poster

Otčím

 • USA

  The Stepfather

 • Slovensko

  Otčim

Thriller / Mysteriózní / Horor

USA, 2009, 97 min

Scénář:

Donald E. Westlake (původní scénář), J.S. Cardone

Kamera:

Patrick Cady

Střih:

Eric L. Beason

Scénografie:

Steven J. Jordan

Kostýmy:

Lyn Paolo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  Nebavilo ma to. Remake trilerovej takmer-klasiky z roku 1987. Už originál nebol žiadny zázrak a dosť zostarol, ale relatívne dosť mu pomohol výkon magora Terryho O´Quinna. Hlavný problém remaku nie je v nenápaditom scenári, plnom klišé, ale v matnom a nesympatickom Dylanovi Walshovi, ktorý sa na Terryho nechytá. Ani omylom, bejbe.(24.5.2017)

 • helljahve
  ***

  V podstate to isté ako originál, takže celkom zbytočný remake. No pozrieť sa to dá.(13.1.2010)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Slušný thriller/horor, skvělý závěr, velmi dobrý Dylan Walsh...75%(14.4.2010)

 • igi B.
  *

  Sakryš zase jednou s těma úchylnejma otčímama... %-/ . . . Leč d.m.s.n. tady je úchylný spíš scénárista, rejža i celej ansámbl, co tohle laciné béčko dle dávné předlohy vypotili, protože tak prvoplánově blbučkou hollywoodštinu jsem k radosti své dlouho nepopatřil. K tomu aktóři se moří a hrají jak o život, všichni hážou škály grimas pomalu při vyblinknutí slůvka "ahoj", mrkání očima a trhání hlavama zvláště u dam nevyjímaje. (Tady u těchto srágor asi cvičí ta naša šašská čudlárna, nebo co...) . . . No a tak... Áááááá k tomu spousta blábolů a náš lump mele asi stokrát slůvko "rodina", že božínku to by i retardovaná pizda s červeným krkem a kobylí vulvou stokrát pochopila, že asi s tím chlápkem něco neštymuje. Ale tady máme samé krásné středostavovské lidičky, jeden vysokoškolák za druhým, ta ryzí opora rodiny a státu jŮeSAjajjaj... A... Ne, nebudu už víc kalit vody, ale nakonec samozřejmě na konci zase leje a hromy divobijů a vrah... Howgh. - - - P.S. Původní verze snad ještě stojí za zhlédnutí - viz http://www.csfd.cz/film/81827-otcim/ - - - - - Poprvé viděno 3.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 1713., komentář zde otrávený jako stopadesátýprvní - 4.1.2013)(4.1.2013)

 • Smok
  ***

  Film silne páchnuci po "júes prodakšn", ktorá tak dlho kombinovala a motala scenár tohto filmu, nasilu vkladala ľakačky založené na neočakávaných presunoch otčíma, až to všetko domotala tak, že od polovice som sa nehorázne nudil. Však čo veď , rozuzlenie poznáme všetci, ale malé ponaučenie z filmu zostáva. A to: Kompletná a fungujúca rodina - základná stavebná bunka každej spoločnosti!(3.2.2010)

 • Amber Heard

 • - Film byl natáčen v Los Angeles, Santa Claritě a Sony Pictures Studios.  (siky25_25)

 • - Videohra, kterou hrajou Michael (Penn Badgley) a Sean (Braeden Lemasters), se jmenuje "Burnout Paradise".  (siky25_25)

 • - Role ve filmu byla nabídnuta i Terrymu O'Quinnovi , který hrál v původním filmu Stepfather. Tento horor z roku 2009 je jeho remake. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace