Dokonalý svět

• Slovensko Dokonalý svet

Epizody(16)

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují.
Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”.
Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání.
Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky.
Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám.
V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná. (TV Nova)

winniefred

Občas si říkám, že by tady komentáře potřebovaly cenzuru. Ať každý řekne svůj názor - od toho to tu je, ale přece nemusíme urážet. Seriál mě zatím nenadchnul, ale zhnusená taky nejsem, takže si ráda počkám, co nám přinese. ()

Tejca

Původně 3*, ale potom, co vidím to hodnocení zvyšuji. Mrzí mě, že "znalci" tomu nasadili takové hodnocení jenom proto, že je to na nově, Já taky novu nemusím, ale tohle se povedlo. Líbí se mi hlavně obsazení a celkové provedení. Záběry na Prahu jsou kásné a Michelliny hlášky skvělé. Konečně povedený český seriál. ()

zodiak217

Vzťahy na pracovisku, to je asi téma tém, ktorá sa tvorcom nikdy nezunuje. A dá sa spracovať na mnoho spôsobov. Ja skôr uprednostňujem to komediálne alebo sitcomové spracovanie, prípadne keď je to zakonponované do seriálu, ktorého dejová línia je trochu iná a nie je to hlavný motív daného projektu ako v prípade NCIS, kde mi to pripadá byť veľmi vkusné a napriek tomu, že ide o vážny seriál dajú sa tam nájsť aj vtipné momenty. Dokonalý svet je však absolútne nedokonalý svet plný zvratov, intríg a práce na uznávanom módnom časopisu. Určite chceli tvorcovia ukázať ako to chodí keď je redakcia v zložení rôznych pováh, charekterov na rôznych postoch a spolu majú vytvárať jeden celok, úspešný magazín. V tomto prípade mi to ale pripadá ako jeden obrovský chaos. Nemá to nejakú priamu dejovú líniu a určite by bolo vhodnejšie zamerať sa výraznejšie na jednu prípadne dve postavy a tie viac rozvíjať, lebo toto je skutočne dosť veľká blamáž a chaos. Zaiste sa nájdu aj ľudia, ktorých to osloví, no ja to rozhodne nie som. Oceňujem však výber hercov, nielen z Čiech, ale aj zo Slovenska. Je príjemné vidieť Juraja Kukuru aj v produkcií z našich končín. Je možné že sa to bude vyvíjať aj nejako pozitívnejšie a naberie to iný spád, ale takýmto štýlom tomu nedávam veľkú budúcnosť a zrejme je seriál odsúdený na zánik. ()

janda1986

Původně jsem tento seriál ohodnotil čtyřmi hvězdičkami. Protože však mnoho uživatelů během několika zhlédnutých minut ohodnotilo Dokonalý svět odpadem, rád bych celkové hodnocení svými pěti hvězdičkami alespoň trochu vykompenzoval. Dokonalý svět jistě nikdy nebude patřit mezi nejlepší české seriálové skvosty. Tento seriál mě však nesmírně baví, a to se vůbec nezajímám o módu. Přestože Dokonalý svět pochází z dílny televize Nova, hodlám ve sledování tohoto seriálu pokračovat i nadále. ()

Puppy odpad!

Novy rozmer nechutnosti, tuposti a ubohosti. Dokonale uveritelny svet :-) Nize uz je snad jen "Posta pro tebe" ()

uncle

Nechápu tak negativní hodnocení....sleduji i Cesty domů na konkurenční televizi a ve srovnání s touto velmi slabší náhražkou Pojišťovny štěstí působí nový počin TV Nova jako svěží vánek...Jasně že se pohybujeme ve vysokých kruzí, které našinci, který žije od výplaty k výplatě není moc blízký, ale scénař není blbý...dokonce některé repliky byly velmi povedené a vtipné...Navíc velmi dobrý casting....obzvláště bych vyzvednul Jitku Čvančarovou, které její modní šéfka, jdoucí tvrdě za svým, sedí jak....však víte co..:-) No a navíc je opravdu děsně sexy.....( velmi mě mrzí, že kvůli Stardance markantně zhubla ) Tereza Brodská sice nápadně připomíná Báru Jordánovou z Ulice, ale tu šéfredaktorku prostě zvládá..Juraje Kukuru byste po pár scénách vlastnoručně uškrtili, jak je skvělej..:-) ...a určitě bych ještě zmínil velmi roztomilou Zuzku Norisovou...Takže sečteno podtrženo...myslím, že jsou mnohem horší seriály....s hloupějšími scénaři..já se na tři díly podíval dnes na internetu, nic jsem od toho nečekal (ten název mě dlouhou dobu dost odrazoval..) a kupodivu...BAVILO MĚ TO!Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdičky, ale hodnotím to v rámci seriálů , které se poslední dobou vyskytly...půl hvězdičky tu dát nejde, tak klidně trošičku nadsadím....:-) ()

gpx odpad!

Další z momentů, kdy je mi nějakého protagonisty filmu, seriálu nebo divadelní hry upřímně líto. Naposledy to byl pan Lipský v muzikálu Šakalí léta, tady je to paní Hlaváčová. Z úlomků jednoho dílu, který jsem viděl na PC přes rameno mé přítelkyně a HLAVNĚ, z úryvků, které jsem SLYŠEL se mi udělalo tak nějak divně po těle. Kdokoliv tenhle seriál "napsal" musí být silně vykolejenej jedinec, který využívá Dokonalý svět k tomu, aby na diváky zvracel své duševní průjmy. Nevím proč bych se měl v těchto výkalech dobrovolně brodit. ()

old salt

Vtipné. S chvályhodným scénaristickým nadlhedem. A herci rovněž vědí, jak hrát (či přehrávat) v podobném typu seriálu. Normálně bych dal za 4, ale vzhledem k tomu, kolik tu je nepochopitelných odpadů, zvedám o 1*. ()

blekekeke odpad!

Jeden díl (14ctej), víc jsem nedal. Vím vím, je to málo na objektivní posouzení, ale když jeden hodinovej díl je v míse, může být nějaký další mimo mísu? PS: drama?? Já myslel, že je to pokus o komedii ... ()

Figuska

Kvůli doporučení jsem dala novému čs.seriálu šanci a vydržela. Po prvních pár dílech se mi podařilo překonat nechuť k tradičnímu přehrávání některých herců a dokonalý módní svět se mi začal líbit. Zejména díky Jitce Čvančarové (a jejím hláškám) a příjemné i přirozené Janě Hlaváčové (a jejím doslovům), a i díky nedokonalosti dokonalého světa. Příjemný seriál na odreagování. ()

Ilus

Neskutečně debilní seriál s neskutečně nesympatickou hlavní hrdinkou. Trochu to zachraňuje zbylé herecké obsazení, ale opravdu jen trochu. Jedna hvězda za to, že mě seriál svojí stupiditou fascinoval a chvílemi i bavil, druhá za to, že tvůrci dovedli včas skončit (tu smažu hned, jakmile se objeví další série). ()

TheMe

Miluju zdější experty, co hodnotí seriál podle původu, či popisu, aniž by viděli více, jak patnáct minut. U filmu to chápu, u seriálu nikoli! V Čechách se někdo pokusil přijít s něčím novým a dostane za to větší čočku, než Bartošová s Pomejem v bulváru. Nezlobte se na mě, ale tohle mi prostě přijde jako vrchol, protože přijít to sem z Ameriky a být to totéž, tak na to koukáte úplně jinak. Původně jsem dával čtyři, protože seriál má rezervy, ale když vidím ty odpady tady, tak tam pošlu i tu pátou! ()

kverula

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle povrchní seriál děsně bavil. Jednak jsem ženská - a tenhle seriál je pro ženy - a možná právě proto, že se módou příliš nezaobírám, dokázala jsem jednotlivé díly brát s nadhledem. Bavila mě sexy Jitka Čvančarová a nezklamala ani Zuzka Norisová v klasické roli "blondýny". Jo a za pozornost taky stojí Filip Čapka - ten se snad pro tu roli narodil. ()

Tercikkk

Ackoli misty je serial naprosto slaby a neuveritelne hlupoucky, tak na pomery novy a ceskych serialu se jedna o hezky prumerny pocin, kde exceluje Jitka Cvancarova a ani dalsi jako Jana Hlavacova ci Jana Strykova ji slapou na paty. Je to oddychovka, ktera si dela srandu ze vseho nobl a zvlaste Jitciny ironicke hlasky stoji za to :). ()

janeys

Nesnášim Norisovou a Leichtovou, a to tak, že sem schopná si zničit zoufalstvím i vlastní televizi. Zbytek "herců" snesu ale i tak je toto výplach všech dutin... ()

Jason13

Můj osobní seriálovej úlet. Miluju Jitku Čvančarovou! A ani zbytek osazení mi nebyl nepříjemný. S nadhledem a elegancí natočený, milý český seriál... ()