Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

Lilloos

To samé jako jednička, jen víc rasistické, sexistické a celkově drsnější. V rámci svého žánru však stále dobře fungující - a to se počítá! ()

Aluminium

Priznám sa, že som do pokračovania Hangover vkladala veľké nádeje, ktoré však neboli splnené podľa očakávania. Miestami im ten humor nevyšiel a pôsobil silene a kŕčovito, baviť som sa začala až v druhej polovici filmu (Kimmy saved the day!). Film je zbytočne dlhý a dej je navyše spomalovaný dejovými zvratmi, ktoré síce fungovali v prvom filme, ale tu občas nesedeli. Silné tri hviezdičky. ()

TheTrox

Pro mne film velkým zklamáním, po tak úžasné a revoluční jedničce, jsem si byl jistý, (když jsem zaslechl o natáčení dvojky) že to prostě nejde udělat snímek na stejné úrovni, bohužel jsem se nemýlil. Film se snaží kopírovat to nejlepší z předešlého dílu, ztracený kamarád, ztráta paměti apod. což je dle mého názoru razantní chyba. Ano, jsou zde úseky, kdy se člověk neudrží smíchy, ale přesto se v mých očích jedná o průměrnou komedii.Celkové hodnocení: 55% ()

jorgus

neni tu jakkykoliv naznak invence, dej je misty (treba i deset minut) nudna prazdna vata, jen dva vyborne fory...velke zklamani:(jestli trojka bude zase uplne o tom stejnem a vydela to, tak uz je neco spatne:) ()

PanPes

Kdyby se na konci neobjevila ta obtloustlá nula v úpadku, tak by to bylo snad ještě snesitelné, ale takhle ? ()

adussh

Pařba ve Vegas sice byla o píď bujařejší, nicméně hangover v Bangkoku nezklamal a příjemně pobavil z čehož mám upřímnou radost. Zaujaly především neotřelé kulisy, opice (teď mám na mysli zvíře - opici) a podle očekávání i herecké obsazení. Hlavní trojice na které to všechno stojí je i v Bangkoku perfektní! To se musí vidět! :) /75%/ ()

Rehooo

Todd Phillips si dal před sebe těžkou úholu, když chtěl natočit pokračování filmu Hangover. Popravdě jsem měl strach jak to dopadne, jelikož všichni dobře víme jak většinou dopadají pokračování úspěšných filmů. Na druhou stranu jsem byl v očekávání co nového příběh přinese a jestli se dá překonat vysoce nastavená laťka. O co v celém filmu půjde bylo předem jasné. Takže spíš šlo o to, jakým stylem to bude divákům podáno. A to se Phillipsovi určitě povedlo. Zajímavé zápletky a hlášky film oživovaly. Tak o zábavu bylo opravdu dobře postaráno. Samozřejmě, že by se našly i nějaké ty mouchy. Například některé scény byly na můj vkus až moc oplzlé. Celkově to však nemění nic natom, že jde o úžasnou komedii. A pokud jste neviděli první díl, tak si tu jednu hvězdičku doplňte :-) ()

jasanka

Film postrádá jakoukoli známku humoru. Snaží se být vtipný, ale nevychází mu to. Ani trochu. Celkově nudné, měla jsem co dělat, abych v polovině film nevypnula. Zrátka jen těží z úspěšnosti prvního dílu. ()

TheSantiago

U Pařby v Bangkoku mi absolutně névadilo, že se jednalo o stejný příběh jako v prvním díle. Důležité je, že jsem se smál a to je to, čeho se snaží komedie docílit. Znovu mě odrovnávaly Alanovy hlášky a film se mi líbil. - 70% ()

Mr.Hudson

Druhý díl vstupuje do stejného řeky jako jednička a dle mého názoru je to trochu na škodu. Film tak začíná naprosto stejně jako díl první a to svatbou(tentokrát se žení Stu).Všichni kamarádi se sejdou tentokrát v Bangkoku a očekávají svatbu, ale shodou náhod se do pití hlavních postav dostane droga. Ti si samozřejmě nic nepamatují a mezitím řádí jako šílení. Poté probíhá téměř identický děj jako v jedničce , ale pouze s malými odlišnostmi místo tygra se ve filmu objevuje opička, ztratil se kamarád a opět je nalezen ke konci filmu a s vypětím všech mozkových sil hlavních hrdinů a takto bych mohl pokračovat. Každý, kdo neviděl první díl, by mohl namítnout, že se jedná o výborný námět na film. A já souhlasím určitě je to výborný námět v rukou výborného režiséra, ale na dvojce se mi zdálo, že se jaksi topí ve slávě prvního dílu a snaží se být za každou cenu vtipná. A to je na škodu. Děj nebyl tak spontánní a rychle utíkal. Nejvíce na filmu opět zachránil potrhlý hrdina Alan, který svou dobromyslnou blbostí všechny vždy dostane do maléru ačkoliv si to ani v nejmenším nepřeje. Fotografie na konci beru už jako samozřejmost a opět jsem se u nich dobře bavil. Celkové shrnutí je takové, že Pařba v Bangkoku určitě stojí za shlédnutí ovšem za prvním dílem lehce zaostává. ()

ddf76

Nachapu, za co byli placeni scenaristi ? Obslehnout scenear z jednicky a zmenit lokaci. Velmi slabe, aspon ze opet pobavily fotky na konci. ()

Gastovski

Faktem je, že je to věrný duplikát, kde jsou situace na chlup stejné jako v předchozím filmu. Ale... pořád je to docela kvalitní podívaná s dobrým hereckým obsazení. Po humorné stránce to mohlo být pravda trochu nabytější (hlavně ke konci), ale záleží na tom, co člověk od toho očekává. 3,5* ()

joudas

Celý film prakticky jede podle stejné šablony jako jednička. Akorát Las Vegas tentokrát vyměnili za Bangkok, mimino za opici a ztratil se jiný člen party. Osobně mi to však nevadí ani v nejmenším, protože to má s prvním dílem společnou ještě jednu důležitou věc. Je to pořád stejně zábavné! A pokud bude i třetí díl, ať je klidně zase stejný… ()

Procker

Po shlednuti The Hangover jsem si rikal, ze takto neotrelou a vtipnou komedii jsem hodne dlouho nevidel. Proto jsem se s nadsenim pustil i do "dvojky". Ale vsechny ty sceny, ktere na me v prvnim dile zapusobily svoji svezesti, neotrelosti a predevsim momentem prekvapeni, byly ve dvojce velice vykonstruovane a vice nez predvidatelne. Sice film je prosycen nekterymi situacemi, u kterych se clovek stejne zasmeje, ale tentokrat se nanestesti "NIRVANA" nekonala! ()

Marcin

The Hangover Part II je v podstate to isté ako prvá časť, len sa to odohráva v Bangkoku a súvisi s ázijskou kultúrou. No musím uznať, že sa mi film páčil a vôbec som sa nenudil. Zlepšené oproti prvej časti boli záverečné fotky, kde je vidieť priebeh celej pařby... To ma pobavilo asi najviac. ()

Caaslav

První díl byl originální a proto tak úspěšný. Druhý díl jede podle stejného mustru ... tím pádem se veškerá originalita vytrácí....35%... ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)