• L3G1ON4R
  *

  Seriál pro náctileté, kde hlavním hrdinou je chlapec jenž je dobrý ve hře, kterou nechal vytvořit nejmenovaný boss, aby našel nejlepšího hráče světa za účelem jeho ochrany. Spojitost s filmem Gamer nehledejte. Moc mě tento seriál nezaujal i když není pro mou generaci...(16.11.2009)

 • numan
  *

  Nechal jsem se nalákat na "sci-fi seriál" a dostal jsem puberťáckou pohádku, kterou zachraňuje plešatý android. Všechno je prostinké a polopatické tak, aby to pochopil i dvanáctiletý mozek, vymytý celodenním pařením battle-games, který nemá ani ponětí o realitě. Celé je to v podstatě o tom, jak zachránit svět před superpadouchy a přitom nenaštvat maminu. Poměrně vysoké hodnocení na imdb se dá pochopit jen tak, že tenhle klenot hodnotila pouze cílová skupina pařičů a amazonek mezi šestým a patnáctým rokem.(10.4.2011)

 • DannyBurino
  *****

  Tenhle seriál je v černé zoně? Co jste to za bandu pitomců? Tenhle seriál je pecka hlavní postavy jsou sympaťáci, akce je tam super, jsou tam super hlášky a jsou tam dobré efekty laserů. Sice tam jsou záporáci trochu klišé a někdy tam je slabý díl a při rvačkách se mlátí jen do břicha, ale jinak je to pecka. Moc mile mně to překvapilo.(9.10.2015)

 • Džef!
  **

  nic extra, ale jen bych chtěl vědět jak dlouho to vydrží... nový a nový nepřátelé a Aaron jakožto nejlepší hráč světa bude mít novější a novější vybavení??? Trochu mi to připomíná Power Rangers...(2.12.2009)

 • Holusacek
  ***

  Jak si tak tápám v paměti-nyní asi nejlepší zábava Disney Chanelu,starý dobrý Jetix,ale nic.Dobrý akčnák,dobrodružství nechybělo,postavy v obsazení vcelku dobré atd.Tyto věci a ještě více podporují Aarona Stona jak se dá a vniká dobrá,ničím nerušená zábava.=50% jen zařazení do rodinný mi vrtá hlavou.Rád bych viděl jak se na tento seriál dívá celá rodina!(19.6.2011)