Reklama

Reklama

Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

(více)

Videa (15)

Trailer 2

Recenze (1 042)

Spooner 

všechny recenze uživatele

Typická letní oddychovka s pořádnou dávkou slušně zrežírované akce a výborným Cruisem. Celý to má feeling akčňáků z devadesátek, jak příběhově, tak režijně. To pro někoho může vyznít jako zápor, mně to ale docela sedlo. Bohužel James Mangold neumí pořádně zkombinovat akční scény s těmi humornými a nedej bože už nějakými romantickými. Výsledkem je tedy nakonec takový zvláštní hybrid, u kterého budete při akčních scénách vrnět blahem, ale u toho zbytku si budete místy klepat na čelo. Mezi Cruisem a Cameron Diaz to navíc moc nefunguje a u tohoto filmu jsem si definitivně uvědomil, že mě Cameron Diaz už začíná dost štvát. Naštěstí je tady té akce opravdu hodně, pořád se něco děje a celé to celkem rychle uteče. Takže jako akční odreagování se to dá jednou snést. Podruhé bych už se na to ale asi nekoukl. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Tom Cruise a Cameron Diaz = SKVĚLÝ VÝBĚR. Už dlouho jsem se takhle nepobavil. Parádní akční a také vtipné scény. FILM NEMÁ CHYBU! SUPER !! Klaním se Tomu Cruisovi, že ve svých 48 letech vypadá na 30 let. Čeští herci, vezměte si z něho příklad. Např. Miroslav Etzler ve věku 45 let, vypadá jako Tomův dědeček! ()

Reklama

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

"Takže na tři zahájím krycí palbu a poběžíme tady tudy k těm regálům, jo? - Jo! - Jedna,.." Bum, prásk, áááá.. "Mám začít na nižším čísle?" .. Tom a Cameron nejsou zrovna moji oblíbenci, takže jsem neměla dost dlouho chuť pustit si akční film s nimi. Ale jednou to přijít muselo a jsem za to ráda. Dlouho jsem se tak nenasmála a Cameron fakt bavila od začátku až do konce a Tom vypadal dokonce sexy? Svět už nebude normální :D Akční horská jízda, která se s ničím nesere a hlavně si na nic nehraje, ale jen baví a baví :o) Já mám dokonce chuť si to pustit znovu :D ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack John Powell: 1. At The Airport ,2. Rough Landing ,3. Trouble On I-93 ,4. Running From Roy ,5. Hostage ,6. Car Ferry ,7. To The Island Of Love ,8. In Austria ,9. Galley Fight ,10. Five Star ,11. June Spies ,12. He's A Spy ,13. Rooftops ,14. The Villa ,15. Reunion ,16. Bull Run ,17. Going To Cape Horn? Take A Jacket ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Dokonalá ozvěna devadesátých let a definice ‚letního filmu‘. Zápletka z ranku primitivních, přepálené akční scény a hlavně fungující ústřední duo. Cruise hraje sám sebe, takže v té odlehčené atmosféře působí zábavně v tom správném smyslu, a Diaz zase dokazuje, že zahrát naivní uječenou blondýnku není jen tak. Škoda té předvídatelnosti, resp. tušení, že vás ten film ničím nepřekvapí. John Powell nejlepší od Bourneova ultimáta. 3 a ½. ()

Galerie (57)

Zajímavosti (17)

  • V severoamerických kinech film utržil 76,4 milionu amerických dolarů, v celosvětových 262 milionů. (NIRO)
  • Při natáčení scény s útěkem před býky ve španělské Pamploně (natáčení ovšem neprobíhalo na severu Španělska, ale v Cádizu) byly zraněny dvě ženy a natáčení muselo být přerušeno. (Andresito)
  • Film sa natáčal aj v rakúskom Salzburgu, kde rozruch spôsobil miestny občan, ktorý do bulvárneho plátku priniesol kópiu scenára nájdenú v koši. Predpokladá sa, že ho zahodil niekto z členov štábu. (BathoryMan)

Související novinky

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)

Reklama

Reklama