Peter Highman (Robert Downey Jr.) je na cestě z Atlanty zpátky do Los Angeles, kde jeho manželka čeká jeho dítě. Po incidentu s Ethanem (Zach Galifianakis), se oba dostávají na seznam nežádoucích osob. Peter se tak musí dostat zpět po svém. Jeho věci ale zůstaly v letadle a musí se tak vydat spolu s Ethanem autem. Ten míří do Los Angeles, aby zkusil štěstí jako herec a veze s sebou popel svého otce, který chce vysypat do Grand Kaňonu a svého psa Sonnyho. Poté, co Ethan cestou utratí většinu peněz za marihuanu, musí jim Peterova manželka poslat peníze přes Western Union. Ethan si ale nechal peníze poslat na svoje umělecké jméno. Peter je zmlácen pracovníkem Western Union po hádce se zaměstnancem Western Union, který jim odmítl vydat peníze. Po neprospané noci, při které Ethan i jeho pes onanovali, se Peter rozhodne odjet. Vyloží Ethanovy věci a vezme auto. Najde ale popel jeho otce a když ho chce nechat nad dálnicí, změní rozhodnutí a vrátí se. Ethan uvěří tomu, že jel pouze pro snídani. Ethan usne za volantem když Peter dohání spánek a vybourají se. Po propuštění z nemocnice pro Petera přijede kamarád Derryl a nakonec vezme i Ethana. Oba je ale vyhodí potom, co omylem vypije kávu z popela Ethanova otce. Půjčí jim ale auto a vyrážejí na cestu. Oba jsou pod vlivem marihuany a Ethan omylem dojede na hraniční přechod do Mexika. Tam Ethan utíká a Peter je uvězněn za držení marihuany... (TV Prima)

Lumberjack

Připomíná mi to remake filmu Letadla, vlaky, automobily, bohužel Galifianakis (i když ho celkem mám rád) není Candy a Downey v žádném případě Martin, ale nic tragického - celkem normální komedie... Potěší malá rolička Dannyho McBride... ()

Jonatána

Skvěle jsem se bavila. Masturbující buldok (nebo co to bylo) a táty "dost, tak na sedm hrnků", mě spolehlivě odrovnalo. Tohle určitě chci vidět znovu. ()

Design

Do Pařby ve Vegas to má hodně daleko. Ale jinak slušné joky občas. Slabší 4hvězdy. Robert Downey jr. a honící pes Sunny :D drsné. Rozhodně jedna z lepších komedií, ()

bakeero

Pařba ve Vegas na cestách. Asi tak by se to dalo zkráceně označit, ale musím přiznat, že tohle se mi líbilo o chlup víc :-) ()

Psycho.R

Někdy jsem se dost zasmál, třeba při nájezdech na kanály, a někdy to mělo dobrou road movie atmosféru, ale jinak takovej průměr. ()

dawnie

Osvěžující příchuť tohohle filmu je nepřehlédnutelná. Scény, který jsou denním chlebem v teenagerských komediích, kde tečou télesný tekutiny proudem, tady působí úplně jinak. Asi proto, že jsou mazaně zkombinovaný se scénama, který mají zvláštnim způsobem vážnější vyznění. Nějak jsem se přistihla, že se na to koukám spíš jako na vztahový drama dvou odlišnejch chlápků než na nenáročnej road movie. A je to jedině dobře, protože mě to moc bavilo - největší zásluhu na tom samozřejmě má Downey s Galifianakisem, mezi kterýma je hmatatelný, až děsivý napětí (žádnej sexuální podtext:) Originalita se cení, man! ()

kikikrikri

Hodně na pomezí 3-4. Presvědčila mě až úplně poslední scéna. Nejvíc mě na tom štvalo, že to nebyl ucelený celek. Řekla bych spíš pytel hlášek a vtipných scének. Na ústřední dvojci bych se mohla dívat pořád, ale scénář bych úplně reorganizovala. Film na pohodu. ()

Oonika

Vcelku podařená komedie, ale nic, co bych potřebovala vidět víckrát. Některé scény- jako například ta masturbační- mi hodně zvedly mandle :D Dobře jsem se bavila, ale chvílemi to opravdu postrádalo náznak reality :) ()

ER

Příliš okatá snaha vytřískat z námětu střetu poloblba s inteligentem něco více,než co nakonec vidíme na plátně. Problémem je,že snaha se přiklonit na jednu či druhou stranu vyznívá velmi nemotorně a z rádoby jiskřivých názorových střetů se stane místy trapná scéna (masturbace v autě aj.). Naopak scéna o možné nevěře manželky, patří k pár světlejším místům v ději. Takže drobné zklamání. ()

RatBoj

Ocitli ste sa v prítomnosti človeka, ktorý za každú cenu chce byť zaujímavý? Teraz si stačí pozrieť Due Date. ()

Patrik200s

Bez ohľadu na to čo písali ostatní diváci o faktoch či pocitoch mám dojem že tvorcovia sa nechali inšpirovať starou americkou klasikou z 80tych rokov. Spravne zvolená dvojica. ()

E lan

Tak nějak mě ničím tento film neoslovil, možná tam je pár relativně vtipných scén (na hraně), ale celkově jsem si z něj nic neodnesl a asi na něj brzy zapomenu. Nijak v dobré ani ve zlém, prostě jen 1,5 hodiny odpočinku. ()

BAJOHA

Tyhle komedie mě baví čím dál více, dostat se odněkud někam a k tomu zažívat ty úžasný dobrodružství ve filmu, vtipné scénky tomuhle filmu opravdu nechybí ()

Claude Speed

Vynikající komedie, u které se člověk dobře pobaví při horkých letních dnech. Downey se Zachem skvěle sehráli své role. Tak nějak si představuju pánskou jízdu. Auťák, sluneční brýle,dobrou muziku a může se vyrazit drtit asfalt na Route 66. Lepší 4 hvězdy. 70%. ()

Homer.p

Tak to bylo hodně špatné. Galifianakis tu byl prostě na pěst. Když hrál kreténa v obou Pařbách, tak do takových filmů to přesně sedělo, ale tady bych ho zabil asi po pěti minutách. Ne, prostě nevěřím, že takový debil může připadat nikomu vtipný a to, že se párkrát rozbrečí z něj ještě nedělá charakterního herce. Je pravda, že zde pár vtipných okamžiků bylo (pití kávy u Jamie Foxxe), ale to zdaleka nemůže vynahradit tu nadmíru trapností. Při natáčení si asi užili hodně legrace, když zde Downey Jr. hraje někoho, kdo nikdy nebral drogy a režisér mu musel říkat : "Tak a teď předstírej, jako že si zhulenej", cha cha cha. ()

PedroPo

I přes pár velmi dobrých momentů, kdy jsem se dobře bavil (mexická hranice, postřelení v autě nebo kanály na silnici) beru tenhle film hlavně jako test trpělivosti diváka, protože takového dementa jako hraje Z.G. aby na světě pohledal. Bohužel, na můj vkus už toho bylo příliš a prostě jsem si to neužil. Robert Downey Jr. tradičně kvalitní, Zach Galifianakis škatulka na druhou jako v Pařbě ve Vegas. Ve výsledku 2 a půl *. ()

Oscarová komedie od tvůrce Pařby?

Oscarová komedie od tvůrce Pařby?

02.10.2009

Čím dál lepší obsazení nabírá nová road trip komedie Todda Phillipse Due Date, kterou se režisér pokusí navázat na mimořádný úspěch své Pařby ve Vegas. V produkci studia Warner Bros. si Robert Downey… (více)