Reklama

Reklama

Madagaskar 3

  • USA Madagascar 3: Europe's Most Wanted (více)
Trailer 3

Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

(více)

Videa (53)

Trailer 3

Recenze (814)

novoten 

všechny recenze uživatele

Hrdinný vývoj zvířecích eskapád dovršen. Od ukřičeného dobrodružství s minimem vtipu, přes šílenou komedii s menšími přešlapy až do veleabsurdního cíle. Fanoušci prvního dílu musí při pohledu na zpívající Francouzku nebo udatného tygra skákajícího skrz klíčovou dírku silně nervózně poposedávat, ale já si bránici chvílemi málem potrhal. Dokonale nesmyslné hlášky, poslepovaný příběh a nový příliv bizarních postaviček dávají ve výsledku jednoznačně nejlepší Madagaskar. Scéna s Fireworks od Katy Perry mi vyrazila dech a pochopil jsem při ní, jak dokonale se dá zachránit více než nesměle rozjetá série. 85% ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ano, je to infantilnejsi, uchylnejsi a barevnejsi nez predchozi dily a pribeh ustupuje do pozadi, ale zaroven je to taky 90 minutova neprerusovana jizda se skvelejma scenkama a hlaskama. Animace je na standardni urovni, skvela hudba a stara znama parta, ktera se tentokrat mota v cirkuse. Logika jde casto stranou, spousta scen uz je mimo i na animovanej film, ale je to proste cistokrevna zabava oprostena od jakyhokoliv poucovani a to se u animaku dneska uz moc nevidi. Ja jsem naprosto spokojenej, zatim asi nejlepsi dil. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Trojka našťastie kráča v stopách zábavnej dvojky a nudný štýl jednotky relatívne ignoruje. Odŕha sa od reality a je „len“ show s viac či menej navzájom súvisiacimi komickými scénkami. Hlavná nudná štvorica hrdinov našťastie ani teraz nie je príliš dôležitá a prím hrajú nenudní vedľajšáci. Boduje najmä vojenské komando tučniakov, na ktorých sa dá spoľahnúť (až na to nešťastné Monte Carlo, z ktorého sa podľa všetkého nikdy seriózne neplánovali vrátiť). Vydarené výstupy predviedli aj psychopatické šimpanzy a, pravdaže, zlatučký Mort. Ten sa ale mimochodom, a nie je v tom sám, záhadne pravidelne vytráca bez vysvetlenia z deja. Podozrivo pôsobí i etické správanie ústrednej štvorky (Alex po happyende dvojky zrazu absolútne nerieši, čo bude s jeho rodičmi a bez váhania uteká preč z Afriky). Našťastie tvorcovia nemali ani len symbolický záujem o realitu/logiku a o to zábavnejšie scény napísali. Šialená karate-babka chýba. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $145miliónovTržby USA $216,391,482Tržby Celosvetovo $746,921,274Tržby za predaj Blu-ray v USA $21,734,823 //počet predaných kusov 1,025,928Tržby za predaj DVD v USA $56,089,047 //počet predaných kusov 3,236,366║ __Divoká bláznivá jazda s vizuálnym obžerstvom a zatiaľ najlepším 3D efektom ohľadne počítačových animákov!!!__ Nečakal som ale každý ďalší diel je viac a viac šmrnc, je to uletené, neskutočne farbisté, má to stále čo ponúknuť a čím strhnúť, DreamWorks jednoznačne útočí na Pixar a to nepotrebuje ani moc premakaní príbeh. Pokiaľ ste si užívali lety a pády v Ako si vycvičiť draka, tak tu dostanete podobnú atmosférickú dvojitú dávku. Maximálna spokojnosť. (drobné škrípance odpúštam) __Toto je to pravé letné osvieženie!__ /videl v kine 3D verziu 2x: 100%/ __ Séria Shrek zabudnutá, Madagascar je dominantou DreamWorks. _Druhá projekcia nestratila nič na pôvabe a umocnila len zážitok, animák roka 2012! ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Jedno z největších překvapení roku a paradoxně také jeden z největších letošních zážitků. Madagaskar 3 funguje jak v rámci zajeté série, kterou nadále vyvíjí, překvapivě logicky zakončuje a v jejím rámci také nostalgicky dojímá (mnohem méně samoúčelně, než Toy Story 3), a zároveň zapadá i do konceptu žánrových animáků, kterými si DreamWorks v poslední době plní portfolio a kterými zcela zaslouženě nabírá body oproti stále více stagnujícímu Pixaru. Madagaskar 3 je absolutní dada, v němž je možné všechno (nebo lépe řečeno - nic není nemožné), absurdita je zde kupena zcela cíleně a mistrně a film svým zasazením do cirkusového prostředí vlastně zcela logicky přejímá úlohu burlesky v té nejčistší možné podobě. Analogie je zřejmá. Madagaskar je absurdní cirkus a baví právě proto, že předvádí nemožné, podobně jako ruský tygr proskakující otvorem velikosti análního věnečku (včetně charakteristického lupnutí). V podstatě precizní groteskní majstrštyk, od začátku až do konce. Puntíky... Puntíky... Puntíky... AFRO! ()

Galerie (102)

Zajímavosti (20)

  • Když Marty převezme řízení, v originálním znění řekne "Move over Miss Daisy!", což je odkaz na film Řidič slečny Daisy (1989). (LaserJet)
  • Píseň „Non Je Ne Regrette Rien“ Edith Piaf, která ve filmu zní z úst Chantel DuBois (Frances McDormand), nazpívala sama dabérka postavy. V české verzi píseň nazpívala Radka Fišarová. (funhouse)
  • Scéna s návratom do minulosti obsahuje veľké ohňové efekty a detailné davové scény. Renderovanie si vyžiadalo 2,8 miliónov hodín na štyroch renderovacích farmách. (milealelia)

Reklama

Reklama