Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

zipper111 odpad!

Stydim se i za to, že to tu hodnotim!..a včera jsme potkal toho jednoho...Emila...ani bych ho nepoznal nebejt pohotovosti slečny vedle mě...těch lidí je mi vlastně docela líto. ()

blackrain

Na koho si vzpomenu? No přece na Vladka a Petra Zvěřinu z Václaváku. Další přehlídka bláznů. Lepší než Velký Bratr. ()

gogos

První řada byla výborná. Nezapomenutelné postavy, hlášky a situace. Tu jsem opravdu sledoval s nadšením každý den. Ale od dvojky to stojí za houby... ()

K.I.N.G. odpad!

Od dob, kdy vznikla kamera nebylo natočeno nic horšího !!!! Toto myslím naprosto vážně, že je to to nejhorší, co jsem ve všech svých životech viděl!!! ()

Dr. Hawkeye odpad!

Už po čtvrté je tu absolutní peklo. Děkuji, stačilo mi pár (desítek) minut hysterického řvaní a trojčení šíleného Vladka a utíkám od televize... ()

L_O_U_S

Reality show podobného charakteru jsou sice zvráceným, ale v případě VYVOLENÝCH i neskutečně zábavným fenoménem. Tu a tam jsem sledoval první řadu, další tři už prakticky vůbec. Ve vile se sešla neskutečná sebranka, která svými vzájemnými konflikty, pramenícími z odlišných charakterů a dlouhodobého pobytu na takovém místě, eskapádami a hláškami bavila republiku. Když se na scéně objevil arogantní Petr Zvěřina se svými monology, hrnuly se slzy smíchu do očí. "Já nejsem opravdu nějakej, vole, přizdisráč odněkad, vole, z Vidlákova, vole, já jsem Petr Zvěřina, vole, z Václaváku, vole, a to si tady musej ty lidi uvědomit. A jestli si to neuvědomujou, tak jim předvedu venku takovej kolotoč, že se z toho poserou a jejich děti se z toho taky poserou. A jestli voni si myslej, ty vole, že si za peníze koupěj nějakou vochranku, kravskou píču si koupěj vochranku, kravskou píču ti řikám." (406.) ()

Colonist odpad!

Ať si říká kdo chce co chce, tohle byla příšernost už od první řady. Parta exotů, kteří opravdu nepatří k elitě národa, se jen povaluje v baráku, nádává, chlastá, kouří, souloží a nakonec si za to ještě jeden z nich odnese velké peníze (a ještě díky vůli lidí, ne že by pro to ten dotyčný udělal něco sám). Někomu možná tato jednoduchá a primitivní podívaná na lidskou zoo s neuvěřitelnými exempláři na pobavení stačila, ale mně se z toho chtělo zvracet. Díky VV a BB jsem si vypěstoval nenávist k tomuto žánru. Až teprve "The Amazing Race" mi dokázal, že může existovat chytrá reality show, kde si soutěžící ty prachy doopravdy zaslouží. ()

willow666

Klidně si na to nadávejte, ale já, divák ČT2, jsem se na celou první sérii dívala se zájmem a nemám důvod se tvářit, že ne. ()

Cafú

1, nechápu, co to dělá ve filmové databázi... 2, nechápu, proč je to nazýváno "reality show", když tento pořad (soutěž) jasně prosazuje REALITU HRY na úkor KAŽDODENNÍ REALITY, v které žijeme... 3, nechápu účastníky soutěže a jejich počínání... 4, nechápu lidi, kteří se na to dokážou koukat ()

Katarine

Nebýt Petra Zvěřiny z Václaváku a Kačenky Langerové, zvýšila bych na 3*. Náhodou tahle soutěž nebyla tak strašná, docela jsem se bavila hloupostí soutěžících. Bylo i pár lidí, kterým jsem fandila. No, slovo pár to opravdu vystihuje, jelikož v 1. sérii mě zaujal snad pouze horník Emil Zajac a nepopsatelný charkter Jindříšek Hovorka, který z malé housenky nikdy nechtěl udělat ještě větší housenku. Nepochopila jsem vítězství namyšleného homosexuála brečícího stříhajíc si své pěstěné kadeře. 2. řada se nesla v duchu vítěze "taťky" Tonyho Jalovce a jeho společníka "mamky" Martina Hranáče. Tady už aspoň výhra padla do kapsy zaslouženě tomu pravému. Z 3. řady si už pamatuju jen nám známý páreček Monika Fasterová a Dan Holovský, o jejichž italské domácnosti slyšíme dnes a denně v bulvárech a taky bývalý pár Radim a René, která však před televizními kamerami utekla ke kolouškovi a metrosexuálovi v jednom Dominikovi. Naštěstí zvítězil opět ten pravý - Milan. A teď shrnutí: Větší blbce už nalákat do téhle soutěže nešlo, ale aspoň jsme se bavili my "vzdělanci" nad stády nejtupějších vyvrhelů národa. Co bysme z toho měli, kdybychom se dívali na nám rovné intelektuály? Startuji hlasování -vv- teď! ()

lekr odpad!

Totální humus!! Lidská blbost nezná mezí!! Něco tak dementního dokáže vytvořit opravdu jen TV Prima. Jako dívat se na to, jak česká lůza v podobě sotva dospělejch smradů půl roku na sebe řve ve vile sprostý slova a dělaj všelijaký kreténský úkoly, no nezlobte se na mě, na to jsem fakt neměl!! ()

rakovnik

Díval jsem se téměř na každý díl a smál se tomu, jak jsou účastníci trapní. Prostě skvěle vybraní. Po další sérii, kterou jsem opravdu nečekal a už mě nezajímala, snižuji hodnocení...ukázka televizní bídy a neschopnosti nabídnout něco nového, zajímavého. ()

Hennes odpad!

Tak ať byla první řada se Zvěřinou a spol. jakákoliv, tak letošní comeback je skutečná debilovina plná svalovců a blbek první třídy. Jak by napsal Josef Václav Sládek: Znám idiotský pořad, kde nejhlubší je sex a žádný vřes je nezajímá neb v hlavě mají ex, o studánce vědí hovno, hlavně že jsou sprostí a najde se i televize, která blbce hostí. ()

Wiikii odpad!

Lidé jsou zvláštní stvoření, když se na tohle dívají, sice chápu proč to mnoho lidí tzv. bere. A vím proč se lidé uvážou k takové hlouposti žít ve vile a plnit téměř až retardované úkoly, ale nechápu proč se na to všichni dívají a i přesto to odsuzují, néé, vlastně to taky chápu, vysvětluje to i proč to má na CSFD 27%, ale televizi to vydělává sta tisíce .... HODNOCENÍ: Odpad! ()

Garson

VyVolení to byl tenkrát nářez.Na veřejných místech hlavně v baru na obrazovky upnuté pohledy když byl vysílací čas VyVolených to nešlo přehlédnout. Hodnotím hlavně první sérii kdy Vladko,Regina a další to tam pěkně rozjížděli a mělo to i obrovskou televizní sledovanost.Dobrý tah byl že to moderovala Tereza Pergnerová a venku u limuzíny Vlasta Korec.Celé mi to přišlo dokonale propracované a nedivím se že VyVolení totálně převálcovali konkurenční Big Brother. ()

cariada

Co to tu dělá? A takový Videostop tu třeba není. 1.serie byla nová neznámá neotřelá a hlavně neokoukaná. Taky to nebylo na nově a proto to mělo takový úspěch oproti Velkýmu bratru ,který byl hodně trapný a nepřehledný. Velmi mě mrzelo ,že nevyhrál Jindra ,který si to zasloužil stokrát víc než trapný Vlado. 2.serie už byla o ničem duo Hranáč ,Jalovec děs a běs ta protekce a manipulace s hlasováním byla tak okatá ,že si o tom šeptali i vrabci na střeše. Takovým způsobem jakým zametli s Pavlem Pelánem bylo hodně ubohý. Ten měl vyhrát ,jenže se jim nehodil do krámu. 3.serie byla bych řekl poměrně dobrá a řekl bych ,že tam byli asi nejnormálnější lidi. A neustále se tam štěkali což mě osobně docela bavilo. Konečně vyhrál někdo kdo si to zasloužil a to Milan. Bylo velice znát jak už to lidi nebaví což se projevilo na malé sledovanosti i počtu hlasů. Jestli bude někdy 4 .serie kdo ví? Doufejme že už né. ()