těch bitek zas tolik není. Hlavně ke konci se tam hodně kecá a debilní přehrávající záporák okupuje prostor. Na odreagování ale super. A epilog v závěrečných titulcích s mrdáním ve věznici moc potěšil :) ()

Flipnic

Pecka mezi oči!!! Rozhodně nechápu vlažné přijetí a hodnocení tohoto filmu tady na csfd. Nejdříve se zmíním něco o ději filmu. Děj v podstatě nula a naivní. Jedná se o naprosté béčko. Kdo chce děj a zápletky, ruce pryč. Ale to hlavní - souboje "fighty". Naprostá špička!! Čekal jsem z hlediska původu filmu (USA) něco mnohem horšího. Ale přišla naprostá spokojenost. Za prvé, u každého souboje funguje špičková kamera, která staticky, bez třesů a zmatených "otáček" zabírá oba bojovníky a jejich akce vidíme celé v jejich "kráse". Za další - střih u soubojů, toliko velký problém USA martial arts filmů, zejména ve srovnání s mnohem vyspělejší Asií. Tedy střih nula!!! Samozřejmě, že je dopředu domluveno, kdo komu kam dá petelici, ale nemusíme trapně mrkat očima, odkud na souboj koukáme a která kamera ho zabírá. Různé styly soubojů, dynamika, brutalita, rychlost, prostě špička!! A pak je zde prostě hlavní postava "Bone", kterýho hraje dokonale Jai White, ale nejen hraje, ale prostě jeho fyzická kondice, neskutečná namakanost/muskulatura, hluboký hlas a CHARISMA v podstatě poráží nepřátele ještě před samotným soubojem. Proti Bonovi nemá žádný soupeř absolutně žádnou šanci. Bone prostě příjde do města a v mnoha (je ich fakt dost) soubojích zlikviduje naprosto veškeré osazenstvo pouličních bojovníků ilegálních zápasů. Většina soubojů končí po několika úderech. Bone dává strašlivé rány a kopačky a do toho používá snad všechny styly boje světa, takže dojde i na přehozy, lámání rukou a nohou proti kloubům atd. Masakr!!! White zde vytvořil po dlouhé době fakt postavu, jejíž sebevědomí a charisma vyloženě bere dech. Problémy má až v závěrečném souboji, kde se utká s nejlepším bojovníkem světa (dle filmu samozřejmě) ... Choreografie tohoto dost dlouhého souboje je úžasná, neverbální komunikace bojovníků je neuvěřitelně sympatická. Pro milovníky martial arts, hodně kvalitních béček, drsných hrdinů vyloženě povinnost!!!! Pro mne jedno obrovské překvapení. Nejde srovnávat s Asijskými filmy podobného ražení, jedná se prostě o dva naprosto odlišné přístupy kinematografie v tomto subžánru (i když obecně Asie odpradávna v tomto žánru vede na plné čáře samozřejmě ...). Pro mne osobně fakt výborné!!! ()

EvilPhoEniX

Tohle bylo Vážně, Super!! Nejsem daleko od Plného Počtu.. Tohle mělo Grády.. Jak Úžasné Bojové Scény Tak Krásný Příběh .. Konečně jsem si to krásně vychutnával, a potil jsem se přitom jako Prase.. Žádné uhýbaní Kamery, vše je krásně vidět.. Bojují tam Opravdoví Řízci.. 150 Kiloví MacCi.. .. Závěrečný Boj je jeden z Nejlepších, co jsem kdy Viděl.. A také jeden z Nejlepších Street Fightových Filmů Poslední Doby.. Doporučuji!:) ()

• Když Isaiah Bone (Michael Jai White) přihlašuje Angelu (Michelle Belegrin) na klinice, je ujištěn, že je vše anonymní. Později, když James (Eamonn Walker) pošle své lidi, aby ji přivedli zpět, najdou její pokoj podle jmenného seznamu na recepci. (jarkolar)
  • Michael Jai White má čierne pásy v siedmich druhoch bojových umení: shotokan, goju-ryu, tang soo do, kyokushin, kobudo, taekwondo a iaido, wushu kung-fu. [zdroj Muscle & Fitness] (joske88)
  • Bojovou choreografii filmu vymyslel Michael Jai White (Isaiah Bone). (ČSFD)