Komentáře uživatelů k filmu (1 002)

• Kaka

Jedna z nejzajímavějších postav Marvelu na plátno sice přišla, ale její zpracování si zasloužilo lepší příběh, o malinko lepší zpracování a celkově zkrátka kvalitnější péči. S tak zábavným, silným a sveřepým antihrdinou se mohlo zacházet mnohem lépe, než třetinu filmu čekat, třetinu poznávat a pak chvíli tajdrdlíkovat před zeleným plátnem. Hardy pozici podivína novináře vcelku obstojně dává, jeho digitální kolega je ale už o poznání horší. Pronuděno. Za 20 minut víte, jak to dopadne na konci a že bude samozřejmě finální bitka, protože bez té už to dneska v komiksárnách obvykle nejde. Jak předvídatelné.(7.1.2019)

Aj by som si film užil, nebyť Cinema Polus, kde sa technici asi zbláznili a vypeckovali efekty tak, že to totálne skazilo dojem z filmu. Nevadí mi hlasná hudba, ale toto už bolo trochu extrémne. Venom je taká kalsická rádoby "spajdermenovská" komixovka, ktorú si užijete aj doma. Venom je vtipný, efekty slabé a nudné, ale výsledok je priemerný....nudiť sa nebudete, ale nikomu nespadne sánka...(11.10.2018)

Kumar sem a Kumar tam...(12.10.2018)

Tom Hardy v marvelovke, to som si teda nemohol nechať újsť.Trailer bol výborný a čo sa filmu týka tak isto.Skvelo som sa bavil.Hardy je skvelý, je to vtipné aj keď možno menej ako by sa čakalo.Chválim však aj niektoré scény v laboratórii , ktoré miestami pripomínali horor.Venom sám o sebe skvelá postava, výborný hlas.Rozbeh je troška pomalší, no akonáhle sa Venom spojí s Eddiem tak nastáva akčná jazda ktorá nemá konca.Samostatný film podľa mňa vyšiel na výbornú aj keď určite je čo zlepšovať.Záverečná akcia skvelá , aj keď troška neprehľadná a rýchla.Na Carnage v podobe Woodyho sa riadne teším.U mňa za 5* a 100%.(14.10.2018)

Určitě o dost lepší provedení Venoma, než tomu bylo v S3. Venom je sice veden v Marvelu jako neutrální, ale tady z něj udělalo Sony až klaďase. Ale na konci spouler na Carnegeho...už teď se těším. A dosazení Harelsona do této role je velkým příslibem. Nicméně Venom je takto super. Jen bych mu dal tvrdší rating.(14.10.2018)

bez Spider-mana to není ono:-) Tom Hardy super(15.10.2018)

Doplnit 30 minut co zostrihali, dat tomu nadych 18 + a mame z toho kultovku.(16.10.2018)

Diváky, kteří šli na Venoma, můžeme rozdělit na dvě skupiny. Ta první už před zhlédnutím filmu kvitovala nízké hodnocení od Rotten Tomatoes. Za lístek zaplatili pouze z důvodu, že jim přišlo hloupé kritizovat něco, co sami neviděli. Budiž jim to připsáno k dobru. Druhá skupina vytvořila přirozenou opozici a promítací sály po celé zemi zaplnili s halasným mumláním, že to přece nemůže být tak špatné. My jsme vytvořili třetí skupinu. Přišel nám přeplatek za elektřinu a přece nebudeme sedět doma. Sednout si lze i v kině. Kamarád patřící do čtvrté skupiny nás upozornil, že prvních cca 45 minut si v něm budeme připadat zbytečně. Poučeni jeho nezdarem a vyzbrojeni pistáciemi v čokoládě jsme úvod tvořený především pokusem o romantickou linku přečkali bez úhony. Následně jsme konečně dostali to, pro co jsme přišli. Rubačku, divokou automobilovou honičku, další rubačku, Toma Hardyho s odkrytým obličejem a příslib druhého dílu se záporákem, kterého jsem si musel vygooglit (ale Woody Harrelsona jsem poznal sám!). Jediná zásadní změna oproti ostatním marvelovkám je absence superhrdiny snažícího se zachránit svět. Venom se chce hlavně nažrat.(17.10.2018)

Film je překvapivě dobrý a to překvapivě je tam z důvodu krásných recenzí od "profesionálům" z NDR teda pardon z IGN a Rotten Tomatoes. Oni vůbec,ale vůbec nemají tucha jak poznat kvalitni film (a je zrovna zarážející že MCU snímky chválí do nebe i když některý snímky byly takové blbosti,že i na Halinu Pavlovskou by byla lepší podívaná)Na to nemam ani slova. Tento film bych k jejich hodnocení přirovnal ke Shrekovi. Ten film měl podobný hodnocení a stal se hitem a všem se to líbilo,to samé je i zde. No a nyní dokončím tu recenzi. Film je dobrý,svižný a zábavný. Soundtrack je dobrý a dá se,až na nějaký rap v titulkach,který moc nemusím,ale eminem tam potěšil. Herecké obsazení a hraní je výborné,dle mého tam ani spidey není potřeba pokud půjde Sony směrem jakým nejspíš půjde. Hláškujicí a sprostý Tom Hardy taky super :D A příběh? Well...je dobrý. Jenže teď je zde ten kámen úrazu. Nevyužili větší potenciál příběhu,nehledě nad to že tam bylo vystřiženo 40min. filmu což je velká škoda. Příběh je dobrý ne,že ne,ale mohli z toho vytřískat víc. Chtělo to rozhodně aby tam nějak rozvětlili právě to soužití Venoma a Broka což tam bylo tohohle jen minimum bohužel. Jinak ovšem chemie mezi nimi je úžasná. A finálne bylo taky vynikající,moc sem se v tom souboji neztrácel,ale byl sakra velkej digibordel :D Co se týče CGI je dobré,lepší než v JL určitě a temná atmosféra je taky vynikající kdyby to bylo od marvelu tak by tam ta temnost a trhání hlav určo nebylo takže alespoň trochu brutality :D Btw. dosud nejlepší komiksový film od Sony takže trošku přimouřit u něčeho oko je docela na místě Je to lepší než : Antman 2,Spiderman Homecoming, JL,Ss.... Hodnocení : 7,5/10, 3,5/5 Jsem zvědav na dvojku,která rozhodně bude, o tom svěčí ať zisk co teď je a ještě to poroste a ta potitulková scená. Snad to dotáhnou na maximum v dalším díle,má to potenciál. Doporučuji. Je to zábava.(17.10.2018)

Jednu hvězdičku ubírám za to CGI, ani v kině to nestojí za nic a v roce 2018 by takhle dobrej film měl mít bud víc peněz, nebo jiný studio vizualních efektů.(17.10.2018)

Tupoučkej děj, scénář má děr jak bezdomovcův plášť, postavy nemaj žádnej charakter, pozadí či hloubku, celý je to slátaný do jednoduchý posloupnosti, a já se půlku filmu řehtal na celý kolo! Tom Hardy je skvělej, role mu sedla, hlásí se tu ostošest a nechybí ani situační humor, triky parádní, akční scény taky. Skvěle jsem se bavil a určitě si tenhle filmovej zákusek někdy zopáknu, abych si zas procvičil bránici.(18.10.2018)

Dvěma slovy klasický Marvel, nic víc nic míň, takže fanoušci Marvelovek budou spokojení, včetně mě. O Venoma jsem se nikdy nezajímal, takže nevím jestli si původ upravili či nikoliv, ale mimozemský organismus je dobré vysvětlení. Ve filmu je dost akce a příběh je poutavý, takže film nenudí. Sem tam se objeví i nějaký vtípek a samozřejmě nesmí chybět nervy drásající poslední sekundy před katastrofou a heroické obětování. PS: Určitě se vyplatí počkat si na druhou potitulkovku, je dost vtipná. Hodnocení: 75/100.(21.10.2018)

Stále váhám jestli 3* nebo 4*.. Asi poupravím, až se podívám napodruhé doma :-) V kině celkem dobré a zábavné. Vynikající atmosféra v temných částech filmu s nádechem hororu. Bohužel občas mi vadily vtipné scénky alá Deadpool. Bohužel špatný trend cpát vtip do každého snímku. Naštěstí jich tu nebylo mnoho a i když se Venom trošku liší od komixové předlohy, tak to celkem šlapalo a tempo filmu bylo solidní. Dávám 70%(21.10.2018)

Super film(23.10.2018)

We.... Are VENOM. Asi jsem dostal víc, než jsem čekal. Je lepší být nenáročný divák, který si po filmu řekne: "Mi se to líbilo" než dva dny mluvit o tom, jak dnešní filmy stojí za vyližzadek a litovat vstupného. Jasně, dnešní filmy jsou oproti těm starým poctivkám úplně jinde a kdybychom to měli dopodrobna rozebrat, tak nám ukápne možná i slza, ale taky nepláčeme nad tím, že máme internet v každém zařízení nebo že vystoupím v cizím městě z vlaku a s navigací trefím někam, kde bych 20 let zpátky nedošel ani omylem... svět se prostě pohnul a kdo se nepřizůsobí, ten si to neužije. Marvelovka je prostě Marvelovka. Kdo nemá rád, pochopil po dvou filmech. Já rád mám a proto v rámci žánru (poslední dobou používám často), dávám za 5!(28.10.2018)

• pride

Tak toto bol pruser. Chaos ako sa patrí. Sympatie 0. Humor 0.(jedna scéna s výťahom to nezachráni). Hardy je super a tak som chcel aby sa mi to páčilo ale nie. Nemalo to šmrnc, hĺbku. Nudná jednohubka čo zapadne prachom.(6.11.2018)

Velmi velmi překvapivý, zajímavý skvělý film, nečekal jsem ale jsem mile překvapen.(6.11.2018)

Žánrová jednohubka, která absolutně ničím nevynikne a nepřekvapí, ale díky rychlému tempu a Hardyho hláškování vlastně člověka neotráví ani nenudí. 6/10.(11.11.2018)

Sony no tak to jako fakt!!!!! Máte kvalitní matroš seženete do hlavní role božana Hardyho a potom to všechno splachnete do hajzlu jen kuli tomu aby jste mohly rejžovat na předpubertalních zrudičkach, který stejně čuměj na porno a tuny pičovyn na youtube. Sony vyhulte si srabci.(18.11.2018)

Venom je sice totalna ptakovina,ale na druhej strane akcna,zabavna a vtipna zalezitost,ktora ma bavila,Tom Hardy bol fakt dobry vyber na tuto rolu,chcel by som mat takeho kamosa v sebe,bola by to sranda...:-)(25.11.2018)

Hardyho interakce s Venomem je zábavná (fim je daleko vtipnější než by člověk čekal), ale trvá strašně dlouho něž k ní dojde, když už k ní dojde je to v pořádku, ale nic co by zvedlo ze židle postava měla daleko větší potenciál než dostala na ukázání ve filmu. Rko by tomu slušelo, nicméně PG-13 není zas takový problém jak jsem se obával a pokračování si asi za ty dva až tři roky dám jako jednohubku, která neurazí ani nenadchne stejně jako první film.(29.11.2018)