Reklama

Reklama

Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

(více)

Videa (54)

Trailer 2

Recenze (812)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Ta nejúchylnější zvířecí láska? Pravděpodobně ano! Oslík s dračicí mají co dohánět, stačil jeden výlet medvědice a krále Jelimána do Vatikánu a bylo to.) jinak si ale nebudem nic nalhávat, už druhý díl nebyl nic moc a třetí, ačkoliv o chlup lepší, tomuhle zvířecímu blázinci nijak nepomáhá. Madagascar 3 - 60% ()

TheJokerCZ 

všechny recenze uživatele

Moc hezká podívaná pro oči a dokonce jsem se i párkrát zasmál. Tučňáci se mi opět líbili asi nejvíce, mám pro ně prostě slabost. Místy je to moc nepřehledné a moc akční (kupříkladu hlavní záporačka, která se svými schopnostmi podobá spíše Hulkovi), což je u tohoto typu filmu mínus. 5/10 ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Madagaskar je jedna z těch megaúspěšných ale veskrze průměrných sérií, kde stejná parta kamarádů (v tomto případě zvěř ze Zoo) zažívá nová dobrodružství (tentokrát v kulicáh cirkusu) ale vše ostatní je stejné (humor, stavba příběhu). Naštěstí stále snesitelné ale u takového pátého dílu už to určitě začne klesat. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Každý diel Madagaskaru sa u mňa drží rovnako kvalitne vysoko. Ani na tretí krát to nie je nuda. Postavy stále majú čo ponúknuť, či už akciu alebo nejakú vtipnú hlášku a príbeh je stále dosť zaujímavý. Navyše v tomto diely asi najviac vygradovaný. Hudba Hansa Zimmera funguje stále rovnako skvelo a týmto dielom sa u mňa Madagaskar zaradil medzi tie kvalitnejšie animované série. 75% - 4* ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Štúdiové animáky okrem pixaroviek musia byť pre ľudí nad 30 nočnou morou. Podľa hodnotení však tomu tak nie je a možno je to dobre. Nonstop slapstick bláznivú komédiu u mňa zráža dabing tigra s ruským prízvukom a Katty Perry je už čisté peklo. Za zamyslenie stoja vznikajúce milostné vzťahy medzi rôznymi druhmi zvierat. Možno sa jedná o podprahovú antirasistickú agitku, ale skôr nie. V robote v nedeľu doobeda ok. ()

Galerie (105)

Zajímavosti (21)

  • Náklady na výrobu byly zhruba 145 milionů amerických dolarů. (NIRO)
  • V scéne "dobiehanie vlaku“ je do vzduchu vyhodených takmer 1 200 Eur. (milealelia)

Související novinky

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (více)

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)

Reklama

Reklama