Řada nešťastných příhod

• USA A Series of Unfortunate Events
Dobrodružný / Drama / Rodinný
USA, (2017–2019), 19 h 40 min (Minutáž: 37–64 min)

Předloha:

Daniel Handler (kniha)

Kamera:

Bernard Couture

Neil Patrick Harris, Patrick Warburton, Malina Weissman, Louis Hynes, Joan Cusack, K. Todd Freeman, John DeSantis, Aasif Mandvi, Usman Ally, Luke Camilleri (více)

Série(3) / Epizody(25)

Sirotci Baudelairovic bojují s osudem, který jim do cesty přivedl zlého hraběte Olafa, a snaží se odhalit dávné rodinné tajemství. (Netflix)

Recenze uživatele Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2017) (S01)

Rozbeh bol celkom dobrý, rovnako tak aj celá séria až na nudnejsie záverečné epizódy. Rovnako ako aj film z roku 2004, sa mi to až tak nepáčilo a nevtiahlo. Keď už som ale začal, tak si dám asi aj ďalšie dve série. Snáď neurobím chybu. Som veľmi zvedavý. 3* ()

Série 2 (2018) (S02)

Ako na hojdačke, tak by som zhrnul druhu sériu. Niektoré epizódy ozaj slabšie ako v prvej ale záverečné boli parádne. Určite dám aj tretiu sériu ktorá už má len sedem časti a všetko uzatvorí aj keď si myslim že šťastne, aj keď tento príbeh sľubuje veľké nešťastie. Tak uvidíme, ako sa to celé ukončí. 3* ()

Série 3 (2019) (S03)

Jednoznačne najlepšie séria, koniec ako som čakal, bol šťastný takze nám výpravač v prvej serii klamal. Rovnako ako aj film ale nevytiahlo seriál na lepšie hodnotenie. Zdalo sa mi to až príliš cieľené na mladšie publikum. Ale zas nebolo to nič zlé a na netflix ide o celkom dobrý seriál. Ktorý ani neľutujem že som celý pozrel. 3,5* ()