Chlupatá odplata

• USA Furry Vengeance (více)

Dan Sanders (Brendan Fraser) se kvůli práci přestěhuje i s rodinou z Chicaga do oregonských lesů, kde má dohlížet na stavbu zdánlivě ekologického projektu. Zpočátku si myslí, že největším problémem pro něj budou zhýčkaná manželka (Brooke Shieldsová) a pubertální syn (Matt Prokop), jenž má z přírody panickou hrůzu. To ovšem ještě netuší, že se kvůli své nové funkci stal nepřítelem č. 1 pro všechna místní zvířata, která se nehodlají svého domova vzdát bez boje! Divoká stvoření z místních lesů ztrpčují Danovi život na každém kroku. Ničí jeho práci, rodinný život i oblečení. Zoufale se brání útokům perfektně organizované zvířecí armády. Postupně ale zjišťuje, že jsou jeho pokusy zcela marné a navíc mu nikdo nevěří. (oficiální text distributora)

Kurikmoon

Občas som sa na zvieratkach, či BF pobavil. Ale poväčšine to bolo trapné, nudné a neoriginálne. A pár dobrý nápadov omielaných dookola omrzí. Ak ste zarytý fandovia zvieratiek možno si dáte hviezdičku hore. Ak ste deti v predškolskom veku možno i dve :D Ale toto mimo deťom, fakt nikomu neodporučím... ()

blackJag

"TEN MEDVĚD ŘÍDÍ VOZÍK." "A JAK DOBŘE." S tímto filmem je skoro všechno špatně. Zoufale nevtipný, velice chabě zrežírovaný, vybavený neuvěřitelně trapnými triky. Nechápu, co na tom stálo 35 USD mega. Herci jako by si byli vědomi "kvality" a v tomto ohledu drží lajnu - Fraser nikdy nebyl horší a ve chvíli, kdy se tragicky nasoukal do přiléhavé růžové teplákové soupravy, mi ho chudáka bylo skoro líto. Děs. 20% ()

DeLaMorte

Průměrná rodinná komedie,která nepřináší nic extra nové co také od tohoto žánru více čekat,že?Ovšem nikterak neurazí ba naopak chvílemi celkem svěže pobaví. ()

mikulíšek

Hlavní hrdina je vzásadě proekologický nadšenec, který se v dobré víře snaží pouze plnit své pracovní povinosti, na něhož útočí podivně se šklebící zvířátka, protože se domnívají, že je zlý. Hrdina na to reaguje tím, že se chová jako idiot, načež si o něm i jeho rodina začne myslet, že je zlý (a chová se jako idiot). A tak hrdina prozře. Škoda, že film mnohdy postrádá jakoukoliv logiku a motivaci. Škoda, že zvířátka se tolik šklebí a že hrdina se chová tolik jako idiot. Na druhou stranu jsem se vlastně bavil, bavil jsem se upřímně a příjemně. Není to rozhodně inteligentním humorem, ba naopak, ale to na tom nic nemění. Kdyby mi bylo 6, tak bych ten film miloval. ()

skinny

Tak tenhle film se dá sledovat celý pouze tehdy, když máte dvojku v žíle, jelikož to je totální kravina, ze začátku to je ještě místy vtipné ale ke konci je to spíš trapné a sledovat 90min. pupkatého Frasera tak to se opravdu nedá za střízlivého stavu:D ()

Yeosol

Celkem příjemná blbina s několika vydařenýma vtipama. Nečekal jsem, že se mi to bude docela líbit. 3,5 hvězdičky zaslouženě. ()

iXtr3m3

Chápem, prečo ten film prepadol, keďže je to pre niekoho infantilná rodinná zábava, ale... ALE ja som si film pozrel dnes po takmer desiatich rokoch so svojou šesťročnou dcérkou a tá si ho tak obľúbila, že si ho chce ešte niekedy v blízkej dobe pozrieť znovu. Tak som ju nevidel nasmiať sa už dávno a rodič, ktorý vie, o čom píšem, vie aj ako si to má vážiť. Jasné, šesťročné deti asi neboli cieľovou skupinou hlavne nie platiacou, ale ja z tohoto dôvodu a po tejto skúsenosti musím hodnotiť veľmi silnými tromi hviezdami. Podľa mňa lepšie ako Yogi. ()

Nons3nse odpad!

Musím sa priznať že od Furry Vengeance som čakal viac. Film má rozporuplné hodnotenie. Niekomu sa film páči a niekomu naopak nie. Ja sa musím pridať na stranu tích, ktorým sa film moc nepáčil. Podľa traileru mi pripadal film ako dobrá komédia, ale opak je pravdou. Až na možno 2-3 scény, na ktorých som sa naozaj schuti zasmial, film nedopadol podľa môjho očakávania. Pri ostatných scénach som sa iba pousmial. Animácie na zvieratách boli úplne pokazené. Pripadalo mi to, ako keby to grafici robili na poslednú chvíľu. Celý film spríjemňoval jedine môj obľúbený herec Brendan Fraser. Príbeh síce bol dobrý, ale celé sa mi to zdá byť také nedotiahnuté. Furry Vengeance je predovšetkým určený pre mladších divákov, no my starší sa iba nad filmom usmejeme, a nič viac. ()

Hanys_

Zvířecí šílenost Zookeeper mi celkem sedla, tohle ale bylo vážně moc i na mě. Navíc Frasera moc nemusím, takže tahle kombinace znamená, že Chlupáči byli krůček od odpadu... ()

Paity odpad!

Bohužel další z důkazů, že Brendan Fraser hraje v samých nesmyslných projektech. Ještě, že má za sebou tu mumii. ()

venom14

Viděl jsem to už podruhé a pořád se mi to nesdá,jako odpad,protože se to dětem líbilo dávám tři,je to určeno dětem a ne dospělým! ()

Bety88

I když byla zvířátka roztomilá, ( když pominu jejich digitální úpravy) tak pořád je to film pro děti a to já už bohužel nejsem. ()