Otan

Tento film je mysteriózní horor.Je záměrně vystaven tak jak je.Podle mne poukazuje touto formou na problém únosů a tím,že je promísen dokumenty,se jakoby stává věrohodnější.Sháněl jsem informace a opravdu se přímo ve městě o kterém se mluví nic takového nestalo.Úmrtí tam byli,ale díky zimě a zahřívání se nesprávným způsobem.Nic méně tvůrci přece jen čerpali z případů,které severní amerika zaznamenala.Samozřejmě to jestli tomu věříme či ne ,je věc jiná.Podle mne bude vždy problém natočit dobrý film na toto téma,protože pokud tento fenomén opravdu existuje,tak je zcela mimo naše chápání.( 70 %)Podle mne zajímavý film na toto téma je Oheň v oblacích. ()

reccal

Provařená myšlenka v novém kabátku, k tomu "autentické záběry" a pár slušných scén. Celkový koncept není špatný, ale tento film u mne brzy upadne v zapomnění. Zkrátka - film skončil a já pořád čekám, co bude dál. 55% ()

pájap

nemůžu jinak super..nejde o to jestli se to stalo nebo ne...ale strach z toho teda jde...a že u paranormal jsem spal...pro livingdeada..pokud vstáváš ve 3.30 do práce tak tě lituju..ps-kosy a holuby jouzo....moooc pěkný snímek.... ()

Unrealik

Ten styl natočení, to je něco strašného. V půlce jsem zvažoval vypnutí. Dodíval jsem se. Ale je to tedy jen jedna hvězdička za snahu. ()

ogheekapr

Nejsem zrovna fanoušek hororů, přesto se mi tento docela líbil. Nějakou tu hororovou atmosféru to mělo, místy to bylo slušně depresivní. Fanouškům tématiky UFO se to líbit bude, ostatním asi už moc ne. Je to takový průměr, nic co bych nutně musel vidět znova, ale ani nemůžu říct že by to byla katastrofa. ()

stret

Film má napriek svojej vymyslenosti a tendenčnosti dobrú atmosféru a vyžaduje nejaký nadhľad a nebrať to príliš vážne - je to zábavný film. Záver ma bavil. Popudí veriacich, ktorí si Stvoriteľa predstavujú ako dobrého dedka na mráčiku, viac pokročilí si ho predstavujú podobne, len menej dekoratívneho. Ale stvoriteľom môže byť aj sociopatický zmrd z laboratória, ktorý má to šťastie, že jeho druh je o pár miliónov rokov starší a teda má technológie na "rozosievanie života" a príde si občas urobiť nejaké laboratórne pokusy na myšičkách. ()

Gluminator

Já mám rád tyhle náměty, tohle téma a mysteriózní snímky celkově, ale tohle nebylo ono. Dalo se to natočit daleko líp, a ne, že tam není nic vidět, to je dneska nějako v módě. Třičtvrtě filmu nuda, a když se začalo něco dít, nebylo lautr nic vidět,to je špatně, ač se na tom celý film zakládal. Další dost velká ubohost je, že se tam snaží ukázat, jakože to jsou skutečné záběry a že se to skutečně stalo, přitom to tak není a je to vše "fikce". Samozřejmě, že o mimozemských únosech apod. se ví, je toho spousta, ale když nemám fakt žádný skutečný materiál, tak na tom nemůžu zakládat film, soustředil bych to jinou cestou. 50% ()

jan.moravec.

Jedním slovem "Znepokojující" a to extrémním způsobem. Film mi dal do hlavy myšlenku "a nemůže se tohle opravdu dít? " a nějak se jí nemůžu zbavit. ()

Xmarc

Vzato trošku s nadhledem hodně slušný kinematografický počin. Líbila se mi atmosféra filmu, i jak to filmaři celkově pojali. ()

CheMosquito

Že je na nás jestli tomu budeme věřit ? už tímhle se snaží o to abych si myslel že je to skutečnost. Naivní režisér co doufá v njivní diváky !! Byl by to v pohodě fajn film kdyby tam nebyl ten záměr věřit ve fikci. Režisér vezme ve světě neznámou herečku, natočí s ní ,,autentické záběry,, a udělá ze sebe dokumentaristu .. jo dobrej tah a asi mu vydělal dost peněz, ten člověk určitě někdy dělal pro CNN . Pěknej příběh , líbilo se mi to spojení se sumerskou civilizací, ale veliká škoda že je to jen nějakej trapnej pokus .. ()

futislav

Opravdu velká škoda té roztřesené kamery z ruky a střihů, ze kterých doslova bolí oči. Dalo se z toho udělat něco mnohem lepšího, napínavějšího a temnějšího. Celý film bohužel působí velmi amatérsky a lacině. Škoda, že si to nevzal do parády třeba Spielberg, který by to, jak věřím, dotlačil někam k 80%. Takhle se bohužel musím ztotožnit s celkovým hodnocením kolem šedesáti procent. A to jako fanda sci-fi a tématiky UFO. Více by filmu prospělo, kdyby byl trochu ve stylu á la Pátý element. ()

Kyblik78

Film s dobrou atmosférou. kto nemá rád mimozemšťanou nech ani nepozerá, kto tomu verí má tento film nutnosť vidieť, pre nás ostatných je to vcelku zaujímavé sledovanie. ()

Wutanfall

Kedze tema mystiky v thrilleroch patri k mojim oblubenym a hlavna rola v podani Milly Jovovich, tak som sa na tento film tesil. Moje nadsenie bolo opravnene a film splnil to, co som od neho ocakaval. Tajomno. "Realne" zabery dotvarali presne to, co zaznelo v uvode z ust Milly. "Je len na nas, ci tomu uverime..." ()

Muad

Hodnotit tenoto film není jednoduché. Pokud jsou záběry opravdu autentické, o čemž se nás režisér snaží přesvědčit, potom je celý film opravdu znepokojící. O Sumery se už nějakou dobu zajímám a odkazy na jejich kulturu mi přišly zajímavé. Mimochodem narazit na ně jsme mohli už třeba u Vymítače ďábla. K tomuto filmu, by se hodil ještě opravdu nezaujatý dokument, nebo film o filmu, aby jsme mohli posoudit co je pravdivé a co ne. Pokud se podívám na tento film jako na film, tak musím konstatovat, že to tak strašné nebylo. Milla hrála celkem obstojne i ostaní herci to uhráli. Sečteno podtrženo, bál jsem se a jsem znepokojen. ()

Swampy

Ak by bol snímok aspoň trošku autentický, ako sa nám snaží v úvode nahovoriť, hodnotenie by bolo vyššie.Avšak je to len lepšia predĺžená epizóda X-Files. ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje