Johny_fork

Zejména dokonalé herecké výkony ústředního tria dělají z filmu Nějak se to komplikuje kvalitní oddychovou zábavu, která mě osobně překvapili velmi svěžím humorem. Hra těla, gesta, komické situace přichází se stejnou přirozeností jako zkušené herecké výkony. Maryl Streep válí a Alec Baldwin působí dokonale jako starý prasák. ()

moviesfan

Mé pocity jsou neutrální. Chvílemi jsem se dobře bavil nad humorem postav, které bohužel doprovázely nudné dialogy. Meryl je však stále šarmantní a okozloující. ()

Terez.S

Nejsou to čistokrevné 4 hvězdičky, ale přesto mě něco "nutí" dát víc, než 3. Nancy Meyers podle mě točí skvělé romantcké komidie, viděla jsem je všechny a i když mi tahle přišla ze všech nejslabší, stále se jedná od nadprůměr. Zjistila jsem, že jsem ani pořádně nevěděla, jak vypadá Steve Martin, který mi byl ve filmu mnohem symptičtější než Alex Baldwin. Meryl Streep je jako vždy úžasná, obdivuju její elán, energii a eleganci. Jsou to příjemně strávené 2 hodiny, i když se k tomuto filmu není potřeba vracet moc často. ()

Bubble74

Nancy Meyers nás ve své další romantické komedii pozvala do nereálně dokonalého světa. Můžeme obdivovat krásné a bohaté lidi, kteří vykonávají veleúspěšná povolání, bydlí v luxusních rezidencích, mají zahrady jak rajský Eden, kuchyně o kterých sní každá hospodyňka a kde každé jídlo vypadá jak z gurmánského magazínu. Meryl Streep jako vždycky přikouzlí šmrnc každé, i sebenicotnější scéně a díky ní je ten film opravdu zábavný. To je ale všechno, co se obdivovat dá. Alec Baldwin nepůsobí se svým kolosálním tělem nikterak svůdně a Steve Martin to krapet přehnal s botoxem, takže vypadá jak Číňan. Chování těch dospělých dětí je občas velmi směšné a neodpovídá charakterům dnešních mladých lidí. V tom je znát, že Meyers vložila při psaní veškerou energii na hlavní hrdiny, kde se uměla jako jejich vrstevnice lépe vcítit. I přes všechny nedostatky je to odpočinková podívaná a své fanoušky zaručeně potěší. ()

Ajinka126

Co všichni máte pro komediím ? :-D tahle za to fakt stojí.. Kvalitní dialogy s kvalitními herci. Obsazení skvěle sedí na své postavy. Nemám jedinou výtku.. V žánru komedií tahle u mě vítězí! ()

corpsy

Buď,alebo! V tejto príjemnej komédii, neexistuje azda žiadne iné východisko. Som ale potešený tým, že sa to nechová nijak klišovite, má to svoje humorné momentky a príjemná trojica starnúcich hercov predvedie svoje komediálne umenie. ()

F.man

Hodně příjemný romcom, ze kterého se však dělá něco trochu více než je. Každopádné příjemná atmosféra a úžasná (jako vždy) Maryl Streep připraví pro diváka fajn 120 minut. Zajímavý konec zvyklal pokuśení dát i hvězdu čtvrtou, ale nakonec jsem odolal... And what's with the "big guy"? Is it because I'm fat? ()

spaceboyCZ

Necekane spickovy snimek ve vsech ohledech. Meryl Streepova a Alec Baldwin v tomto filmu k sobe padnou jako snad zadny jiny par. Hrajou to s takovou lehkosti a samozrejmosti, ze divakovi pripada, ze k sobe patri odjakziva. Film jsem videl uz 5x a tesim se, az ho uvidim zas. Ma vsechno, co by takovy film mel mit. Skvele a sympaticke hlavni postavy, zabavnost a inteligentni vtip, skvele interiery a exteriery, dokonaly hudebni doprovod v kazde situaci. Dve hodiny ubehnou ani nevite jak a po jejich konci si pripadate tak hezky, prijemne, zrelaxovane a rikate si: ta Meryl a Alec zrajou jako to nejlepsi vino. Celou dokonalost tak kazi jen americky vychovane deti (v tomto filmu uz dospele!!), ktere maji snahu ridit zivot svych rodicu, namisto toho, aby uz byly davno pryc z domu a pracovali na svych rodinach. Co uz, nic neni dokonale :). Pro mne jednoznacne romanticka komedie, co se bude smele vyjimat vedle vynikajiciho Deniku Bridget Jonesove. ()

Kryton

Příjemně překvapení! Ouh netušil bych, že mě bude romantická komedie tak bavit. Za vším stojí chemie a skvělé hraní od Aleca Baldwina a Meryl Streepové (2krát v roce a opět kuchařka!). Díky nim ten film za 2 hodiny příjemně uběhne. Hlaška jako "moje žena má ráda hodně semene" mě uplně dostala. Máte-li kolem 40ti tak si ještě i přidáte nějakou hvězdu. 2 výtky > Steve Martin mi moc neseděl (po všech těch blbých komediích) a děti Meryl Streepové byly jednodušše na profackování. Nechápu jak dospělé děti se v jednu chvíli zachovájí jako by jim bylo 5 let (možná ten rozvod nebyl ideální?!). Během filmu a i chvíli po něm jsem měl příjemný pocit, úsměv na obličeji a hlavně mě ta romance přišla uvěřitelná. ()

baribal

Rutinérka Nancy. Trio Streep-Baldwin-Martin je fajn, Bardwin je neskutečně slizký, Meryl konečně není jen za kvalitní herečku, ale taky jí to sluší a Martin konečně nehraje komediální postavu a není to vůbec špatný. Není to tak dobré jako Prázdniny, ale o to více je to příjemný film. Škoda, že film postrádá hlubší myšlenku. ()

MartinezZ

Úžasné, dokonalé, kdo dělal speciální efekty? WETA? Snad první film, u kterého někoho napadlo využít voskové figuríny z muzea Madame Tussaud, brilantní idea. ~~~ Teď vážně: Alec, Meryl, Steve, neskutečně poznamenaní časem, mi nějak nedovolili vklouznout do příběhu. Tedy oni a samotný hloupoučký scénář a vůbec celé to ně ma působilo... divně. Navíc český dabing tomu zas a znovu dodával "třešničku" - třešnička ale měla divnou barvu a spíš připomínala bobuli Vraního oka čtyřlistého - nu a po "snědení" filmu jsem si i tak připadal. Otráveně. ~~~ PS: Dejte mi vědět za třicet let, třeba změním názor. ~~~ 1,5* ()

snoopik

Nenápadný film, ze kterého se stala alespoň pro mě komedie roku kterou si přidám do škatulky - Pelíšky a román pro ženy. Smál jsem se na celé kino. Postupem času a uvolněnější doby se ido filmů "ze života" dostávají témata v minulosti tabiozovaná. Penis, sperma, vagina, tráva. Komedie podle mých představ. Meryl Streep a její zářivý úsměv na ten se prostě nedá vynadívat. Tento film byl také mým pokusem dívat se na film bez titulků a vidět jak to zvládnu a co byste řekli? Ano, humorné scénky a vtipné narážky mi unikaly jedna za druhou. Proto pro příště lépe než vidět film jako jeden z prvních si počkám na překlad od Zuzky :) ()

mysiak

Príjemné oddychové..Meryl, Steve a Alec sú vynikajúcou kombináciou a zárukou oddychu na pozeranie tohoto fakt dobrého romantického filmu... ()

fremy

Ústřední herecká trojice slibovala pěknou podívanou. Příběh se ale vláčel časem a pár zablesknutí mu napomohlo k lepšímu ohodnocení. Přesto jsem si něco uvědomil, kuchyně nebo pekárny dokáží být skvělé místo pro romatické a bláznivé chvilky. ()

numi

Ženská komedie na úrovni. Není to Dom Pérignon v lobby grandhotelu Pupp, ale ani višňák v tělocvičně karlovarské základní školy. Bohemia sekt s někým blízkým, jedno kde, jedno jak. Ve finále je to totiž především o lidské společnosti a jak Alec Baldwin, tak Meryl Streep odvádějí pro tuhle nedělní zábavnou love story sympatické a svěží maximum. ()

Tirion

Překvapivě pohodový film, který pro relaxační divácký zážitek nepotřebuje úžasný scénář. Stačí úžasní herci. ()

ABLABLABLA

3-4 hvězdičky... těžko se rozhodnout. Film se mi líbil, bavila jsem se, ale zas, že by to bylo něco extra...to ne. Zase na druhou stranu herecké obsazení bylo velmi dobré: A.Baldwin, M.Streep paráda. Příběh měl taky něco do sebe. ()