Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Frajer42

Ze všech stran i z řad přátel jsem slýchával obrovskou chválu a film mi byl mnohokrát doporučen. Asi jsem se však stal ústřední postavou brutální konspirace. Z toho povídání to skutečně vypadalo, že se budu řezat smíchy, ale opak byl pravdou. Nepopírám, že jsem se skutečně párkrát pousmál. Žádný erupce smíchu se však rozhodně nedostavily. Nudu bych tu však táke neskloňoval. Co se srandy týká jsem dosti náročný divák, takže existuje skutečně jen velmi málo komedií, které mě dokáží zničit. Tahle mezi ně rozhodně nepatří. * * a hurá do Bangkoku.. P.S. Oceňuji nápad, jak kvalitně využít závěrečné titulky. ()

boshke

Ničím zajímavý, a z průměru vybočující film pouze tím, že je nějak podivně nadšeně přijímán. Ano, párkrát jsem se od srdce zasmál, ale ten námět jako takový se mi nezamlouvá, ač proti alkoholovému opojení ničeho nemám. Pro mne určitě ne 80% a TOP100 nejoblíbenějších filmů... 60% ()

Kothy

Trochu zmatená komedie, ale v tom je ten účel. Proto jezdí Amíci do Las Vegas. Aby se tam ožrali, udělali bordel a druhý den si nic nepamatovali. Nic by na tom nebylo, pokud se vám den před svatbou neztratí ženich. Pak je to celkem problém. Takže parta hlavních protagonistů postupně získává jednotlivé indicie a zjišťuje, co se vlastně přec noc dělo. A dělo se toho celkem hodně. "Vytrhl jsem si zub." :D ()

Smok

Ja takéto kúsky proste zbožňujem. Ruku hore, kto ešte nemal podobné problémy, ako chlapci vo Vegas. Ja som prežil squelú zábavu na účet štyroch kámošov, jedného tigra, jedného kojenca a Mika Tysona. Film jednoznačne za plný kotol, už sa neviem dočkať ďalšieho zhliadnutia a už avízovaného druhého dielu. Abstinenti si môžu odrátať jednu, alebo dve hviezdy. ()

teutates

Tak takto som sa v kine už dlho nezasmial... Hangover nie je klasický "poňatá" komédia, ktorá ani netvorí celok a na úkor tzv. "vtipných scén" plinie čas... nie nie nie. Pařba ve Vegas je doslova masaker, ktorý som samozrejme nečakal, ale o to väčšia radosť... proste úplne prekvapenie. Štvorica sympaťákov vyráža na rozlúčku za slobodou, ktorá naberie nečakané obrátky, ale predsa len ide o "Vegas"... množstvo hlášok, vážne vtipných scén a v konečnom dôsledku 9/10. wow to bola jazda, závidím :D ()

swamp

Nač schovávat hvězdičky, když tahle taškařice si je zaslouží. :) Režisér Road tripu si trochu ujel, ale podařilo se mu tuto šílenost udržet ve správných kolejích. Já se smál od začátku do konce - jedinou výtku mám k plakátu, ten je trochu matoucí a mohl by připomínat filmy typu Baby's day out nebo Three men and a baby. ()

Dalda

Pořádná jízda s poměrně originálním příběhem. Je to pěkně zpracované a člověk se dobře pobaví. ()

Ant

Perfektní komedie, ve které i když se zrovna nevtipkuje, tak z ní přímo dýchá komediální atmosféra. Stejně chválit bych mohla i herce nebo hudbu. Pravděpodobně nejlepší komedie tohoto roku. 4,5* ()

mil@n.fanatik

Po hodnocení, co tahle komedie dostala, před nedávnem ještě vyšší než je teď jsem čekal trošku víc, ale bavit jsem se bavil po celý film. 75 % ()

Campbell

Parádní a originální komedie u který si každej dokáže dokonale odpočinout. Navíc ta ústřední trojice je naprosto dokonalá a každá má skvělej svůj vlastní příběh. Nedávám 5* jen kvůli sem tam nedotaženému vtipu. Ale jedná se fakt o parádní komedii. ()

predators

Konečně nějaká "rozumná" komedie. Nejedná se o nic pubescentního, ikdyž by tomu ona noční pařba napovídala. Tady si ale pár týpků vyrazilo do Vegas užít rozlučku se svobodou. Jedni si ji užili s tygrem, japoncem, tanečnicí a jiní se jen prostě opalovali. Ale psst, co se stalo ve Vegas, taky tam zůstane... Už se těším na další pařbu... :-) 80% ()

Slartibarkfast

Dost jsem se nasmál, ale jinak je to jen trošku nechutnější "Hele vole kde mám káru" s opravdu ubohými dialogy, ve kterých převažují vulgarismy nad informativním sdělením. Ani mi tak nevadí neznámí herci jako spíš slabší děj. Mohl jsem dát i víc, ale myslím, že zas taková pecka to není. 70% ()

nascendi

Lepšie bude tento film vnímať divák - absolvent niekoľkých žúrov, po ktorých ostala treštiaca hlava, okno veľkosti malého výkladu a obava, čo všetko odhalí rekonštrukcia vecí minulých. Na druhej strane považujem za nevýhodu, keď vám niekoľko nadšených divákov v dobrej viere priblíži najvýraznejšie momenty filmu a odstráni tak z jeho sledovania moment prekvapenia. V každom prípade je to film nakrútený pre divákov, rešpektujúci ich preferencie a neurážajúci ich vkus. Mínusom je, že nemám potrebu ho vidieť opakovane. ()

eLeR

Mne tento film teda vôbec nesadol a myslím si, že vďaka tomuto filmu mi istý čas Bradley Cooper liezol na nervy. ()

Rocky62

Možná komedie roku 2009, skvělá hudba a nepatrná dávka amerického humoru, který sice nesnáším, ale tady byl zpracován tak, že se opravdu bylo čemu smát. 80% ()

Bachy

Na pomezí tří a čtyř hvězdiček se válí poměrně zdařilá a milá komedie, která ovládla letní kina. Stejně jako u jejích hrdinů dochází k lehkému vystřízlivění a zjištění, že zase taková super bomba to nebyla. Protože ačkoliv se o jednotlivých scénách mluví relativně hodně (jestli vám nikdo dopředu nevykecal scénu s tygrem, tak vás obdivuji), mně zůstane v hlavě nejspíše jen Zach Galifianakis, na jehož další počiny se rád podívám. Ovšem rozhodně netvrdím, že Hangover nestojí za zhlédnutí, stojí a mě osobně to nalákalo i na další Phillipsovy kousky, což jsem nečekal. Ovšem přesto mnou film projel jako vlak tunelem. 7 z 10ti. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)