Soutěžně zábavný pořad Ivana Mládka s hosty a country kapelami. (TV Nova)

Fanucci

Tato show mne nikdy nechytla za srdce. Možná i kvůli tomu jaké kreatury byl Mládek ochoten tahat s sebou na jeviště... ()

OG_Swifty

Ať se to tu blýská kritikou jak chce, já si na tenhle pořad rád zavzpomínám. Ivan Mládek byl skvělý vypravěč anekdot a celý jeho sbor se mi postaral o nejeden zábavný příjemný večer + krásné country písničky. Jednoznačně jedna z nejlepších nováckých estrád, ne-li úplně ta nejlepší. ()

d-fens

aj neinteligentný humor môže byť zábavný. Preto tu nemienim hrať žiadneho inťoša, geeka (či ako sa tomu hovorí?, predsalen už starnem) a vôbec sa nehanbím za to, že napríklad na Pešákovej vete "Tamhle plave hovno!" som sa výborne zasmial. No a samozrejme Ivan Mládek je majster hovoreného slova (haxen, mit chlupen). Pozerám na tie percentá (55), a niečo mi hovorí, že by som sa mal hanbiť, že ma mládekovský humor baví, ale pravdou je, že ma naozaj dokáže pobaviť, a preto sa za nič nehanbím. Skôr by som sa hanbil, keby som sa snažil klamať sám seba a do hodnotenia premietať svoje intelektuálne poňatie vlastného ega :) ()

rakovnik

Někdy jsi nahoře, jindy zas dole...tak bych charakterizoval úroveň vtipů a scének v tomto TV pořadu. Každopádně, Ivan Mládek je skvělý bavič, už jeho obličej mi přivodí úsměv na tváři :-) To, jak dokáže vyprávět vtipy je neopakovatelné. ()

cariada

Jo tenkrát ještě byl Mládkův humor vtipný a relativně neotřelý. Vznikla tam spousta scén, které se stali velice známé. Později už to začalo ztrácet dech. ()

tom88

Perfektná zábavná relácia so skvelým Ivanom Mládekom, ktorý ma vie vždy pobaviť svojimi vtipmi a humorom. ()

tomeek

Občas vtipné, jinak buranské až hamba. Mládek veškerý humor řeší vulgaritami, sázeje na demenci a jednoduchost obecenstva. Jsem sice z vesnice, ale toto je buranská trapnost nejvyššího kalibru. ()

mr.kliky

vrchol stupidních televizních estrád. naprosto nesmlouvavá absurdita a humor tak imbecilní, že kdo se nesměje, je asi zbytečně chytrej ()

sskrblik

Show Novy, která se nemusí za nic stydět, skvělý Ivan Mládek, vtipné scénky a skeče. Vždycky nebylo vše povedené, ale rozhodně to lepší z novácké produkce. ()

Elisebah

tenkrát se mi tam líbila Lenka Plačková, pokud si to s něčím nepletu. Ale moc jsem to nesledovala, jen co jsem zahlídla, když na to koukla táta. ()

Kosmik 1

Mládka jsem měl rád i ty jeho estrády. Co se kolikrát dělo na jevišti, z toho se chtělo až brečet (smíchy). Do toho country písničky, vtípky a různé vsuvky. Proč ne. 60% ()

giovanni3

Ivan Mládek umí bavit to bez debat i parta kolem něj, ale logicky je hned několik scének trapných a účinkující tomu také 2x nepomáhají.. 3z5 ()

lskala

Kdo se mnou souhlasí, že Ivan Mládek je nejlepší vypravěč "frků" všech dob?! Bez něj a pana Srstky,by byl tenhle pořad nehorázný odpad. 60% - 3*** ()