Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

ywo666

Trochu to prehnali. A už nemajú také nápady ako predtým. A trailer je strašný spoiler. Ale zabaví to a z nostalgie dám 70% a hlavne som si omylom zmazal obsiahlejší koment takže tentokrát len takto stručne. ()

Maki89

prvé dva diely boli fajn, no tento vianočný už nie... pár scén bolo fajn, obsadenie tiež podarené, ale už sa mi tie vtípky očividne ohrali a ani na tom "let's get high" som sa nebavil ako kedysi... asi starnem... 4/10 ()

Jazzzz

Ale jo mezi nejlepší komedie se to nikdy nezařadí, ale mám pocit, že si to drží laťku. Macheta a jeho rodina mi příjde velice zábavný. Pattrick Harris je opět skvělý. Takže koukat se na to dá. ()

Yoshimitsu

Třetí pokračování známé huličské dvojice Harolda & Kumara.Vánoční atmosféra byla přijemně pohodová.Už se tam nehulilo, jak v ostatních dílech, protože se Harold pokoušel o dítě, tak s tím přestal.Navíc kámoši žili odděleně, sblíží je až spálení vánočního stromku jointem:D. Dost to zabíjela čtyřletá holčička, kterou zhulili v autě potom ji sjeli kokainem a nakonec si vzala extázy:D.Zhulenej santa s prostřelenou hlavou byl taky hustej:D. Předchozí díly byly lepší i s nápady a hlavně s humorem, ale tohle bylo koukatelný ;) ()

Kerion

První dva díly mne nijak neuchvátili a možná i proto, mi trochu jinak laděný 3. díl chutnal o mnoho více. Bizarní a vtipné scénky hrály silnou přesilovku proti nechutným a nepovedeným. Naopak "happyendově" vymalované finále bylo o trochu slabší než v díle prvním a druhém. NPH jako obvykle legendární cameo. ()

hroubek

Příběhy s Haroldem a Kumarem měly vždy něco do sebe.Každé z jejich dobrodružství bylo správně ujeté(dvojka možná až moc), ale koukalo se na to moc dobře.A teď tu máme další šílenou jízdu.Oproti předchozímu dílu ubylo buranského humoru a humor se díky tomu udržuje ve snesitelných vodách.To Vám, ale nakonec bude jedno, protože až se objeví Neil Patrick Harrise budete nadšení.Během té krátké chvilky vysype spoustu fórů a ukáže nám stylové nebe.Dobrá komedie, u které můžete vypnout a dobře se pobavit. ()

haj

3,5* Překvapivě zábavný, po nepříliš povedený dvojce sem se u tohohle "vánočního" dílu dobře bavil. ()

VasaX

Tak hned k věci: Dvě hvězdičky ode mě přicházejí za: Danny Trejo, NPH, dvojice Cho&Penn. Bohužel to nejsou slavné chvilky ani pro jednoho. Čekal jsem to. Stejně mě to mrzí. Zklamáním je že Harold a Kumar už nejsou "huličskou komedií". Jako ty prvky tam jsou, ale celek o tom už prostě není, tráva jen přicmrndává a a jen nakopne děj do startu. Osobně bych řekl, že oproti předchozímu Guantamo bay je o trochu zlepšení, ale to zejména díky určité pacifikaci v klasickou komedii kde jde hlavně o taškařice a ždouchanice. Ale tahle samotná pacifikace není vůbec k prospěchu věci, takže tu stojí paskvil, který jde odnikud nikam a nemá co říct. Osobně se divím že si zde film stojí lehce pod šedesátku. Přičítám to tomu, že ho viděli a hodnotili lidé jako já, kteří se prostě těšili a místo 3D brýlí si u nás mohli nasadit pouze brýle růžové. Já se alespoň trochu snažím neztratit soudnost, ale i tak je mi líto ohodnotit jen jednou hvězdičkou, i když by byla pravděpodobně nejvíc na místě. Bohužel mnozí z ostatních soudnost ztrácí totálně až do té míry, že bych řekl, že zmiňovaná koncentrace jointů na metr čtverečný odpovídá spíše tehdejšímu stavu v jejich obývacím pokoji, než tomuto filmu... ()

Brain-D

Po jedničce a dvojce nejslabší díl. Zde už prevažuje trapnost. Překvapuje mě obsazení Danny Treja a k tomu parádní vánoční atmosféra s koledami. Za tu krásnou atmosféru přihazuju 1* ()

demented

Instant Christmas Classic!!! Ani vo sne by ma nenapadlo, že to Harold a Kumar niekedy dotiahnu až k trojke (a k tomu ešte v 3D!!!). Respect, chlapci! OK, človek na to musí mať náladu, ale ja som sa bohovsky bavil. NPH ako vždy maximum, H&K poslabšie, ale stále to stojí za to :) ()

Danny F.

Jo vtipné to bylo dost. Jen byla špatná volba skombinovat ''pohádku'' se santou a formelínovou kravinu. Jako komedie dost dobrý. Hodně tomu dopomohl i Danny Trejo, který zahrál trefně zlého a přísného otce. Děkuji za něj. 65% ()

Mishqo

Viem že pri takýchto filmoch netreba očakávať zázraky, ale zase ani nie som ochotný sa pozerať na totálnu pičovinu. Tento film nebol zasa až totálna pičovina, mal svoje svetlé momenty, ale aj tak zapadne prachom šedého priemeru (ak vôbec). No v porovnaní s inými svojho žánru ešte celkom slušne dokázal obstáť. A dodatok: robiť film tohto typu v 3D by som uzákonil za trestný čin. ()

Sany33

Vynikajúca zábavná jazda v Christmas štýle, ktorá je ako inak strhujúca v podaní dobre známych idiotov Harolda a Kumara. Príbeh je úplne brutálne nadväzujúci ako aj v jednotke aj v dvojke a teraz aj v trojke ide stále o ten istý princíp. Ale jednoducho ja ho nikdy nemám dosť a dúfam že bude aj Hulba 4. Miestami ide o dosť unreal humor hraničiaci až s totálnou blbosťou ale mne to nevadí ja som sa výborne bavil a za túto kravinu by som dal ruku do ohňa a odomňa teda 85%. ()

headcrab

Ani nevim, proč jsem na to vůbec koukal. Z 80% šíleně trapná záležitost, za zmínku stojí snad jen scény s NPH a něco málo okolo. Jinak naprostá ztráta času. ()

svobik

Na hranici snesitelnosti. Několik výborných gagů, zdařilý casting a chemie mezi ústřední dvojkou to ale na těch 5/10 vytáhne. Nucení do 3D je ale vyloženě trapné. ()

ghatos

Velké překvapení. Za odvahu a drsné vtipy přehlídnu některé chybičky. Bavil jsem se víc než dobře :) . Za (nejen) scénku se Santou dávám 71%. ()

Guzo

Obrovský propad oproti předchozím dílům. V první polovině v podstatě není čemu se zasmát, druhá to naštěstí trochu zachraňuje, ale pár vtípků celý film nespasí. Nadsázka v druhém díle s prezidentem se tu ještě zbytečně stupňuje (santa, nebe, plastelína - přitom to byly ty lepší scény), 3D absolutně zbytečné (a nejen to, naopak překáží) a duo harold-kumar už jen vaří z vody a přehrává. 3/10 ()

blackJag

Úmorný humor Harolda a Kumara mě nebavil už kdysi a je vidět, že konzistenci si série obdivuhodně uchovává. 30% ()