Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

David1587

Téhle trojici chlapíků se povedlo mě úplně vtáhnout do příběhu. Byl jsem tam s nimi. Phillips z toho neudělal "jen" komedii.. Ale také celkem dost napínavý film. Když už jsem si myslel, že bude konečně klid a je všechno vyřešené, ještě dvojnásobně víc se to podělalo. A má to super scénu nakonec. Fakt jsem se bavil. ()

HebiSachiko

Cestovanie, sloboda .. problém :D Klasika, vždy sa niečo pokazí, ale originálny nápad sa cení. A môžem povedať, že toto bol rozhodne originálny nápad! Rozlúčka so slobodou vo Vegas, počas ktorej sa stratí ženích a nikto si nepamätá, čo sa stalo. Neviem, či mám dodávať ďalšie super detaily z filmu, ale stačí si ten film pozrieť a každý pochopí :) ()

annifrith

Bylo to ze života a o životě. Některé komentáře mi připadají jako by snad někteří film ani neviděli. Jejich škoda. ()

palailogos

Těžkej nářez. Začátek byl mrazivě známej a odzbrojující. Spousta gagů je vynikajících a mě bolelo přesně v těch místech, za který se hrdinové sem tam drželi. A ksichty a postupně gradující překvápka - nahatej asiat v kufru, svatební kaple a nakonec i fotodokumentace - jo, to bylo vono. Je pravda, že konec byl typickoamerckolimonádovněpolofeminstickodebilní. A proto ty čtyři hvězdy. Už jsem to viděl podruhý, ale vtip a náboj zůstaly. Takže to klidně dám i potřetí. Sranda zůstává ()

LordLaser

Táto komédia sa stala ikonou v roku premietania a ešte pár rokov potom, kedy sa odštartovala celá trilógia a táto éra sa nezaobišla bez toho, aby všade možne sa Vás známi nepýtali, či ste tento film videli(v rámci filmových maniakov). Po prezretí... nie je to nejaké terno, ale aby som len nekritizoval. Pre niekoho kto videl ešte málo komédii sa určite dosť nasmeje. ()

Venum

Skvely film, jednoduchy pribeh s extremnim provedenim, a jak obsadili mista, to je genialita, vsechno propracovane, vymyslene tak ze se nudit nebudete. "Vegas baby" .. Ps: opravdu nechapu hodnoceni uzivatelky "KevSpa" snad nejsi nastvana kvuli tomu ze by se takhle tvuj muz mohl take bavit , amen ()

Privatejoker

Film by měl mít duši, ale tento jí absolutně postrádá. Předvídatelné zápletky, nesympatičtí herci a nepříliš vtipné scény. Komedie Pařba ve Vegas je takovým zrcadlem současné společnosti a kinematografie. Obě dvě směřují k myšlence být průměrný. Proboha proč? Už se proberte život není jen každodenní konzum. Chce to změnu, něco nového ne jen chlast. Co takhle trip na LSD :D? Pařbu ve Vegas jsem zhlédl jen z důvodu, že se o ní baví většina známých. Většina by si měla rozšířit obzory i mimo sféru filmů all american. Mnohem lepší a promyšlenější film s tématem "pařby ve Vegas" je určitě Fear and Loathing in Las Vegas. ()

j1c2

Tato komedie se mi velmi hodila do nálady upracovanosti, kdy jsem potřebovala vyčistit hlavu úplně odlišnou zábavou...bavila jsem se od začátku do konce, čekala jsem americkou romantickou komedii a vylíhlo se úplně něco jiného. Moc fajn. ()

ferdomravec

Primitivne, nevkusne, nerealne, nechutne .... bla bla bla. Je to pecka. Nasmial som sa velmi vela. Ti ktori pri mojich prvych 4 slovach kyvali hlavou z hora dole nnech sa idu pozriet co robia buduca inteligencia , buduci JUDr, MUDr, Ing a Mgr po nociach na intrakoch. Ked sa ku nim pridate, pochopite a budete mat 5hviezdickovy zazitok ako pri tomto filme. Ked sa nestotoznite a date si 2dcl minerakly bude to pre vas odpad. U mna ten isty komentar aj pre druhy diel. ()

smajki

Na to, že jsem o tomhle dílku často slýchal, že se jedná o jednu z nejlepších road movie komedií, mi film přišel dost slabý. Možná je to má chyba a nechal jsem se jako slepá ovce nalákat hlubokými poklonami mého okolí na adresu téhle blbinky, a tak jsem měl velká očekávání, ale celé mi to přišlo moc křečovité. Realizační tým se snažil vyhnat všechny možné i nemožné situace do maximální absurdity, aby nám ukázal, co vlastně všichni každý víkend prožíváme a chtěl na tuto notu hrát, u mě ale neuspěl. Až na pár světlých vtipných okamžiků je to celkem nuda a tady jako nikde jinde platí osvědčené "někdy méně znamená více". Hodně porozmýšlím, jestli půjdu do dvojky. ()

Tanki

KU*VA, NA TOHO TYGRA POŘÁD ZAPOMÍNÁM! Co si budeme nalhávat, tenhle film není zrovna inteligentní a spousta vtipů je vyloženě nevkusných... Ale komu na tom záleží?! Film šlape skvěle, má to koule, má to nápad, má to potenciál stát se jednou z mých nejoblíbenějších komedií! ()

WillDormer

Ultimátní námrd a srdcovka pro každého kaliče, pro kterýho jsou tyhle stavy důvěrně známé! Ženy a sráči co se nikdy pořádně nevyndali tohle nikdy nepochopí. ()

prasjanko

Nezasmial som sa ani raz. Nie že by to nejako zvlášť bolelo, nemal som problém to dopozerať do konca, len som sa niekde v polke filmu vzdal nádeje, že sa pri tom zasmejem. Možno som sa len zle vyspal, možno vstal ráno zlou nohou, možno som prežil príliš veľa kocovín vo svojom krátkom živote, ktohovie. Asi mi alkohol silno poškodil presne tú časť mozgu, kde je ukrytý zmysel pre humor, pretože som nebol ani schopný identifikovať miesta, kde sa treba smiať a nejaký ten seriálový smiech zo záznamu by mi určite bodol. Škoda. Ale celkovo mám v poslednej dobe dojem, že ma dokáže rozosmiať čím ďalej tým menej vecí. ()

tompolicky

Skvělá crazy komedie, plná akce, velmi vtipných scének a dobrých herců. V podstatě v desáté minutě nastaví tempo rychlých a živých scének, gagů a originálních frků a nepoleví dokonce, kde naservíruje společně se závěrečnými titulky i crazy-fotoalbum ze zapomenuté pařby. Dobrý scénář a tempíčko, kterým komedie disponuje, nenechá diváka vychladnout a dá zabrat nejednou i jeho bránici. Mike Tyson se sice jen mihne o to víc překvapí a pobaví. Víc takových komedií, skvěle jsem se bavil. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)