VOD (1)

Michael Harding (Penn Badgley) se vrací z vojenské školy domů, kde na něj k jeho údivu čeká šťastně zamilovaná matka (Sela Ward) a s ní i její nový přítel. Jmenuje se David (Dylan Walsh) a s Michaelem se tak trochu znají. Postupem času začíná mít Michael z nového přehnaně ochotného obyvatele domu stále podivnější pocit. Je opravdu tak dokonalý, jak ho vidí matka, nebo snad skrývá i svou temnější tvář? (oficiální text distributora)

Trailer

Spooner

Vcelku příjemný horor, ve kterém se na můj vkus ale až moc mluví a málo zabijí. Přesto to ale celkem rychle uteče a postavy nejsou tak prvoplánově tupý, jako v jiných hororech poslední doby. Dylan Walsh je překvapivě velmi přesvědčivý a na Amber Heard bych se mohl koukat celý den. Poctivá hororová jednohubka. ()

bourec

Joseph Ruben kdysi na konci devadesátejch let natočil ryzí thriller,podle kterýho pak vzniklo spoustu podobně laděnejch filmů.Něco jako ve scifi horrorech Vetřelec.Remake Otčíma není špatnej,ale už to příliš nepobaví.Zaprvé nudnější první polovina,pak zbytečný teenagerský scény z bazénu(ten chlapec by příživník,nebo co?),a tak to alespoň trochu zachraňuje ten dramatickej konec.Dám s přivřenejma očima 50%. ()

sochoking

Takže, Kelly by som z pakruky takú strelil po tej hlúpej kotrbe, že by sa jej tam hned rozsvietilo, a samozrejme, záporák je vždy Terminátor na konci. Takýchto filmov tu bolo, to je jasná vec, ale jedno veľké plus tvorcom nemožno poprieť, a to, že tie dve decká poslali na tábor. S nimi by to bolo dalšie zdlhave sranie sa! ()

heyda

V žádném případě se nejedná o horor !!! Na to je tam málo krve, napětí, lekaček apod. Toto je stoprocentní thriller, který se snaží budovat atmosféru hezky pomaličku až do drtivého konce. Jen velká škoda, že se zde ničeho drtivého nedočkáme. Tohle je totiž úplně obyčejná, ničím nezajímavá pohádka o zlém tatínkovi, která spíš zklame než potěší. Zklame především hloupými a ohranými momenty a postupy (SPOILER: máme záběr na matku, která se snaží vylovit z bazénu deštník, v druhém záběru se ta matka se strachem rozhlíží všude okolo sebe a nikdo tam samozřejmě není, třetí záběr je na bazén a ve čtvrtém se matka otočí a hups: půl metru za ní stojí killer a bác, je po mamce). Takových momentů je tam až směšně mnoho a celý to zazdí ještě tuctový konec. Celkově pro mě opravdu zklamání a 2 hvězdičky snad jen ze soucitu. ()

Ketri

Jak by řekla teta Kateřina: "Důvěřuj, ale prověřuj!" Asi začínám trpět paranoidními sklony, ale myslím, že některé situace by alespoň malé podezření vyvolaly v každém. Takže scénáristé měli informace "uvolňovat" trochu logičtěji. A nejhorší část - toť krásná, ale totálně natvrdlá přítelkyně - vyloženě životu nebezpečná záležitost. ()

• Film byl natáčen v Los Angeles, Santa Claritě a Sony Pictures Studios. (henrycruel)
  • Scéna, ve které David (Dylan Walsh) strhne sprchový závěs poté, co je bodnut do krku, je odkazem na film Psycho (1960). (henrycruel)