Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

paascha odpad!

Ari napsal: "Prostě borci pro sve pobaveni a pobavení druhých vymišlý kousky aš se popadate smíchy tenhle dil byl prostě BEST." a šoupnul borcům 5 hvězd. Komentovat netřeba:-)) Pumíx se zase raduje, že pokles kvality je minimální. Tomu tedy opravdu věřím:-))) ()

Shakers

Čo na toto napísať? Fajnová zábava ako vždy aj keď nie všetko fungovalo, tak dobre ako v predošlých dieloch.Miestami bolo cítiť, že nápady už pomaly dochádzajú. 80% - 4* ()

lamps

Nikdo nemůže partě okolo Johnnyho Knoxwilla upřít, že dokáží zaručeně pobavit a že si i zaslouží respekt za to, co jsou ochotní absolvovat. Ale proč tolik využívat análních otvorů, výkalů a jiných prasáren, když to evidentně jde i slušně a do jisté míry decentně? Nějak extra nechutné to zase nebylo, ale trapné chvilky postupem času přibývaly a v závěru už mi jen zněla v hlavě myšlenka, kterou pronesl přímo jeden ze zúčastněných: "Je to hlavně o hovnech a blití." Janě, je to show, která si moc nebere servítky, a všichni pánové mají můj obdiv, ale podruhé už bych je asi sledovat nedokázal. 55% ()

playboxguest

Méně prdění, chcaní a blití do kamery a mohla by to být i nadprůměrná záležitost. Vše zmíněné však celkovou zábavnost posledních dvou dílů rapidně sráží a podařené scénky dosáhnou v celkovém výběru jen stěží k průměru. Krátce řečeno: Častěji znechutí, než pobaví (což ale stále nic nemění na skutečnosti, že se považuji za fandu " badass teamu" Johnnyho Knoxvilla). Jináč, dle mého gusta, lepší než dvojka, horší než jednička. ()

-OverLord-

Ujetý a nechutný, ostatně jako všechny filmy i nefilmy o Jackass, ale já tu partu hovad mám prostě rád a dokážu se skvěle bavit. A o tom to je, ne? Řekl bych, že trojka je na stejný úrovni jako dvojka a objeví se i několik celebrit, k tomu hraje parádní soundtrack a padaj vostrý hlášky. R.I.P. Ryan Dunn ()

Frajer42

Některé scény vtipné. Bohužel většina byla nechutných a pár dokonce trapných. Asi 2x jsem se zasmál takže tu * dám. Ale tento díl je pro mě zklamání. 3D bylo spíš na škodu. EDIT. Za tu poslední scénku * přidávám. V 3D je naprosto úchvatná. ()

MikeCool

Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila. ()

AllShallFall

Nikdy předtím jsem celý film ani seriál neviděl. Ale byl jsem přinucen se na tohle podívat :-D Měl jsem možnost shlédnout pár ukázek z tohoto filmu a tak jsem se rozhodl, že se na to podívám na celé. A musím uznat, že banda těchlech retardovaných zabijáků, mě doslova rozsekala na milimetry.:-D takhle dlouho jsem se tak dobře nenasmál. Některé jejich akce jsou teda dosti nechutné. I kameraman z nich zvracel :-D a to dokonce do své kamery:-D a Já málem taky... A to do talíře :-D ... fuj. Zase když to přehlédnu, tak na jedničku je akce paralyzér :-D Je to sic banda totálních debilů, pošahanců a kreténů. Tak právě proto se mi to líbí. To je prostě na plný počet bez váhání. ()

teutates

Sranda k popukání... ((hefty pod odmocninou) * 0) - 10 = ??? hey, i am Johny Knoxville, hopem vymyslím supér názov naaa kravinu, ktorú sa práve chystám urobiť aaa strih! máš to? maáš, to je peckááá. Hi-hi-hi, ha-ha-ha... Opäť sa nestačím diviť čo mnohým príde smiešne napr. na "utrpení druhých, či ľudskej hlúposti"... Ak som sa zasmial 2x tak dobréé a takéto veci? ani na koxe... 2/10 Pár tzv. "heftov" sa mi páčilo ešte zo sérií čo bežali na MTV kedysi, taaakže dobré 4/10. ()

Campbell

Máme tu další várku zvráceností od těch největších idiotů na zemi. Tentokrát se mi to zdá lehce umírněnější ale zase je tu 3D! Což u tohohle filmu dokonale sedlo. Film jsem viděl už asi 3x protože takováhle dokonalost se jen tak nevidí. U jedné taškařice se mi navíc docela solidně zvedl kufr. Navíc se tu přidala naprosto dokonalá hudba. Jediné co mě štvalo že to skončilo tak brzy:-) ()

predators

Né, že by to bylo extrémně směšné, ale humusácké to je, to se vsaďte. Ti lidi jsou prostě šílenci, a tak by jim připadlo šílené hodnocení. Nejde tu ani tak o to, jestli se vám to líbí, či nikoliv, člověk se nad to musí povznést a brát všechny ty sračky s nadhledem. Neviděl jsem ale 3D verzi, což by možná ani tak nevadilo...ono, být přímo v centru dění bangiejumping latríny nemusí každý unést. šílené hodnocení ()

Rocky62

Máti rádi házenou se včelím hnízdem? Líbí se vám, když vás nabere bizon? Rádi se občas napijete potu ze 150 kilového vyšlehance? Vzrušuje vás, když jste na špici stromu, který pod vámi někdo kácí? Ano? pak je tento film pro vás bezkonkurenční zábavou. Vtipné, ale na můj žaludek až příliš nechutné. Shlédl jsem jen polovinu, takže nehodnotím. ()

Chrustyn

Tak novodobý trend se nevyhnul ani kultovním šílencům z "Jackass" a fanošci si tak mohou nejnovější díl vychutnat ve 3D. Popravdě jsem si myslel, že to bude zbytečnost jako v případě, tak 60% současných 3D filmů ale překvapivě to funguje. Opět nechybí svérázné a mnohdy skutečně zábavné -a extrémně nebezpečné- kousky, spousta humoru a samozřejmě i kvanta nechutností ("toitoika" byla opravdu hardcore) tentokrát i v efektních extrémně zpomalených záběrech. Pokud vám tato duševně nepříliš vyspělá parta sedí, pobavíte se minimálně stejně jako v předchozích dílech. ()

heyda

Typický Jackass, jen s tím rozdílem, že tady to máme všechno zabalené do 3D efektů. Pořád mám ale stejný problém. Něco mě fakt baví, něco mě dokáže dost rozesmát, ale pořád je tam hromada nudných a ohraných nápadů a ten zbytek tvoří jen nechutnosti, které mi teda opravdu vtipné nepřijdou. Takže jako vždy 3 hvězdičky. ()

jonyyy

Intro a závěr naprosto parádně udělané. Párkrát jsem se zasmál docela nahlas. Bohužel si ani jeden z těchto momentů přes tu kupu hoven a sraček vůbec nepamatuju. Opravdu mě udivuje, že víc jak půlka skečí byla založená na fekáliích. Největší prase je ten Steve-O. Opravdu nechápu pro kterou skupinu lidí jsou tyhle šprýmy cílovány. Nikomu z Johnnyho party bych ani nepodal ruku, protože šance, že ji půl hodiny předtím měl od hovna nebo v něčí prdeli je dost veliká. Je to škoda. Protože ty ostatní jejich ptákoviny jsou občas i velká sranda. 30% ()

Pítrs85

Nevím, jestli je to mnou (že už stárnu) anebo borcema okolo Johnnyho "Jackasse" Knoxvilla, ale J-3D je asi nejslabším filmem týhle vypečený sebranky. I když uznávám, že zakousnutej čokl v Knoxvillově prdeli byla vážně sranda... :-) ()