Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

iamek

Nejvtipnější komedie jakou jsem v životě viděl. Povedené a vtipné scénky, herecké obzasení, prostředí, Mike Tyson a tygr. Nezapomenutelné ! Nepamatuju, že bych se v kině málem počůral smíchy po celou stopáž. Uvidíme co nám přinese další díl. ()

Chrustyn

Každý společensky alespoň trochu aktivní člověk jednou zažil nějaký pořádný mejdan, po kterém následovaly nepěkné ranní následky, mezi které patří hlavně známá "opice" a otázky typu "co se sakra včera dělo?". Avšak to co zažívají při takovém ránu hrdinové této komedie je těžko uvěřitelné ale zábavné. Vytržený zub, totální "okno", živý tygr v koupelně, kojenec v kumbálu a hlavně chybějící člen výpravy, který si zde užival poslední "svobodné dny" před svatbou. Musím uznat, že jsem od této komedie čekal opravdu hodně a ikdyž jsem věděl, že se nebude jednat o "kulervoucí řachandu" očekávání skvělé zábavy bylo vysoké. O to větší je moje zklamání z výsledného filmu, který sice není špatný, jelikož skrývá originální nápady, povedené, vtipně absurdní situace a herecky je bezchybný ale prostě jsem asi čekal moc a občas se mi zdálo, že na další povedenou situaci nebo vtip čekám až moc dlouho. Rozhodně film ale stojí za vidění, protože takto (v rámci žánru) opravdově vypadajících komedií o situacích, do kterých se může dostat i normální člověk (nepočítám krádež tygra Miku Tysonovi ani nahatýho asiata v kufru) je pomálu a proto každý takový svěží kousek potěší. ()

klerik

Napriek tomu, že to nie je nijako zásadný film, je to veľmi príjemné a zábavné. Pohodovka, ktorá ťaží predovšetkým z toho, že scenár svoje nápady hneď po prvom použití zahodí a vyhýba sa tak zbytočnosti či akejkoľvek nude. Je to akoby sa chlapíci z napr. FANBOYS alebo SUPERBAD rozhodli po rokoch žúrovať... ()

mcb

Vo štvorici po opici. Přesný popisek od našich sousedů sedí víc než dobře. Každý z nás určitě zažil něco trochu podobného jako ústřední kvartet. Ráno s vygumovanou a pořádně "protřepanou" hlavou, alkoholový opar všude kolem vás a pomalé rozvzpomínání na předchozí noc. Toť hrubý náčrt děje. Kdo si myslí, že se dá s podobným námětem vytěžit jen ultrahloupá teenagerovská taškařice, je na omylu. Pařbu ve Vegas můžeme klidně beze studu označit za chytrou, promyšlenou a především velmi trefnou komedii (zároveň noirovku jako řemen), která je blízká každému, kdo alespoň mírně jednou pocítil, co je to kocovina. Philips útočí na slabá místa a dává divákovi takřka přičichnou k alkoholu. Nejedná se však o nějakou prvoplánovou záležitost, která musí jednoznačně umět rozesmát. Svým celkovým tempem se jedná spíše o zábavný film "ze života" než něco, co vyvolává hlasitý smích. Zkrátka příjemná a nadmíru povedená stominutovka - k dispozici tu máme nové komediální trio herců, výborný soundtrack a přemíru vtipných momentů, které dochází až do absolutoria, co se alkoholu týče. A nakonec dojde i na romantiku. Komedie roku. ()

váca

Za poslední léta jedna z nejlepších komedií, u které se ani na vteřinu nebudete nudit a zároveň budete objevovat to, co se může stát snad jenom ve Vegas. Skvělé herecké výkony a sranda k popukání..:-)...Myslím, že každý se v tomto filmu pozná, pokud tedy pije alkohol..:-)) ()

heyda

No konečně. Název filmu vybízí sice k zaškatulkování mezi americké hloupé komedie, ale nestalo se. Díky Bohu :-) No možná to nebude Bohem, ale jen skvělým nápadem, který Todd Phillips dostal na plátna. Tenhle film je svým způsobem tak jednoduchý, až je krásný. Chlapi jedou do Vegas s kámošem Dougem, aby se rozloučil před svatbou se svobodou. Jednoduché, viďte! Film vám prozrazovat nebudu, ale můžu vám říct, že jde konečně o originální komedii se skvělým soundtrackem a neméně zdařilými hereckými výkony. 4 a půl hvězdičky :-) ()

Stanislaus

Asi jsem čekal něco víc od výherce Zlatého Glóbu, jinak si to nedokážu vysvětlit. Nápad je vcelku originální a mohlo jít o super biják. Místy to však sklouzávalo z dráhy a chvílemi to jelo spíš škarpou než po silnici. Na druhou stranu - má to být komedie a já jsem se místy i celkem nasmál - 65%. ()

mat.ilda

Takže jsem se malou zajížďkou přemístila z Bangkoku do Vegas a musím znovu litovat ztraceného času, utopeného ve snůšce trapností, které zjevná většina vnímá jako zábavu - jestli oni v kině ke vstupence nepřidávali panáka Jägermeistera... Každopádně české názvy filmů, začínajících slovem pařba, budou pro mě do budoucna varovným vykřičníkem, hned po jménu Todd Phillips. ()

jojinecko

:))) Poriadna jazda, pobavil som sa ako už dlho nie... Ešte, že moja "rozlúčka so slobodou" bola striedmejšia a zuby ostali všetky:) ()

honajz

Na Old School to nemá, ale je to pořád inteligentní film skutečně pro chlapy. Ne jako "buzerantský" Kámoš k pohledání. Sice pár fekálních vtípků mi trochu vadilo, ale naštěstí jich bylo málo a nepřebily obsah a formu. Scénář je hodně chytře napsaný! Klobouk dolů. ()

Jinny

Ze začátku mě štvalo sledovat, jak ta podivná čtveřice rychle zmizí do Vegas (města, které představuje všechno, co na Americe nesnášíte), aby si ženich "naposledy" užil. Vyvíjelo se to jako superšovinistická komedie s vtipy o tělních tekutinách. Leč naštěstí se vše začalo vyvíjet správným směrem. Dokonce ani ženské postavy nejsou jenom "na zasunutí", i když pořád pouze jednorozměrné (milá striptérka, trpělivá nevěsta, uječená mrcha). Phillipsovi Starsky a Hutch se zkrátka na tuhle pařbu pořád dívají z opravdu velké výšky. ()

Roman.Ticka

Mám ráda vtip a akci a obojího se mi dostalo, tak nač kritizovat, ať jsem žena nebo abstinent nebo mám v sobě kus chlapa.;-o Byla to od počátku do konce pořádná jízda, pretty boy, bad boy, děti, stíhačky, černý Doug, bílý Doug, zvířátka a dokonce fanda Philla Collinse velký Mike se svým plyšákem. Scény s vícekrálem džungle patřily k nejlepším, pak ty o (ne)ženění a vůbec celé to hledání ztraceného kámoše a štěstí v neštěstí. Come on guys, snad nejste ve stavu, kdy umíráte minutu po minutě?! Škoda, že se nemůžu nikdy oženit, takovou pařbu bych si nechala rozhodně líbit, perfekt! Jednoznačně nejlepším pařičem byl dentista. Doporučuji povinně všem, kterým odpadla povinná vojenská služba. Všimli jste si v závěru, jak nám klucííí dospěli? Já teda jo. :-) ()

TheEvilTwin

Skvělá, ujetá, šílená a humorem napěchovaná feel good komedie, která má ty správné postavy, spoustu nekorektního humoru i slušnou filmovou kvalitu na svém pozadí. V rámci žánru jde rozhodně o jednu z těch lepších road movie komedií. Pan Chow je pak jednoznačná třešnička na celém filmu:D ()

anderson

Podľa tunajších oslavných hodnotení som čakal ďalšie dusenie sa od smiechu. Navyše STARSKY&HUTCH je takmer dokonalá komédia v tomto modernom oplzlom marazme fekálnych "džoukov". A PHILLIPS naozaj - až na niekoľko "fuckov" - dokázal udržať tento film v medziach slušnosti. Bohužiaľ vo výsledku ide len o úsmevnú a o niečo inteligentnejšiu variáciu na VERY BAD THINGS. Nápadov celá kopa, ale že by ich kombinácia u mňa spôsobila po skončení projekcie únavu od neustáleho osviežujúceho smiechu, tak to ani omylom. A ako im cez cenzorov dokázalo prejsť to "zosmiešnenie" toho batoľaťa, tak to nechápem. (3.7.2009) ()

HellFire

Spoileroidní komentář. Komedie je to sice nadmíru povedená, ale nedá mi to abych si nerýpnul. Kdo dá 80k za chlápka s pytlem na hlavě, aniž by se přesvědčil, jestli je to ta pravá osoba? ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)