Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

Fracek

Bylo by to za pět, kdyby, kdyby, kdyby, v řiti byly ryby ... Mitchel je cool, ale hloupý jako vůl ... kde jinde jako tady se s vykřičníkem vznáší, co můžeš udělati dnes, neodkládej na zítřek ... no ale komu není rady, tomu není pomoci, zvláště v hard gangsterce, takže i zde bude každý dobrý skutek po zásluze potrestán... a výsledek? Zůstal mladý nadějný fotbalista a to se počítá ... Všechny herce v tomhle gangsterském blábolu mám rád a tak že by to snad Monahan skusil ještě jednou a teď už doopravdy? ()

sigfried

Po precteni knihy je film velke zklamani. Dej je zde uplne prekroucen, zjednodusen a chybi nekolik zasadnich postav. Ne ze by tim film musel byt automaticky na odpis, ale bohuzel to vede k WTF efektu pokud jde o vyusteni zapletky.. Diky bohu za Colina Farella, na ktereho je proste radost se divat! Shnuto - prijatelne, pokud to bereme jako herecou exhibici. Edit: Napodruhe jsem vice ocenil i vykon Keiry Knightley - vypada to na zpackany scenar a slabsi rezii. O to vic doporucuji knihu! ()

Kašák

čekal jsem stylovou nářezovku s drsným Colinem Farrellem. Dostal jsem styl, drsného Farella. Co však ukrutně chybělo, byl kvalitní a schopnější režisér, střih a pořádná zápletka. Hutný soundtrack a svižný, i když někdy uspěchaný střih, to nezachrání ... rozhodně zklamání. Herecká základna tu totiž byla skvělá a mohla být rozehrávna mnohem coolovější hra... ()

Luciaaas2

Tak z Londýnského gangstera jsem hodně rozpačitý, čekal sem úplně něco jiného a to co jsem sledoval, mě překvapilo. Filmu by slušel jiný název. Collin Farrell je opět skvělý, ale jeho potencionál nebyl moc využit. Snímek je koukatelný a potěšil mě ke konci aspoň menší masakr, jinak první půlka je táhlá a trochu nudí. Filmu vévodí dobře vybraná hudba a herecké obsazenstvo, to jsou plusy filmu. ()

mannheim

Colin Farell je železo, ale príliš často hrá vo filmoch, ktoré nie sú ho hodné. Tento film je úplne priemerný, dej zadrháva, keby som si počas neho varil večeru, vôbec by som nepostrehol, že prebehla polhodinka. U mňa patrí medzi filmy, ktoré sú natočené akoby nasilu, nadpriemer je jedine obsadenie. ()

Welsiot

Kvůli ústřední herecké dvojici o 1* navíc, je to šité horkou jehlou, Farell umí zahrát i líp, Keira z minima těží maximum, občas vás napadne, jestli nebyl scénárista opilý, protože některé dialogy zaslouží nálepku "stupid". Celkově slušná gangsterka, kterou si ale nebude mít potřebu pustit znovu ani zarytý fanoušek CF a KK :)) ()

Alvin

Má to slušný rozjezd a slibný potenciál, někde v půlce to začne bezradně přešlapovat a skončí jako pěkná fraška. Tak aspoň za tu „kulatou“ britskou angličtinu a fajn exteriéry Londýna dávám tři. ()

rakosabasta

Není to "blbý", jenom pořád mám takový vtíravý pocit, že film chtěl něco říct, a mně to pořád ještě nedošlo - je to takový odraz představ o dnešní společnosti propletené mafiány. Colin Farrell je tu více než na hvězdiček pět, stejně tak Keira a David Thewlis (který je čím dál podobnější Alanu Rickmanovi :-)) ), ale scénáristé by se nad sebou měli trochu zamyslet. Nebo možná rejža. Čert ví, kudy to uteklo. ()

BeaVV

V tomto filme vlastne nič nefunguje,taký guláš z ničoho. Jediný "svetlý" bod je Mitchel, ktorého Colin zvládol bravúrne. Ten paradoxný koniec to celé len zaklincoval. ()

teseth

Trošku špatný pokus o gangsterku, která by měla být zařazena mezi klasiky. Dějová linka je prázdná a snaží se to nahradit rádoby cool rozhovorama. Tam se to opět zadrhne, protože hlavní hrdinové ač se snaží tak nemají pořádně co hrát, protože nemají schéma, vývoj prostě nic. Jediné za co dávám dvě hvězdičky je perfektní zvárnění sestry hlavního hrdiny. ()

Parsek

Jen kvůli obsazení se mi zdá dát 3 hvězdy dost přešvihnuté... koukat se na to dalo, ale už si vlastně nepamatuju co tím chtěl "básník" říct. Jedině pointa na konci se dá přijmout jako slušná medicína na nemocný film. ()

Airon

" Ja som tu gangster" myslím si že to vystihuje celý film ,súboj gangstrov ktorý sa asi len na nich hrajú ..jednoducho povedané na celom filme ma len zaujímalo ako dopadne Keira Knightley teda Charlotty , takže jedine čo zachránilo túto nudu a podpriemer sú herci obsadený vo filme . 55% ()

desnik

Nahoru....dolů. Vtipný a zajímavý chvilky vystřídají tak trochu nezapadající scény. Nevím proč je tam Keira na hlavních plakátech, když tam hraje minimálně a má jednu z vedlejších rolí....asi jen lákadlo na zvučný jméno. Každopádně nevím proč, ale docela jsem se i bavil... ()

minnamay

Bože, jak já tenhle film zbožňuju. Hodný kluk, kterýmu dojde trpělivost a je u toho tolik sexy :-) A ta skvělá hudba. Dokolečka dokola dívám se dívám. ()

cajda77

Povedená gangsterka, pořádný akční spád, zajímavá romantická linie. Pokouší se sršet britskou atmosféru, ale velmi neúspěšně, ameriku nezapře. Uričtě neurazí! :) ()

acervena

nechápu, mihla-li se nějaká postava filmem, byla bez většího vysvětlení odpravena, nedotažené charaktery a jejich vztahy, nelogická návaznost scén, Lupin z hipíka zabijákem? asi se, kluk, našel..a kdo to vlastně byl a co tam dělal?škoda času ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)