Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

El-Barto

Jednička mě bavila a od dvojky jsem nečekal nic jiného než opakování fórků, které jednou bezvadně fungovaly. To se sice opakuje, ale už to fakt neni sranda a ani Alan neni tak komický jako ve Vegas a Phil taky hodně ztratil. Opravdu jsem se nesmál i když jsem věděl, že mě nečekají zádné nové nápady. Ale co, takhle to s pokračováníma občas bejvá a trojce se nevyhneme. ()

Filty

Samo o sobě je to vlastně docela i fajn. Bohužel slovo od slova kopíruje jedničku, až na pár záměn. Vytržený zub nám nahradí tetování, dítě nahradí opice, ztraceného Douga nahradí ztracený Teddy, střechu nahradí výtah atd...Ničím nepřekvapí, díváte se na stejný příběh jenom v jiném obalu a to je škoda. ()

RedHot

Ne, to, co se stalo v Las Vegas, ani trochu nepřipomíná to plytké, beztvaré nic, co se nám Bangkok snaží před čumák naservírovat tentokrát. Možnost pokračování tvůrci nejspíš pochopili tak, že všechny gagy je třeba dotáhnout do většího extrému, aby měl podtržený výsledek větší koule než předchozí sezonu. Mě se ale Ed Helms líbí víc nepotetovaný a než bych ho nechal na konci vykonat ten uširvoucí, kýčovitý proslov, radši bych mu spravil pusu sešívačkou. ()

MovieFive

Film se ani nějak nesnažil zakrýt, že jde o přesnou kopii Pařby ve Vegas. Možná proto mě ke konci trochu nudil, jelikož jsem věděla, co čekat a bohužel mě ničím vážně nepřekvapil...samozřejmě, jsem byla zvědavá s čím tvůrci přišli tentokrát, pár nápadů oceňuji, ale nějak to nestačilo, aby mě Pařba v Bankoku zabavila na dlouho...hlavně konec už jsem dokoukala pouze z povinnosti...z postavy Alana (Zach Galifianakis) jsem měla také rozpačité pocity-i když pár vtipů se mu povedlo, osobně bych s ním nevydržela ani dvě hodiny. ()

kamigava

Tohle pokračování mě nepobavilo tolik jako ve Vegas. Přece jenom ta opička byla dobrá a jak kouřila! :D Jak někteří píšou, fotky na konci filmu ukážou to nejlepší z té ujeté párty, ale rád bych těch srandovních věcí viděl víc v průběhu filmu. Akční číňan dostal podle mě až moc prostoru a připadalo mi, že se do Bangkoku moc nehodí. Teplej a fetující číňan, který nakonec vyřeší celé pátrání? Obzvlášť závěr byl hodně nevydařený. Samé výčitky, odpuštění, to si myslím, že v jedničce se ještě něco podělalo, ale tady je hezké usmíření a konec. Od Tysona jsem aspoň čekal, že dá někomu pravej hák, ale skutek utek. Jako kamarádi fungovali spolu hezky, ale neměli čas to ukázat. Smůla, možná až bude Pařba v Praze tak to bude stát konečně zato. Prostě špinavá a jednoduchá komedie. :) ()

Matli

Jednička přes kopírák. Jednou jsem se pousmál, ale jinak normálně natočené a prostě už tu to jednou bylo. Fotky na konci byly opět super, ale to je fakt málo:-) 37% ()

Bozvav

jen zřídk a kdy je dvojka lepší než jednička, tentokrát ovšem jednoznačně je. Řekla bych, že z námětu vykřesli maximum a už bych to nechala spát. 75% ()

Darkslayer

Je pravda, že ide takmer o kópiu prvého dielu len zasadenú do iného prostredia. Rovnaká kostra, podobné vtipky a situácie iba zasadené do Thajska. Tiež ale treba povedať, že tomu nechýba nič z toho dobrého čo priniesla prvá časť. A kedže som sa nenudil ani na chvíľku a boli situácie keď som dosýtosti nasmial nepôjdem pod 4* ,ale koli nedostatnku invencie nemôžem ani vyžšie, na úroveň jednotky. ()

Wargoo

Šiel by som sám proti sebe, ak by som Dvojku ohodnotil menej než 5*. Rovnaký koncept, rovnaké postavy, rovnaká zápletka... Ale komu to kurva vadí ? Ja som sa pri jednotke bavil neskutočne, a tu som ani nechcel, aby sa snažili ponúknuť niečo iné, "nové". Chcel som to isté, len v inom obale. A ten sa dostavil. Film disponuje neuveriteľným komickým nádychom, ale v porovnaní s jednotkou mu nechýba ani trochu drámy, a detektívneho pátrania... The Wolfpack is back. And it has same size BALLS as first part, bitches !!! Chow dával riadne ! 5***** a 88,378% PS: Idem sa rozbiť so svojou partiou, možno sa nám prihodí niečo podobné... :) ()

solid

Tak nějak bylo jasné, že pokud se pojede ve stejném složení jen do jiného města, tak se bude opakovat. Ale oni si to prostě znova užili a zase jim to vyšlo. Není to sice taková pecka jako jednička a holt to mi nikdo nevymluví, ta byla famózní. Takže až na záležitost s shemale a celkový postoj k tomu podvádění to zase byla dobrá jízda. Pokud se trojka ponese v duchu Alanovy svatby tak se máme na co těšit. Jsem zvědav jakým způsobem chcou scénaristi "narušit ten kruh". Ale teším se. ()

Pitaya

Troufám si říct, že to bylo stejně dobré jako jednička a ty fotky na konci dokonce mnohem lepší. Opravdu pořádná, divoká komedie. ()

dave14

Snad ještě lepší než jednička. Nechápu lidi, kteří tady hodnotí film dvěma hvězdama. Přátelé je to komedie, tak to také jako komedii hodnoťme, díky. Po dlouhý době jsem se vracel z kina s pocitem, že to nebyly vyhozený peníze. Za to děkuju tvůrcům a těším se na pokračování! :) ()

Hapretor

Ne tak stupidní, jak jsem očekával. Místy dost vtipné. Ocení více ten, kdo se už aspoň jednou probudil totálně vymletej a nevěděl, která bije. Jako komedie na zpříjemnění večera dobré. Na více kouknutí to není. Zabaví, neurazí. Bránici však tolik nepodráždí. ()

kobliha

No co uz, tak to prehnali cez kopirku. Ale bavil som sa aj tak super, prostredie Bangkoku kde je ladyboy-om kazdy od sofera autobusu az po vychovavatelku v jasliach mi smakovalo.. K tomu Alan, ktoremu pokleslo IQ dakam na uroven Homera Simpsona.. Moze byt.. :) ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)