Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

Hromino

Za první sérii bych dal s přimhouřenýma očima 3*, nicméně u zbylých dvou sérií nebylo pochyb o jasným odpadu... ()

Beckett51

Jsem ovce. Vladkovo hlášky jako "Já nic, já buzerant." , "Žijme všichni podle ní a budeme všichni točit pič.ou kolem tyči.", "Omlouvám se, ale já už mám meteorit v hlavě.", "Prosimtě, já si kleknu jenom prosímtě už nemluv!" jsou prostě legendarní a hádky s Reginou, Zvěřinou, slovákem jehož jméno si již nepamatuji a Thomasem spolu s jeho emočníma výlevama způsobenýma traumatem z dětství sou scény nezapomenutelné. "Běžte pryč vám říkám! Vy mě neznáte, nemluvte teď na mě!" ()

hippyman

jo, ta první vila přinesla pár nezapomenutelných hlášek a témat na rozhovor v hospodě, takže 30%ní uznání aspoň za to... ale už nikdy víc... ()

Stegr

40% - Hlavně první série byla koukatelná díky nezapomenutelným týpkům jako byl Zvěřina, Jindra nebo Vladko. Další série stály za prd a po pár dílech jsem je přestal sledovat... ()

salahadin odpad!

Nejstupidnější a nejpokleslejší dno televizní "zábavy", voyeurismus je jedna z nejhloupějších úchylek, tenhle pořad dělá z lidí-diváků debilní stádo voyeurů a z této úchylky dobrý byznys. Až mě čelist klesá, když vidím, jak to lidi umí zmanipulovat. Když se jeden z těch chudáků z vily objeví na veřejnosti, mám pocit podle reakcí lidí, jakoby tam stál člověk, co něco dokázal, ale vidím totální nuly. Zkažený pořad, který smrdí lidskou hloupostí, sorry. Tohle nemá obdoby. ()

Pilda17

1.série díky Vladkovi, který to uměl rozjet výborná. 2. série o ničem čistý odpad, 3.série to samé o ničem. 4.série opět s Vladkem a zase se na to dá koukat díky jeho výlevům a hlavně hádkám, které jsou snad ještě daleko lepší než v první sérii. ()

GilEstel

Petr Zvěřina z Václaváku, jeho kámoš Hanz (stíhaný policií), striptérka Regina, mimoň Jindra, horník Emil (chce vyhrát 14mega a stále o tom mluví), slizák Michal, přihlouplá Monica, ještě přihlouplejší naivní Kačenka a jako hlavní hvězda nade všemi emocionálně labilní přecitlivělý teplouš Vlado. Takovou sestavu by chtěla do vily každá televize. Šťastná ruka prvního pokusu. První řada Vyvolených byla nesrovnatelně lepší než konkurenční Big Brother. Nic na tom nezkazila ani resuscitovaná Pergnerová, která se potřebovala trochu uklidnit, aby jí nesebrali děcko. Zároveň měla skvělou šanci vydělat si na další dávku pervitinu. Nova dostala náležitě na prdel a patřilo jí to. I přes nečekaný úspěch první řady se ukázalo, že tento formát pořadu u nás nemá šanci přežít. Českého diváka si ochočil jen na rok, což je ve srovnání se Superstar, Talentmanií, X-Faktorem atd. slabý odvar. Jsem rád, že jsem to absolvoval, bylo to místy zajímavý, ale už nikdy víc. Hloupá infantilní zábava. První řada 3*, zbytek odpad! ()

S.Quentin QUALE

První série ano, dokonce jsem se na to i občas díval, protože to byl nový koncept u nás. Po zjištění, že podobné pořady jsou jen účelovou reklamou na demenci českého národa, jejíž míra v posledních letech směle šplhá k výšinám, jsem na podobné vodotrysky stupidity zanevřel, takže nemohu jinak, než vyodpadovat s nadávkami všechny možné variace a pokračování. Pusťte to svým děckám, vyrostou vám z nich pracanti, poctivci, slušní lidé a výkvět národa....První série 50%, zbytek nechť skončí v kinematografickém kanále. ()

DJ Obelix

Čtyřhvězdičkové hodnocení mi tu visí už nějakou dobu, ale komentář jsem se odhodlal napsat až po zhlédnutí náhodného dílů naprosto otřesného Hotelu Paradise. VyVolení byla špička a i když byly následující dvě řady slabší, pořád byly minimálně o 5 tříd lepší než cokoliv, co přišlo po nich. ()

InJo

Fenomén, o kterém by se dala napsat diplomka. Na jedné straně téměř dokonalá studie primitivismu ubohých nafoukaných maloměšťáků (čest těm pár výjimkám, které si na nic nehrály a chovali se jako... obyčejní lidé), kterým se prostřednictvím účinkování 've vile' splnil sen - zviditelnit se a být pravidelně v televizi v hlavním vysílacím čase a na titulních stránkách bulvárních plátků. Na druhé straně ovšem stojí fakt, že je to stále jen a pouze monstrózní komerční shit, kterému jde v podstatě jen o peníze (viz posílání tun sms na podporu svým "favoritům") a koláče sledovanosti (jak také jinak, že). Některé (vyhrocené) momenty exkluzivní a pomalu nezapomenutelné, bohužel ale také spousta vaty, nebetyčné protahování každé série, patos (někdy ale docela funkční!) a moře dalších (drobnějších) výtek. Pozoruhodné... ()

Sonnery

Vždycky, když už jsem si myslel, že není většího zouflace nežli mě, tak jsem zapnul bednu a k mému škodolibému potěšení jsem spatřil něco přes jedenáct naprosto devastujícím způsobem psychicky narušených jedinců. Tato hrska dokonalých tragédů mě okamžitě zvedla sebevědomí. Navíc si myslím, že to byla docela prdel. Dívat se na Vladka, jak si stříhá vlasy a řvě přitom víc než celá Británie v období úmrtí pricezny Diany je zážitek na celý život a jsem rád, že jsem mohl být přítomen této pamětihodné události. ()

Rembrant odpad!

Další trapná reality show, která si vzala za cíl udělat z lidí naprosté idioty, ale co by člověk neudělal pro peníze že? ()

Frajer42

První sérii jsem úplně hltal. To víte, bylo to něco nového. Nevynechal jsem v TV jediný díl. Netuším, kolik bylo sérií mezi tou první a tou letošní, protože mi to poněkud uniklo. Pořad je spíše Vladkova šou, než cokoli jiného. Vladeček je senzační loutkář, který moc dobře ví s kým by se měl přátelit, kdy na koho zvýšit hlas a kdy se s kým udobřit. Vítězství v první sérii si zasloužil a nedovedu si představit co by se muselo stát, aby nevyhrál i letos. Nostalgie je svině, a proto nejdu s hodnocení úplně nízko. Vážně mě příliš nebaví koukat na skupinku nezajímavých lidí, kteří sedí na terásce, pijí alkohol a povídají si. Věřím však, že se štáb opět rozjede a začne pořádně manipulovat s postavičkami, aby se už konečně začalo něco dít. 2* ()

Kothy

Bohužel jsem to kdysi sledoval. Vladko to zabíjel. Ale pořád lepší než Big Brother... "Já jsem Petr Zvěřina z Václaváku. Já jsem sem nepřijel na babetě!" :D ()

MikeCool

TV-pořad (Reality show). Jediná "pozitivní" věc na této patlanině je VLADKO!!! | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) | ()

Spinosaurus

Před X lety zahájila Prima velice úspěšnou reality show (první řadu!!!) Vyvolení. Pro české diváky to bylo něco nového, a proto byl úspěch zaručen. Dalším bodem úspěchu byly zajímavé charaktery (teplouš, cikán, týpek, kriminálník, sprosťák, píča, hysterka atd.). Jak už to však bývá zvykem, téměř ihned začala Nova parazitovat. ()