Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

bohm007

Zatím nejlepší Madagaskar! Totálně bláznivý úlet, který pobaví malé i velké. Noví zvířecí hrdinové a především šílená lovkyně zvířat, která prostě neměla chybu. Viděl jsem ve 3D a cirkusové číslo na hudbu Katy Perry bylo prostě úchvatné. Chtěl bych jen vzkázat všem, kteří se snaží hledat v pohádkách logiku, ať raději sledují jiný žánr. Ano Madagaskar je opravdu moderní pohádka pro malé i velké, která vás skvěle pobaví. ()

Gab.souczech

Ach jo, kde jsou ty časy kdy se točili filmy pro děti, které si může užít i dospělý člověk? Pravda, bylo tam pár momentů, které jsem ocenila (především tučňáci) a nějaká ta životní pravda (v pro děti vstřebatelné podobě), ale vtšinou to bylo pouze směšné (a ne, nemyslím tím, že jsem se dobře bavila, ale že mi bylo trapně za ty, co ten film dělali). Kdybych to měla shrnout, tak pro děti to nebylo špatné. Jinými slovy dejte je do kina a než to skončí zajděte do hospody nebo kamkoliv ()

3mejdlo3

Skvělý, skvělý, skvělý!! Prostě jsem se skvěle bavila.Navíc IMAX hodně umocnil scénu s cirkusovými čísly, že mi běhal mráz po zádech. Ať si to lidi co neumí ocenit pěknou a navíc velmi zábavnou pohádku kritizují jak chtějí. Mělo to pobavit a pobavilo! 85 % ! ()

TOMASINI

Věčně opakované klišé - jednička je nejlepší... Pohledem dospělého je 3 asi nejslabším dílem ze tří, u mých dětí to dopadlo myslím podobně. Ale pořád film ční nad ostatní produkcí kreslených filmů tohoto typu, proto 4 hvězdičky. ()

bratr_jezek

Oproti předchozím dílům ubírám hvězdu. Film se změnil (a nemyslím tím zrovna 3D, i když to hrálo určitě úlohu) a každý bude zklamán, v čem konkrétně, záleží na věku. Malé děti ocení, že tam neustále někdo někoho honí, někdo někam padá či někdo do něčeho naráží. V 3D je to možnost pro animátory si zablbnout. Jakmile se však na plátně objeví nemilosrdná policistka (a dostává bohužel až otravně moc prostoru s porovnání s "Babičkou" z předchozích dílů), budou se ti menší trochu bát. Větší děti ožijí, ale ty bude zase nudit to předešlé infantilní poskakování. A rodiče? Ti budou jen nechápavě zírat a říkat si: 1) Proč vůbec Alex opouští svou rodnou Afriku a ani se nerozloučí s rodiči? (ti se tam ani neukáží, Afrika je tady najednou řešená jako "peklo", kde se jen den za dnem stárne) 2) Proč trvá neustále na návratu do ZOO, když už okusil svobodu v divočině, svobodu v Africe a v tomto díle i diskutabilní svobodu v cirkuse? 3) Proč už lemur Maurice skvěle neglosuje praštěného krále Jelimána (za celý film prohodí tak dvě věty a měl jsem pocit, že nějak zapomněl na svůj brněnský přízvuk) 4) A proč proboha se Jelimán zamiluje do medvěda, hrošice Glorie už dost vážně flirtuje s žirafákem Melmenem a samotný Alex se zakouká do sněžné pumy nebo co to mělo vlastně být? 5) Dva předchozí díly se téměř obešly bez účasti lidí, tady ale kromě ústředního protivníka lidi taky moc nepotkáme a zvířata se tak bez problému dostávají se šnorchlem přes Afriku do Evropy, po Evropě cestují bez lidí s cirkusem, získají certifikát a najednou stojí v New Yorku u ZOO . Jak to jen dokázali? ()

trixee

Lidé já některé s Vás orpavdu nechápu :) já jsem si na tento film šla vyloženě odpočinout. Není to žádný intelektuální film,je to zkrátka film pro děti. Někteří zde jste až příliš agresivní ve Vašich komentářích. Madagaskar 3 jako takový mne velmi mile překvapil,pobavil a z kina jsem odcházela s úsměvem na rtech. Nechápu jak na tento film můžete jít a očekávat dechberoucí filmový zážitek :D za mojí osobu palec nahoru :) ()

EddiDowney

Madagaskar 3 mne zaujala asi nejvíc ze všech třech dílů. Impozantní hudba, skvělé efekty a zábavný příběh dodával celému filmu na něžnosti a důvtipu. ()

edkritik2000

Na tento film, vlastne rozprávku sa dá povedať len jedno. Fantasticky prevedené, krásne farby, bolo to vtipné, trocha náučné, no proste mám chuť si to pozrieť každý deň.... :))) Mám rokov, no na svoj vek som videla až priveľa filmov... S hĺbkou, romantikou, sci-fi... No túto rozprávku môžem zaradiť medzi 10 najlepších. Fakt úžasné. Vhodné pre rôzne vekové kategórie. Radím si to pozrieť... Na to sa nedá povedať viac slov. No comment. Beutiful... :DDD ()

predezdivka

Výborná rodinná komedie, král Julián opět nezklamal, jeho lovestory byla kořením filmu, škoda že méně prostoru dostal jeho věrný rádce v českém dabingu se prezentující hlavně brněnským hantecem. stejně tak tučňáci a jediné nemluvící zvířecí postavy, což jsou kupodivu primáti. K filmu mám jednu kvízovou otázku: Najděte spojitost mezi filmem a dílem Reportáž psaná na oprátce. Malá nápověda: Jděte na to přes jeden z hitů. ()

bassbeast

O čem to vlastně je? Rovnou můžu napsat, že příběh je o ničem - v jedničce chtěli ven, teď chtějí zase dovnitř?! Pecka! Ne, tady je to jen o penězích a o zblbnutí malejch dětskejch mozečků. Otrávenej, zpruzelej, protivnej tygr během filmu "dostane" rozum, úžasný. Ale proč má zrovna ruskou národnost? Vyšinutá ženská, co ráda zabíjí zvířata - děti ji nebudou mít rádi od prvních vteřin - nemůže být nikdo jinej než - Francouz! Je tohle náhoda? Jedny nemusíme už dlouho, druhý jsou zase samá rebélie... Tak si z nich budeme dělat srandu a dětem je ukážeme v trochu jinym (našem) světle. K tomu přidáme (aby se neřeklo) přebarvenou akci alá Tom & Jerry a máme pecku, na kterou musí každej prcek. Chudáci (my) rodiče... Jednu hvězdu dávám za to, že neudělaj čtyrku. ()

FunnyLady

Po dobré jedničce a naprosto úžasné dvojce, jsem se nemohla dočkat dalšího dílu. Trojka konečně přišla do kin a s ní bohužel i velké zklamání. Moje chyba - mohla jsem tušit, že hlášky jako "to máš pech borče" nebo "skočil bych do té jámy sám, kdybych nebyl tak dobrý pískač" půjdou jen těžko překonat. Při sledování filmu jsem se nemohla zbavit dojmu, že tvůrcům spíš než o to, oč ve filmu půjde, šlo o to, jak to bude vypadat. Zřejmě si řekli: víc barev = víc legrace a o nic dalšího se nemusíme starat :-(( Stupidnější a předvídatelnější scénář už snad vymyslet nemohli a přestože se král Jelimán a tučňáci snažili ("nevěřil bych, že to v Americe řeknu, ale Rusák má pravdu" - snad nejvtipnější hláška z celého filmu), tak se jim film z těžkého průměru pozdvihnout nepodařilo. ()

Flanny

Totálně ujetá blbina, která ve svém třetím díle sbírá cenu za největší kýč letošního roku! To je prostě něco pro mě. ()

Elder

Na Madagaskaru se mi vždycky líbilo, že jde zejména o pomatený hlášky a situace a příběh či moralizování jde do pozadí. Trojka naštěstí toto splňuje také nicméně s předchozími díly to má společné jen postavy. Stejný scénář by mohly zahrát lidské postavičky a vyšlo by to na stejno, už nejde o to, že lev je šelma a zebra lovená zvěř ani o to, že život v divočině není tak podobný tomu ze zoo. Je to prostě nějaký příběh a náhodou ho hrají postavy z Madagaskaru. Slabší tři hvězdičky si to asi zaslouží. Za první dvě třetiny bych dal možná i čtyři, ale ta maximální přebarvenost v poslední třetině to strhává přímo neskutečně. Zatímco ze začátku jsem se smál a užíval si to, tak na konci jsem se skoro styděl, že se na na takovou infantilnost dívám. ()

petra.lada

Na filmu jsem byla s dcerou. Nevím koho to bavilo víc jestli jí nebo mě, ale přistihla jsem se, že při některých písničkách, které jsou ve filmu si zpívám a do rytmu ťukám nohama. :-D Musím reagovat na komentář B!shopa, že to byla nepřerušovaná jízda a musím sním souhlasit. Hodně jsem se nasmála a dost si i odpočinula. Opravdu tenhle díl se mi líbil nejvíc. ()

PATRICK96

Musím říct, že na tomhle filmu se v kině bude bavit i parta puberťáků. Zábavné hlášky, a především ta přeslavná scéna afro circus. Úžasný soundtrack, v kině jsem se bavil ohromně. Za mě plný počet... ()

Dr.Zed

Velmi krásně provedený snímek. Plný vtipných hlášek a situací, který pobaví každou věkovou kategorii. Když se ohlédneme po předchozích dílech, které byly také velmi dobré, je tento podle mě nejlepší. Vyvrcholení celkového putovaní je přímo srce rvoucí. Taky nesmím opomenou krásně barevné zpracovaní zkombinované z podmanivou hudbou. Celkový dojem bych přirovnal k vteřině dokonalého štěstí, proto dávám zasloužených 100% (Kino, 3D, dabing). ()

Cyly84

SKLAMANIE. Slabé pokračovanie. A pokiaľ nejdete na 3D tak vystúpenia v cirkuse vás budú k smrti nudiť. 2 hviezdy za tučniakov a kráľa. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)