Pokémon: Giratina a strážce nebe

Pocket Monsters Diamond & Pearl: Giratina to sora no hanataba Shaymin

Pokémon: Giratina and the Sky Warrior

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy

Japonsko, 2008, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $43,338,599(8.8.2010)

Trochu moc se zde hraje na roztomilost, více než jinde, což je dáno do kontrastu s těmi monstróznějšími Pokémony. Docela to na mě funguje. Hlavně by mě zajímalo, jak by taková Giratina vypadala v kaiju filmu. To by mohlo být opravdu dobré monstrum, a to třeba i v souboji s Regigigasem. Jo, kolik lidí má asi podobné představy jako já... Film sám o sobě neoslňuje a je to spíš blíže průměru téhle série.(13.5.2014)

• Paity

Člověku je na blití, když vidí, kolik to vydělalo peněz a přitom se jedná o kardinální s....uuuu s velikým U.(29.6.2012)

• Greenpeacak

Ešte niekto niečo podobné vymyslí a hodím po ňom pokémon loptu.(2.1.2010)

• Mikino00

Tohle už je moc, s přehledem zatím nejhorší film z celé série, prvky sci-fi pokřivené do naivní báchorky, postrádající jediný překvapivý okamžik či sympatickou postavu či pokemona.(21.7.2014)

• waits

Nevím. Nejen, že se na to nevydržím já, ale přes dvě minuty se přes to nedostanou ani moje děti.(10.7.2010)

Sú aj lepšie, ale aj horšie. Taký priemer v Pokémon filmoch.(26.9.2010)

• johnywalker

Jeden z mála Poké filmů, kterému dávám menší hodnocení než již má... příběh se mi vůbec nelíbil a pomalu jsem se na to nemohl ani dokoukat!(8.8.2011)

• NiaWolf

Hodně slabé, nebýt efektů, tak je tenhle film o ničem. Scénář by potřeboval oživit, protože se dá prokouknout už samého začátku..(30.6.2010)

• GameboyNES

no aspoň už vím kde se pak tvůrci inspirovali designem Necrozmy. Jinak bohužel je to infantilní upištěný, vhodný tak pro 3. letý děcka. Dělá to ostudu výborné hře Pokémon Platinum.(27.1.2019)

• narutouzumak

Překvapivě nejnudnější pokemon film co sem viděl(24.8.2017)

• mimozakon

Pokemon som nikdy nesledoval, teraz z odstupom času som si povedal, že nejakému filmíku tú šancu dám. Dopadlo to podľa očakávania... nič pre mňa.(11.11.2012)