Michael Harding (Penn Badgley) se vrací z vojenské školy domů, kde na něj k jeho údivu čeká šťastně zamilovaná matka (Sela Ward) a s ní i její nový přítel. Jmenuje se David (Dylan Walsh) a s Michaelem se tak trochu znají. Postupem času začíná mít Michael z nového přehnaně ochotného obyvatele domu stále podivnější pocit. Je opravdu tak dokonalý, jak ho vidí matka, nebo snad skrývá i svou temnější tvář? (oficiální text distributora)

SKreyn

Slabý odvar starého Otčíma. Bola to vcelku nuda, dej bol predvídateľný a niektoré udalosti boli podľa mňa zo žánru sci-fi. Pred 22 rokmi, keď bol natočený pôvodný film, tak vtedy by boli reálnejšie ako teraz. Nič moc ale dalo sa to pozrieť. ()

vojtik

Přijemný chlapík potká v supermarketu příjemnou rodinku s rozvedenou maminkou a je z toho příjemný thriller. Rodinka je to vskutku milá. Budoucí tatínek nemá minulost a ve sklepě si schovává sadu na mučení. Lidé v okolí začnou být podezíraví a budoucí tatínek si bude muset zahrát na deratizátora. Synkovi - teenagerovi se něco nezdá a začíná zkoumat na vlastní pěst. A maminka jako vždy je zamilovaná až po uši. Podobný námět tady byl už nespočetkrát, ať už v oddělení romance, dramatu nebo rovnou v původní verzi. Nečekejte tedy žádné výrazné překvapení. Naštěstí pokud víte co od toho čekat - budete náležitě spokojeni. Atmosféra postupně houstne, tatínkovi pomalu rupnou nervy a rodinka už zamlouvá rakve. Pokud se vám líbila Disturbia - jděte do toho. PS: Nějakému pokračování bych se rozhodně nebránil. ()

departed

Koukl jsem na to jen kvůli Amber Heard, ale nakonec se z toho vyklubal vcelku ucházející thriller, který si sice v mnoha momentech házel sám sobě klacky pod nohy, kdy některé scény působily dosti komicky, ale na druhou stranu některé situace byly detailně vypiplané až na kost a Walsh to zahrál velmi obstojně. Potenciál tam byl, bohužel zůstal nevyužit. ()

Zombiepod

Seriálový režisér sa pustil do spracovania ďalšieho pomerne zbytočného remaku klasického trileru. Nie som si svojím hodnotením však úplne istý, pretože v tomto prípade ide o remeselne slušne zvládnutý kúsok s fajn hercami (Walsh sa tentoraz vytiahol), ale po väčšinu času len o extrémne nudný a rozťahaný blábol bez štipky toho, čo sluboval trailer. Najväčším pozitívom filmu je záver, ktorý bol fakt slušný a dobre zakončený. Išlo však len o čistý priemer, ktorý môžem brať jedine ako vyplnenie televízneho programu počas nudného večera. ()

dannyd14

Čisto priemerný triler bez štipky nápadu, plný klišé a nelogickostí. Takých už tu bolo hojne, ale keď si to tak vezmem, toto je jeden z tých lepších, výraznejších prvkov, ktorý sa oplatí vidieť. Atmosféra je graduálne vrcholiaca, je tu aj dokonca výskyt áčkových postáv (Sela Ward- Utečenec....), ale a záver s rýchlym spádom bol už pritiahnutý za vlasy. ()

TSZ

Slibný námět pohřbený děravým scénářem a zcela neinovativním přístupem k žánru. Béčko, které prošumí a zůstane jen slabý zápach promarněné šance. ()

jafuska

průměrný napínavý thriller, ale do hororu to má hodně daleko, ale některé momenty a lekačky byli dobré, ale takových podobných filmů bylo už natočeno hodně, a tak mě v tomto filmu nic nepřekvapilo, vše se dalo očekávat ()

Cortesz

Nedivím se tahu českých distributorů, že tento snímek poslali rovnou na DVD. Důvod je jasný. Už jen přečtení krátkého popisu děje naznačuje, že jde o velimi průměrný, ale především spíše televizní námět. Po shlédnutí snímku jsem měl velice smíšené pocity, protože jsem se nudil, ale zároveň i bavil. Mojí teorií je, že kdyby se režie ujal zkušenější režisér, který by danou látku dokázal natočit mnohem více poutavě, tak by i tak nešlo o bůhvíjaký trhák, ale rozhodně by se zařadil mezi lehce nadrpůměrné thrillery podobného ražení. Přesto všechno se dostávám k tomu hlavnímu, a to je hlavní postava a k herci, který jí ztvárňuje. Dylan Walsh je především seriálový herec, který mě osobně moc nezaujal jak v NIP TUCK, tak ani zde ne. Je mi jasné, že tvůrci asi neměli moc na výběr, škoda. Vidět v této roli někoho, kdo by dokázal zahrát tak komplikovanou postavu, kterou hlavní postava tohoto snímku rozhodně byla, možná i to by byl další bod k dobru. Celkově to není vyloženě špatnej film, ale režie selhává a herec v hlavní roli taktéž. ()

adakraj

Film bych neřadil do hororu, protože nemá jeho prvky. Jinak docela ušel, ale příběh se odvíjí, tak jak ho čekám už od začátku filmu. Jinak plus má krásná herečka Amber Heard, i když se tam mockrát neobjevila. Pro zahnání nudy v sluneční den optimální film. ()

Pitryx odpad!

Nijak moc záživné. Hlavní hrdina ne moc přesvědčivý, tempo dost pomalé. Klidně to mohlo být kratší. Na snímku v podstatě nemá co zaujmout a marně přemýšlím nad čímkoli pozitivním. 201312159321/9715 ()

Brano

Horor by som zo žánru vynechal. Ale ináč celkom vydarený film, ktorý ma nenudil. Malo to napätie, atmosféru, zaujímavý dej, dobré herecké obsadenie, spád a celkom svižné tempo. Akurát ma trochu sklamal nudný záver, ktorý dopadol podľa očakávaní. Takisto sa našlo niekoľko nelogických chovaní postáv. Originál som doposiaľ nevidel, ale koniec koncov tento remake nebol vôbec zlý. ()

kenny79

I přes pomalejší začátek jsem se bavil a to nepíši o strhujícím závěru. Sela Ward ( na svůj věk ) k nakousnutí a Amber Heard k sežrání. ()

Idealista

Tento remake se dost povedl . On totiž původní snímek nebyl taky nic moc . D.Walsch se mi zdá lepší než předešlý herec . ()

moonaless

Taková horší Disturbia s trochu obměněným nápadem... každopádně v noci, když jsem nemohla usnout, mě to zabavilo. ()

Cechyno4

Tak tohle si k samotnému žánr horor opravdu jen čichlo. Neviděl jsem originál z roku 87, ale v některých fázích mi to připomínalo jiný můj oblíbený film Disturbia. Kdo viděl pár podobných filmů, nic ho v tomto nemůže překvapit. Chtěl jem si pustit nějakou pohodovku na odreagování. A trefil jsem se přesně. Film u kterého si oddechnete a nebudete si muset nějak lámat hlavu. ()