Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Ivoshek

Výborná skoro dospělácká post-opilecká jízda. Trochu mi to připomíná Memento. :-) Závěrečné titulky rozhodně stojí za to a smál jsem se u nich skoro nejvíc z celýho filmu. ()

eraserhead666

No, zas taková bomba, jak jsem o tom čítal a slýchal, a jak by napovídalo zdejší podle mě dost nadhodnocené hodnocení, to zase nebyla. Pár dobrých fórků prošpikovaných mnohdy nehumornými až trapnými pokusy o humor. Potěšil tlustý Ježíš a Heather Graham. Jen tak tak, s odřenýma ušima slaboulinký nadprůměr. ()

GigaPudding

Tahleta pařba byla docela těžce pohodová a všechno to šlapalo bez nějakých větších záseků nebo zbytečností. Výběr obsazení a zpracování postav bylo velmi sympatické a to zvlášť pokud jde o Phila, protože Bradley Cooper je sympaťák :) a příhody během pátrání po událostech předchozího večera byly správně ujeté, ale zároveň ne nějak absurdním nebo trapným způsobem, takže to ve výsledku působilo velmi příjemně, i když to pro mě osobně bylo tak nějak cizí. Pařba ve Vegas je totiž film pro lidi, kteří se v tom najdou, ale mě se ještě nikdy nestalo, že bych se vyřídila až takovým způsobem, takže právě proto dáme jenom čtyři hvězdičky, protože prostě to ke mě neproniklo tak jak kdybych snad něco podobného nedejbože zažila taky, protože i když jsem se probrala a nevěděla kde jsem, tak jsem si aspoň vzpomněla :). Každopádně ve filmu bylo plno férových a přísných hlášek a scének a to nejenom kvůli Zachovi Galifianakisovi a jeho postavě Alana, která byla úplně na hlavu a hlavně to bylo docela i originální a působilo to mezi ostatníma komediema docela svěžím dojmem, takže za poslední roky docela určitě jedna z nejlepších komedií. ()

Kailo

Tohle je naprosto bez vyjímek nejlepší komedie tohoto roku! Sympatická třetice - čtveřice - pětice (vyberte si?), laciný příběh, který je tak dokonale okořen, že je prostě úžasný. 90% [HD] ()

SOLOM.

Pomalu začínám přicházet komediím (žánru) na chuť. Nikdy není na škodu si tu a tam odskočit od svého oblíbeného hororového žánru k něčemu jinému a trochu si okysličit hlavu. Podobnou rozlučku se svobodou bych sice sám prožít asi nechtěl, ale jinak jsem se solidně pobavil. Herci pro mne byli docela velkou neznámou, ale zvládli to obstojně. Některé situace se mi asi navždy vryjí do paměti – viz policejní výslech, nebo závěrečné fotky. Ačkoliv samotná myšlenka není zrovna dvakrát originální, tak vetší porce „fekálního- úchylného“ humoru nikomu neuškodí. Jen tak dál a už se těším na druhý díl. ()

Thomick

Ani omylem to neni tak skvělý, jak se (nejen) v mym okolí traduje. Po Lebowskim další "kultovní" komedie, která mě jaksi minula. U mě Phillips jedině potvrdil svuj status naprosto průměrnýho režiséra žánru, sorry. ()

claudel

Dát si během jednoho večera francouzský pubertální hit Les beaux gosses a následně Pařbu ve Vegas znamená strávit několik hodin smíchem, chechtáním a odlehčenou náladou. Sázka na neznámé herce v hlavních rolích, z nichž nejméně neznámý je zlosyn z Nesvatbových Bradley Cooper, přináší ovoce. Malé role Heather Graham a Mika Tysona děj ještě správně okoření. Téma Las Vegas a loučení se svobodou už bylo nesčetněkrát zpracováno, ale málokdy takhle vydařeně. Dobré komedie "nevymřely"! ()

ARI50

První pařba kterou asi nikdo nečekal že takhle zábavně osloví no a ne jen u jedné scény tyhle rozlučky jsou nejlepší. ()

kajda.l

Tady prej měly být hlášky či co a navíc dle přebalu zapůjčeného DVD to mělo být "pekelně zábavné"? Mně ovšem po dokoukání Hangoveru naběhly jiná přídavná jména a to nevtipné, sprosté, buranské, hloupé, nechutné (Galifianakis močící do bazénu či předstíraná soulož s tygrem mě pobavit nedokáže) a aby toho nevkusu nebylo málo tak nám tam tvůrci nacpali vyvrhela Mika Tysona..žůžo. Nebýt jediné!! vtipné hlášky - "Ježiši, je jak gremlin" "Dostáváš k němu instrukce" a roztomilé kurvičky Heather Graham, tak by bylo nad mé síly podobnou "kůlovou" komedii, co teď letí dokoukat. Bohužel můj práh humoru je nasteven na trošku jiném levelu, a tyhle ubohé ožralecké výplody mě pobavit zkrátka nedokážou. Moje chyba, věděl jsem (spíš tušil) do čeho jdu. Jediná výhoda Hangoveru proč při mém hodnocení nejdu ještě níž je to, že existují ještě víc nevkusnější zhovadilosti typu "Freddyho úlet", které jinak než odpadem hodnotit v mém případě nejdou. ()

MáŠa

Tenhleten styl vyprávění, kdy se zpětně zjišťuje, co se dělo, není vůbec špatný nápad. Tomu filmu to dost pomohlo. ()

Bauer

V žádném případě se nejdná o zmedializovaný film. Vůbec jsem netušil, že nějaká komedie THE HANGOVER bude v roce 2009 v kinech. A potom bum! Vidím, že je v kinech a má neuvěřitelně vysoké hodnocení a výborné recenze. Díky tomu, že se nesnáží tento snímek na sebe upoutat nějakými reklamami, tak je mi velmi sympatický. Opravdu si na nic nehraje a přitom by mohl, jelikož je to jedna z nejlepších komedií, co jsem minimálně za posledních 5 let viděl. Není zde moc vtipných scén, že by se člověk musel smát nahlas. I když pár jich tam asi bylo. Pařba ve Vegas je jednoznačně založena na geniálních dialozích, které jsou naplněny neuvěřitelně vtipnými hláškami. Bohužel občas vulgárními hláškami, ale myslím, že pokud mají pobavit, tak se i ta vulgarita dá prominout. Příběh je jednoduchý a chytrý. Takové komediální Memento. Čtyči muži se vydavají do Las Vegas, aby se jeden z nich rozloučil se svobodou. Hodně to přeženou a druhý den si nepamatují absolutně nic a ještě ke všemu jim jeden chybí, takže nakonec jsou jen tři a hledají toho čtvrtého. SUPER!!! Mimochodem uprostřed filmu jsem začal tušit, kde by ten čtvrtý mohl být. Bradley Cooper, Ed Helm a Zach Galifianakis jako hlavní trojice nemají chybu a každý dokáže něčím zaujmout a pobavit. Když tak přemejšlím, tak jde určitě o nejlepší komedii roku 2009. Todd Phillips hold umí režírovat komedie a za tuto mu děkuji! ()

mm13

Bude to chcieť ešte jednu projekciu, po celom tom hype som bol trošku sklamaný, ale ako sa mi to rozležalo, tak si uvedomujem, že vidieť to bez prípravy, chrochním. Chrochním nad tým, ako sa s nami Todd Phillips pohráva, chrochním nad brutálnymi skopičinami, ukájam sa nad krásne nekorektným humorom, mám strach z Mikea Tysona a vôbec nie o to batoľa a z toho kde sa im ten týpek vyparil už nestíham dýchať! No nič - rekes piva, grátis pollitrovku ražnej k tomu, do programu v prehrávači "repeat" a môžeme vyraziť hoc na celú noc! ... skoro by som zabudol - v úvode znie Danzig... superfajn! ()

MeanWhile

Tak na tuto komedii reaguje více lidí spíše kladně, než záporně, ikdyž to z prvního pohledu může vypadat jinak. Do kina jsem na tento film šel jen pro to, protože jsem musel, a protože jsem si myslel že se zasměju. Dostalo se mi toho, co jsem očekával, což jsem chtěl a což jsem byl rád. Zasmál jsem se, ikdyž někdy u vtipů s až moc úchylným námětem, ale stejně měl celý film něco do sebe. Skvělá komedie na nějakou večerní párty. ()

luka4615

The Hangover se pro mě stal jednoznačně nejlepší komedií roku 2009. Příběh o 4 kamarádech, kteří vyráží do Las Vegas na rozlučku se svobodou jednoho z nich, přičemž jeden z nich se ztratí, mě bavil od začátku až do konce. Mnohdy až " absurdní situace, nečekané a vtipné gagy a trio sympaticky praštěných zachránců si zcela získalo mé sympatie a The Hangover se stal filmovou komedií na kterou se můžu dívat pořád dokola a nikdy nepřestane bavit. (Viděno v kině CineStar Jihlava) „And we're the three best friends that anyone could have!“ ()

Lucasion

Jakpak asi probíhají v Americe rozlučky se svobodou? V Las Vegas? V Las Vegas pod stolem? V Las Vegas pod stolem a v koupelně tygr? V Las Vegas pod stolem, v koupelně tygr a mimino ve skříni....? A tak dále. Jestli si tak pan režisér představuje rozlučku se svobodou či čerpá z vlastních příhod... No těžko říct. Každopádně mě Hangover dokáže místy rozesmát i po několikátém shlédnutí. Skvěle vybraní herci a neotřelé gegy. Parádně zvolené písničky. Zvraty se nabalují a neberou konce. Jojo takhle se má pařít! (85 procent) ()

Morholt

No vida. A pak že nejde udělat komedie bez záchodovýho humoru a oplzlejch narážek na sex. Pařba ve Vegas baví po celou stopáž, fórky nejsou nijak účelový a hercům jejich party sedly dokonale. Takovouhle rozlučku bych si nechal líbit, ačkoliv já si z tý svojí taky nic moc nepamatuju. Škoda že bylo málo Heather Graham, která je pořád kost a to bez ohledu na její věk. Záívěrečný fotky byly parádní. :D 85% ()

Handle

Moc jsem tomu nevěřil, ale jedná se opravdu o vtipnou podívanou, i když asi ne až zas tak vtipnou a dobrou, jako tady hodnotíte. Trochu nadhodnocený, ale rozhodně ne špatný film... i když já bych mu "červený čtvereček" prostě nepřidělil... :) Ale nejvíc mě bavil Zach Galifianakis! :) Jo a fotky na konci jsou super! :) 3,5*. ()

ScarPoul

Som neskonale prekvapený. Leto sa poriadne ešte nezačalo a už som mal možnosť vidieť druhú perfektnú komédiu. Zatiaľ čo prvá mala inteligentný a nevtieravý humor alá Jason Segel a Poul Rudd, táto - od pána Phillipsa sa môže pochváliť absurditami najrôznejšieho charakteru a dobre zvládnutými a hlavne trefnými vtipmi. Phillips je majster od fachu a žiadna z jeho komédií nie je zlá. Dokonca je to podľa mňa jediný režisér, ktorý natáča americké komédie s typickou americkosťou, ale takým spôsobom, že vás to nenaserie ani neznechutí, ale naopak sa budete pri tom kráľovsky baviť. Charaktery absolútne perfektné, snáď až na Justina Bartha, ktorý ale zase na druhú stranu nedostáva veľa priestoru, ale zase na druhú stranu taký Mike Epps sa tu tiež len mihne a jeho výstup je geniálny. Ak hľadáte komédiu na ktorej sa stopercentne pobavíte, ak ju teda budete brať ako film od niekoho kto na svet priviedol Old school a road trip, tak si to kráľovsky užijete. Pre mňa absolútne pohodový film, ktorému rovnako ako v prípade filmu I love you , man, dávam 4* len zo zvyku. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)