Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Hansolo35 odpad!

81%?!!! Tahle totální píčovina plná fekálního humoru, nechutností a ohyzdného zadku podivné, chlupaté bytosti jménem Zach Gafilianakis? Nic horšího a méně vtipného jsem už dlouho neviděl. Čekal jsem, kdy ten vtip přijde a přišly jenom titulky. Zaplaťbůh! ()

Mylan_ek

Pařba ve Vegas- Tento film mě překvapil je to úplně něco jiného než co tu bylo doposud.Líbí se mi originální nápad s amnesii a pařbou předchozí díl.Každá postava hraje určitou roli a dodává filmu šmrnc. Člověk si řekne že ho nic nepřekvapí a každá scéna dává přesný opak samozřejmě v pozitivním slova smyslu.Nápad se svatbou a ztraceným kámošem, to je přesně to na co jsme celé roky čekali.Film doporučuji všem co se rádi zasmějí a mají rádi film s dějem a základem a tento film nabídne opravdu všechno. ()

Tucne.prasa odpad!

Fekál. To už skutočne dnes nikto nevie natočiť komédiu, ktorá by bola nielen vtipná, ale aj slušná? Kam sa stratil inteligentný, láskavý humor? Hodnotenie tohto filmu 81% je hrozné a najmä smutné. Hovorí totiž o tom, že tá tuposť a vulgarita už väčšine nevadí. A že sa vlastne už stala normou. ()

SLPHR

Komedie, která se rozhodně nebere vážně. Což je dobře a vtipy jsou často i vtipné. Bohužel námět není moc originální a podobných filmu je spousta. Pravdou je, že tento patří k těm zdařilejším kouskům. ()

K1K0

Veľmi dobrá komédia aj ked na to moc nie som, ale pri tomto sa vždy zasmejem. Štvorica chlapov kotrý odchádzaju spolu do Vegas si užiť "Dougovú" svadobnú jazdu, však nerátaju s tým že sa to na ich ceste trošku zkomplikuje. Ako tu už niekto spomenul neoriginálny námet filmu no však na druhej stránke pre veľa ľudí dosť skutočné a pravdivé. Nočný život ktorý mnohých ľudí osloví v podaní rozlučky zo slobodou je pecková kombinácia. ()

KatePolas777

Naprosto geniální a bláznivá komedie, která je podle mého o to vtipnější, že je dost reálná na to, aby se stala v reálném životě. Film krásně odsejpá, jestli máte chuť se pobavit na něčem ztřeštěném, tohle je ta správná volba. ()

Lukango

Po tomhle filmu budu mít ještě kocovinku, ale pozitivní kocovinku. I když film, podle mě, ze začátku působil jako průměrnejší komedie s vtipy, které působily spíše tragikomicky než vtipně. Avšak toto mínění jsem změnil cca po 10 minutách sledování filmu. Příběh je jednoduchý, ale prostě reálnej, člověk se vzbudí po party, nic si nepamatuje a musí zachraňovat co během party řekl nebo udělal. Teď už ale spíše techničtěji k filmu. No, tak to vypadá, že k tomu nemám moc co říct. Kamera ani střih nijak převratná, jenže proč by taky měla být. To hlavní, kromě příběhu, odvádí herci, mezi kterými perfektně funguje chemie a člověk je bere jako fajn týpky. Humor tu funguje na jedničku, především nechápavý, ale účiný Zach Galifianakis, který filmu přidává samostatnou hvězdičku. Celkově se jedná o skvělou komedii, která sice je někdy too much, ale na pobavení rozhodně stačí a ještě něco přidá. A jestli bych měl vybrat 100 nejlepších komedií, tak Pařbu ve Vegas nesmím zapomenout. Známka: 7,5/10 ()

Korpy22

Vtipná KOMEDIE. Ano tohle je jeden z malá film který se jako komedie popsat dá. Můžeme zde totiž sledovat příběh party můžu, který vypadá tak nereálné, až věřím, že se někomu stal. Situace jsou vtipné, herci jsou přesvědčiví. Film utíká, já jsem smál. ()

G.Bookwrom odpad!

Hloupoučký film s debilně se chovajícími postavami a vulgární dětinskou konverzací - prostě klasický americký filmový humor. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)