Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

herr_carter

Neotřelá a svým způsobem stylově úplně nová komedie, kde mimo profláklých ksichtů exceluje především Ed Helms. Nejvíc jsem se asi zasmál Miku Tysonovi a závěrečných titulkům, sérii fotek a záběrům z průmyslových kamer.............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Maynard.

Tak v první řadě - nejsem zastáncem americkejch komedií, sice se sem tam na nějakou mrknu, ale to když běž v telce, mockrát sem si tenhle žánr nestáhnu. Tohle zrovna běželo včera po Interstelaru, kterej mě rozrajcoval, že sem nemohl jen tak spát :o)). Jako docela sem se i zasmál, ale že bych od začátku do konce byl hotovej z týhle partičky, to bohužel nee. Můžu Coopera, ze kterýho se pomalu ale jistě stává herecká ikona nejvyššího kalibru. Zbytek partičky už mě tolik nebral. Zápletka sice docela originální, ale spíš ze žánru scifi. Takže sem rád, že sem si odkouknul tenhle hodně oblíbenej film, ale mlžu s čistým svědomím prohlásit, že další pařby rači prožiju osobně než v televizi :o) ()

Zemi11 odpad!

No to byla megakravina. Naprosto totální odpad. Uplně nesmyslný film prošpikovanými debilními vtipy. Brrr. Samozřejmě jeden z nějvětších odpadů na CSFD. ()

Sdoom

Humor Todda Phillipse mi velmi jemně řečeno není blízký a nejinak je tomu u Hangoveru. Pár celkem vtipných scén nedorovná spoustu stupidních scén s trapnými pokusy o to vytřískat z nich humor za každou cenu. Zápletka by nemusela být až tak špatná, kdyby ji dostal do rukou někdo opravdu schopný. Mé obavy, že tenhle film není pro mě, se tedy naplnily a dávám celkem milosrdné 2 hvězdičky. (HD, orig.) ()

dj-chrosto

Jedna z najlepsich komedii, ktore som za poslednych niekolko rokov videl, avsak kazdy dalsim pozretim je otravnejsia a otravnejsia... btw, Bluntman, absolutne netusim, co si to tam popisal... pis ako clovek preboha xD ()

Eraserhead

Jak asi musely vypadat ostatní komedie roku 2009, když v téhle vysoce ceněnné "komedii roku" je humoru tak na 2-3 uchechtnutí?! ()

DavidS.

Pánské rozlučky se svobodou nebudou už asi to, co dříve, protože po zhlédnutí The Hangover pojme ženská část publika k těmto rituálním akcím mnohem větší nedůvěru, než tomu bylo v minulosti :) Doposud jsme tu my, chlapi nad třicet, měli jen Bokovku a v záplavě podobných filmů pro ženy byli vysloveně handicapovaní...Ovšem až do chvíle, kdy Todd Phillips, který od Road Tripu vyspěl, poslal tuhle herecky skvělou a víceméně sympatickou sestavou na jejich životní mejdan... Musím přiznat, že celý film jsem jednotlivé aktéry chápal, vědomě mnohokrát pokyvoval hlavou, potutelně se usmíval, oceňoval dramaturgickou skladbu jejich "rozpomínání se", ale bohužel jsem neměl pocit nějaké opravdu vyjímečné komediální jízdy...70% ()

Losik

Snad nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděl. Naprosto skvěle podaný příběh, všude samé překvapení, napínavé a hlavně neskutečná prd... Věci, které by vás ani nenapadly se tu dějí na dením pořádku. Mike Tyson, tygr, policejní auto, rozhodně ne heterosexuální vietnamec, závěrečné fotky.... V neposlední řadě celý film doprovází super hudba. Vše letí jak o závod a nemáte ani chvilku na oddech 100,1 % ()

BluT

Konec byl nejvíc dobrej, skoro jsem tomu chtěl dát pět. Fakt. Ale chvílema to bylo, hm, moc stejný jako Hele vole, kde mám káru?. A jinak to byl poměrně standardní ničim nepřekvapující film. P.S. Myslim, že Hangover je celkem přeceňovanej a po úvaze snižuju hodnocení na tři hvězdy. ()

Dargel

Naprosto výborný snímek, který má téma, které je znázorněno v mnoha filmech, ale tady je to "rozebrané" až do morku kosti. Jak udělat rozlučku se svobodou a jak uspořádat pařbu, kterou nikdy nezapomenete.. Skvěle vymyšlené vtípky a nápady. Pobavil sem se a nabral tu atmosféru filmu. Nechtěl sem aby to skončilo, protože to mělo spád a pořád bylo na co se dívat. Po konci filmu sem měl náladu hned jít taky tak pařit :D Oceňuji taky to, že nešlo jen o zběsilé ukázky toho, jak se dá dovádět nejen ve Vegas, ale "příběh" se příjemně vyvíjel a byl prošpikovaný sťavnatými scénkami, takže celkové "do zlatova" upečené dílo působí výborným dojmem. Byla to pařba. ()

Benedygtus

Sileny, ale dlouho jsem se takhle nezasmal...jednu hvezdicku ubiram za to, ze to mistama bylo az moc pritazeny za vlasy, ale doporucuji to zhlednout! ()

Kanibal

Zase se nám jednou někdo dokázal oprostit od klišé "fekálních" komedií - Hangover by nebyl ani v rukách režisérů Prciček a podobných filmů vyloženě teenage fekální komedií, ale zcela jistě by mu chyběla řemeslná kvalita, originalita a precizně dávkovaný humor. ()

martinez.

Hodně, ale opravdu hodně přehypovaná věc těžící hlavně ze svého vysokého rozpočtu (na poměry komedií). Neukázat samotnou akci, ale její následky, to je fajn nápad, ale tvůrci nemají nápady na provedení tohoto nápadu (omg), a proto jsem byl svědkem určitě ne vtipné a spíš trapné než normální komedie. Bradley Cooper je sympaťák, video u Mike Tysona je velice vtipné a k pařbám mám kladný vztah, no to je tak všechno, co mě na tomhle potěšilo. ()

casioa....

Celkom som sa zabavil :-) no dúfam, že sa to nezvrhne smerom, že budeme mať každý rok "Pařbu" z nejakého iného mesta okolo zemegule. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)